Acil Tıp Group... 9. YAŞINI KUTLADI!

Acil Tıp Group... 9. YAŞINI KUTLADI!

7/24 Acil Sağlık Hizmetleri, Uluslararası Evde Bakım, Sağlık Turizmi, Poliklinik Hizmetleri ve Revir Hizmetleri sunan Acil Tıp Group, 9. Yıl Dönümünü İzmir'de Kutladı.

Acil Tıp Group, İzmir Bayraklı'da düzenlenen törenle 9. yaşını kutladı. Sağlığın birçok alanında gece gündüz demeden hizmet veren Acil Tıp Group’a ait tüm markalarına ait çalışanları, gecede eğlendi, stres attı.

acilgrup2.jpg

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Acil Tıp Teknisyeni olarak görev yaparken sağlık alanında faaliyet gösterecek bir firmanın planlarını yaptığını anlatan Acil Tıp Group Kurucusu Volkan Sunar, acil sağlık hizmetlerinden sağlık turizmine, poliklinik hizmetlerinden, revir hizmetlerine kadar birçok alanda hizmet vermenin mutluluğu ve gururunu yaşadıklarını söyledi.

acilgrup.jpg

Kuruluşundan Bu Yana Hızlı Büyüme

İzmirli İş İnsanı Volkan Sunar, İzmir merkezli firmaların kısa sürede birçok alanda önemli gelişmeler kaydettiğini söyledi. Acil Tıp World Wide Daily Care, Acil Tıp Assistance, Acil Tıp Clinics, Acil Tıp Health Care, Acil Tıp Ambulance, Acil Tıp Education, Acil Tıp Supply ve Acil Tıp Software markalarıyla Türkiye'de sağlık alanında önemli bir konuma geldiklerini belirten Sunar, şunları söyledi:

"Sıfırdan kurduğumuz bir şirketimizi ülkemizde ve dünya genelinde önemli bir noktaya getirdik. 9 yıl önceki Acil Tıp Group ile bugünkü Acil Tıp Group arasındaki fark, mesleki yaşamımın en önemli eseri oldu.

Bu dönemde ben sizlerle birlikte büyüdüm, şirketimiz de bizimle büyüdü. Amacımız birlikte Acil Tıp Group’u Türkiye’de ve Dünya’da çağdaş bir kurum haline getirmekti.

Bu sonuca büyük ölçüde ulaştığımıza inanıyorum. Tüm markalarımızın bir hikayesi var aslında. Hastaların üniversite hastanelerinde sıra bekleyen hastaların yaşadığı stresi ve kaygıyı gördüğümde bu sistemleri oluşturmayı düşündüm.

Sistemleri kurarken öncelikle 'sağlık aklı' gerekiyor. Ticaret aklı ile sağlık aklı arasında uçurum vardır. Önemli olan sorunun değil çözümün bir parçası olabilmektir."

acilgrup1.jpg

Sağlık Aklıyla Yola Çıkmak..

Sunar, 9 yıllık serüvende kendilerine eşlik eden tüm personele ve yol arkadaşlarına teşekkür ederek, aile gibi olduklarını ve tüm markalarının operasyonel süreçlerini yöneten ayrıca birer yönetici olduğunu da sözlerine ekledi. Şarkıcı Deha Bilimlier, şarkılarıyla coşturdu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.