Helin Avşar? "GÜZEL DEĞİL, SEKSİYİM VE SEKS YAPMAYI ÇOK SEVİYORUM !"

Mecmua dergisi için "kedikız" olan Helin Avşar, özel hayatına ve yaşantısına dair samimi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. ?FOTO GALERİ-

magazin medya unlu manken haber magazinkolik
Arama:

1 Kasım 2014 Güncelleme: 01.11.2014 00:42
Nurcan SABUR magazin haber Nurcan SABUR
TÜRKİYE`NİN OPRAH WİNFREY`İ OLMA YOLUNDASIN ESRA EROL, SAKIN VAZGEÇME!
Ana sayfa
Müzik
Magazin
Medya
Sağlık
Medya
Spor Magazin
Röportaj
Magazin Güzeli
Haber Basliklari
Mekan
Moda
Sinema
TV
Radyo
Astroloji
Magazin Disi
Yorumlar
Iletisim
Üyelik
Künye
Füsun OLGAÇ
EKİM`İN SON YARISINDA YERLİ VE KOMEDİ FİLMLERİ ÖN PLANDA!..
Banu NOYAN
BİREY OLARAK"DELİ", TAKIM OLARAK "ZIRDELİ"YİZ!..
Özlem MEKİK
SOKAK KÜLTÜRÜNÜN VAZGEÇİLMEZ LEZZETİ SİMİT!
Hulûsi TUNCA
OYA AYDOĞAN`A KULAK KABARTTIM.. "AMA.." DİYECEĞİM AMA..
Murat ÖKTEM
KADIRGALI CEHALETE CEVAP : `"BİZ SENİ ORAYA GETİRENİZ !.."
Seyhan ERDAĞ
BİR BEBEK BEZİ İNSANI İŞİNDEN EDER Mİ?
Zeliha SUNAL
Okyanusları akvaryuma sığdırdım.... MURAT GÖĞEBAKAN`IN ARDINDAN!
Ayşenur YAZICI
"PATRON MUTLU SON İSTİYOR" FİLMİNE GİTMEK İÇİN 3 NEDEN

http://www.bingogalaxy.co.uk

12 Mayıs 2011 Perşembe 16:42 Magazin

Helin Avşar? "GÜZEL DEĞİL, SEKSİYİM VE SEKS YAPMAYI ÇOK SEVİYORUM !"

Helin Avşar? "GÜZEL DEĞİL,  SEKSİYİM VE SEKS YAPMAYI ÇOK SEVİYORUM !"

Mecmua dergisi için "kedikız" olan Helin Avşar, özel hayatına ve yaşantısına dair samimi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. ?FOTO GALERİ-

Mecmua'ya kedikız olarak motosiklet üzerinde poz veren Helin Avşar "Dişi, güzel, asil ve kaliteli olduğu için Beyaz Kaplan olmak isterdim" diyor. Avşar ilişkilerinde bir kedi gibi kimi zaman yırtıcı kimi zaman da uysal olduğunu da belirtmeden geçmiyor. Habertürk gazetesine yaptığı röportajlarıyla ablası Hülya Avşar'ın yıllar sonra takdirini kazandığını ve bunun onu çok mutlu ettiğini küçük bir kız çocuğu edasıyla anlatıyor. Avşar, kendini seksi bulduğunu, ihtiraslı ilişkileri sevdiğini, şu anda aşık olmadığını, ablasından yediği dayağı ve değişen yaşantısını muzırca ama samimiyetle anlattı.

-Mecmua için Kedikız oldunuz. Neden?
"-Kedikız olmak hep hayalimdi. Michelle Pfeiffer ve Halle Berry'nin filmlerinden hatırladığım kareler çok seksi, sıra dışı, güzel bir kadın imajı çiziyordu kafamda. Çekim de çok güzel ve keyifli geçti. "

-Kedigiller familyasından kedi olsanız hangisi olmak isterdiniz?
"-Beyaz kaplan. Çok dişi, güzel, asil ve kaliteli olduğu için."

-Kediyle benzeyen özellikleriniz var mı?
"-Kedi çaktırmadan bir anda avına atlar ve avını yakalar. Ben de öyleyim. İstediğim, kafama koyduğum şeyi elde ederim. "

-İlişkilerinizde de bir kedikız mısınız?
"-Evet, bazen yırtıcı bir kedi bazen de süt dökmüş kedi olurum. Özellikle aşık olunca süt dökmüş kedi gibi uysallaşırım. "

-Aşık mısınız?
"-Aşık değilim yalan söylemeyeceğim. Dört aydır süren bir birlikteliğim var, çok güzel gidiyor. Aşk bir insanı ilk gördüğünde oluyor. Böyle elin ayağın titriyor, bayılacakmış gibi hissediyorsun, saçmalıyorsun filan? "

-Ne zaman aşık oldunuz?
"-22 yaşındaydım. Uzun sürmedi, yurtdışında okuyordu zaten. Aşk bir süre sonra bitiyor. Şimdiki ilişkimde aşk yok ama sevgi, saygı var. "

-Kendinizi seksi buluyor musunuz?
"-Ben kendimi güzel bulmuyorum seksi buluyorum. Benim için de bir kadının seksi olması güzel olmasından daha önemli.

-Erkekler de sizi seksi bulur mu?
"*Evet, erkekler seksi olduğumu söyler. "Aaa çok güzel kız Helin" demezler ama "Çok seksisin" derler. "

-En çok nerenizi beğenirsiniz?
"-Gözlerimi ve bakışlarımı. Bakışımla deler geçerim?"

-Beğenmediğiniz yeriniz neresi?
"-Çok komik olacak ama alt karnımı beğenmem, ne kadar spor yapsam da eritemiyorum.
Nasıl erkekler ilginizi çeker?"

-Kesinlikle deli dolu olmalı ve spor yapmalı. Durağan hayatı olan, evden işe, işten eve yaşayan biriyle asla birlikte olamam. Bir anda kavga edeceğiz, bir anda barışacağız. Barıştıktan sonra sevişeceğiz. Bayılırım böyle ilişkiye. Hep oyunlar, katakulli olmalı ilişkilerimde. Yorucu oluyor ama seviyorum. "

-İhtiraslı olmalı yani?
"-Evet. Bence herkes ihtiras sever ama itiraf etmez. Kavga etmeyi çok seviyorum. İlişki çok iyi gidiyorsa bir sorun yaratırım, kavga çıkarırım. Enerji patlaması yaşayalım, ayrı kalalım filan isterim?"

-Erkekler nasıl yaklaşıyor peki sizin bu tavırlarınıza?
"-Gördüğün gibi evlenemediğime göre katlanamayıp kaçıyorlar. (Gülüyor) Katlananlar da var, bu yönümü sevenler de oluyor. Zaten karşıma hep ihtiraslı erkekler çıktı.
Seksi seviyor musunuz?"

-Seviyorum, yalan mı söyleyeyim şimdi. (Gülüyor) Bence seks olmazsa bir ilişki de olmaz. "-Seksin bittiği yerde ilişki biter. Ten uyumu çok önemli. Bir ilişkiyi ayakta tutan sekstir.
-Bir gün sizin için "Helin Avşar evinin kadını oldu" denecek mi?
"-Olabilir tabii. Hem de her an, aniden bile olabilir. "

-Anne olmak istiyor musunuz?
"-Hem de çok istiyorum. Evlenmeyi o kadar istemem ama çocuğum olmasını çok istiyorum. "

-Evlenmeden çocuk yapar mısınız?
"-Sperm bankasından çocuk sahibi olmak bana eskiden çok garip gelirdi. Ama çok ileride eğer evlenmezsem düşünebilirim. Çünkü çok istiyorum çocuk sahibi olmayı. "

-Yıllar içinde değiştiniz mi?
"-Hem de çok değiştim. Eskiden her gün "Haydi partiye gidelim, coşalım" durumunda yaşardım. Şimdi hiç öyle isteklerim yok. Huzuru, dinginliği çok seviyorum artık. Dünyada olan biten her şeyi öğrenmeye çalışıyorum."

-Sizdeki bu dönüşümü gerçekleştiren sebep nedir?
"-Yaşım. 30 yaşındayım. Her şey yaşında yaşanmalı. Eskisi gibi değilim yoruluyorum. Çünkü çok çalışıyorum, eskiden çalışmazdım. "

-Özlüyor musunuz eski günlerinizi?
"-Hiç özlemiyorum. O yıllarımı çok güzel, çılgınca yaşadım. İleride aklımda kalacak "Şöyle de eğlenseydim, şuraya da gitseydim" diyeceğim hiçbir şey yok. Yaşadığım hiçbir şeyden de pişman değilim. "

-İnternette hakkınızda yazılanlar sizi rahatsız ediyor mu?
"-Google'dan nefret ediyorum. Bu çok büyük bir konu, iyi ki açtınız. Kaç sene önceki olaylar, çoğu da yalan. Bunları kaldırmak için avukatıma başvurdum ama kaldıramıyoruz yazılanları. İleride çocuğum olduğunda bunları mı okuyacak? Çok rahatsız oluyorum. Ben kafamda çoktan sildim bazı şeyleri. "

-Ablanızdan dayak bile yediniz eskiden?
"-Doğru. İçkili geldim diye bir gece bayağı sağlam dayak yemiştim, 17 yaşında. Ablam haklı olarak benim için tedirgin oluyordu, sonuçta yaşım çok küçük, çevre, ortam? Ama artık ablam bana çok güveniyor, dünyanın bir ucuna bile gidebilirim. Benim çocuğum olsa dışarı çıkmasına bile izin vermem. "

-Neden? Ama siz gezdiniz, bir takım şeyleri yaşadınız?
"-Ben üzülüp düşüneceğime o evde oturup ağlasın. Belki gönderirim ama arkasından ben de gider onu izlerim. Kesinlikle disiplinli ve kuralcı bir anne olacağım. Benim annem de çok kızardı ve üzülürdü. Geceleri uyuyorum diye numara yapıp evden dışarı kaçardım. "

-Uzun zamandır sizi gece hayatında görmüyoruz. Biraz kabuğunuza mı çekildiniz?
"-Evet, gerçekten artık sevmiyorum gece dışarı çıkmayı; doydum sanırım. Yemin ediyorum geceleri dokuzdan sonra biri beni arayıp davet edecek diye telefonlarımı kapatıyorum. Evde arkadaşlarımla oturup sohbet etmek ya da dizilerimi, filmleri izlemek çok hoşuma gidiyor. Çok mutluyum böyle... "

-Tam bir kedi gibi kıvrılıyorsunuz evde anlaşılan?
"-Evet, en sevdiğim şey evde vakit geçirmek, çok huzurluyum. "

-Habertürk gazetesinde röportaj yapıyorsunuz ünlü isimlerle. Nasıl hazırlanıyorsunuz röportaja?
"-Eskiden çok tedirgin olurdum. Böyle sayfa sayfa sorular hazırlar, soruların üzerini renkli kalemlerle çizer giderdim. "

-Sizin "Helin şununla röportaj yapacaksın, al bunlar da soruların" diyerek röportaja gönderildiğinizi düşünenler var.
"-Ayy nerede? Öyle bir şey yok tabii. Röportaj yapılacak kişinin ayarlanmasından haberin konseptine, fotoğraf çekimine, mekanın ayarlanmasına kadar ben karar veriyorum. Dahası kaseti de kendim çözüyordum yeni yeni o konuda yardım almaya başladım. "

-Ayşe Arman'ı taklit ettiğiniz konuşuluyor.
"-Çok güzel bir ismin peşinden gidiyorum, o bu işin duayeni. Onun üstüne kimseyi tanımıyorum. Ama ben de bir şeyler katıyorum, farklı sorular soruyorum. Aile ve özel hayat sormuyorum çünkü karşımdaki kişinin incinmesini istemiyorum. "

-Her gün gazete ve köşe yazarlarını okur musunuz?
"-Tabii ki. Dünyada olan bitenden haberim olması lazım. Her sabah ekonomi, politika sayfalarını okurum. Fatih Altaylı, Yavuz Donat, Elif Şafak, Ahmet Hakan, Yılmaz Özdil'i mutlaka okurum. "

-Birçok iş yaptınız, çoğu da başarısızlıkla sonuçlandı. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?
"-İki tane dükkanım vardı, bir atölyem. Altımda 12 kişi çalışıyordu ve yaşım 24'tü. O yaşlarda birtakım şeyleri kaldıramıyorsunuz. İşyeri sahibi olmak çok büyük bir sorumluluk; bana zor geldi. Ama bir sürü şey denedim ve hepsi bana çok şey kattı. Başarısız gibi görünsem de aslında bana çok büyük katkıları oldu. "

-Röportaj işini kıvırdınız mı?
"-Bence, özellikle son bir senedir bu alanda kendimi kanıtladım. İyi röportaj yaptığımı düşünüyorum; hazırlanıp gidiyorum ve çok iyi sorular soruyorum. Her gün biraz daha gelişiyorum bu konuda. Şimdi daha iyisini yapmam gerekiyor. Daha önce iş istikrarım yoktu, arkadaşlarımla gezmek tozmak daha işime gelirdi. Ablam beni çok takdir ediyor ve çok şaşırıyor."

-Ablanızla tartışma konularınız değişti mi?
"-Çok değişti. Şimdi iş meseleleri üzerine tartışıyoruz. Bir de ben çok para harcarım. Bir oda dolusu param olsa, onu bir günde bitirebilirim. Abuk sabuk şeylere para harcıyorum. Bu hareketime çok kızıyor, yatırım yapmamı istiyor. "

-Son olarak hayatınızın dönüm noktası nedir size göre?
"-Habertürk'e geçtikten sonra benim hayatım çok düzeldi ve güzelleşti. Kendimi kanıtladığım ilk yer.

kısa kısa

*Özlem: Ablam Leyla
*Eleştİrİ: Beni hiç üzmez, umursamıyorum.
*Aİle: Aile kavramını çok güzel yaşadık. Herkes olması gerektiği gibiydi, anne baba? *Aşk: İçinde olmam gereken bir duygu şu aralar. Yaz geliyor her yaz kalbim kıpırdar? *Evlİlİk: Çok istiyorum.
*Bebek: En büyük hayalim.
*Ev: Beni anlatıyor, benim kokum var heryerde.
*Estetİk:Bir kere yaptırdım.
*Tutku: Çikolata
*Seks: Olması gereken
*Gece hayatı: Olsa da olur olmasa da?
*Pişmanlık: Pişman olmalı mutlaka bir insan.
*Davet: 'Davet gülü' gibi dolaşmak beni çok sıkıyor.

Röportaj: Gülçin İŞLER FIRAT

Fotoğraflar: Cem TALU

Style-konsept: Senem HAKKI

FOTOĞRAFLARI BÜYÜK HALİYLE VE NET GÖREBİLMEK İÇİN ÜZERLERİNE TIKLAYINIZ...

Fotoğrafı büyütmek için tıklayınız. Fotoğrafı büyütmek için tıklayınız. Fotoğrafı büyütmek için tıklayınız.

İlgili Başlıkları Takip Et:
Helin Avşar (115 haber)
Magazin (2212 haber)

Kaynak: MECMUA DERGİSİ


Diğer Magazin Haberleri
Hayatına Bulgaristan`da devam eden ve daha önce kalp ameliyatı geçiren Ciguli, dün saat 21.00 sularında yaşama veda etti...
Kızı Seren Fosforoğlu ile medya üzerinden günlerdir polemik yaşayan Enis Fosforoğlu isyan etti.
Hafta içi hergün Fox Tv ekranlarında yayınlanan Esra Erol`la programında bugün öyle anlar yaşandı ki..
Mustafa Sandal `Şıkır Şıkır` isimli şarkısını kendisinden izinsiz kullandığı gerekçesiyle Gülben Ergen Çelik`e 2011 yılında 35 Bin...
Gördüğü ilgiyle ve reytinglerdeki başarısıyla dikkat çeken Samanyolu TV`nin sevilen günlük dizisi İki Dünya Arasında, bu akşam 500...
Deniz Seki`nin Tuzla`da bir villada kaldığı iddiaları üzerine polis villada arama yaptı.
Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Ütopya? da 15 yarışmacı kural olmadan yeni yaşamlarını kurmak için uğraşıyor ama ort...
Show TV ekranlarına transfer olan, yapımcılığını Koliba Film`in üstlendiği Fatih Harbiye`nin 46. bölümü 1 Kasım Cumartesi akşamı y...
Her yıl 31 Ekim`de kutlanan `Cadılar Bayramı` bu yıl gençlerin yeni adresi Beyoğlu Beat`de erken kutlandı...
`Evrim Akın ile Ev Kuşu`, 1 Kasım Cumartesi ve 2 Kasım Pazar günü saat 13.00`te yeni bölümleriyle ile Show TV`de!

Hayatına Bulgaristan'da devam eden ve daha önce kalp ameliyatı geçiren Ciguli, dün saat 21.00 sularında yaşama veda etti...

Kızı Seren Fosforoğlu ile medya üzerinden günlerdir polemik yaşayan Enis Fosforoğlu isyan etti.

Mustafa Sandal 'Şıkır Şıkır' isimli şarkısını kendisinden izinsiz kullandığı gerekçesiyle Gülben Ergen Çelik'e 2011 yılında 35 Bin TL'lik açtığı tazmi

Deniz Seki'nin Tuzla'da bir villada kaldığı iddiaları üzerine polis villada arama yaptı.

Her yıl 31 Ekim'de kutlanan 'Cadılar Bayramı' bu yıl gençlerin yeni adresi Beyoğlu Beat'de erken kutlandı...

Ivana Sert, önceki akşam sevgilisi Sinan Akıman'ın düzenlediği sürpriz doğum günü partisinde 35. yaşını kutladı.