Adım Farah... TAHİR UYUYAN DEVİ UYANDIRIYOR!

Adım Farah... TAHİR UYUYAN DEVİ UYANDIRIYOR!

Başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek'in yer aldığı 'Adım Farah' dizisi 17 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00'de 12. bölümüyle Fox TV'de

Farah Mehmet’ten Kerimşah’ın donörünü öldürenin Ali Galip olduğunu öğrenir.  Ama Tahir’e söylerse bunun yol açacağı sonuçlardan korkar ve bu gerçeği Tahir’den gizlemeye karar verir.

Tahir ise donörü öldürenin peşine düşmüştür. Diğer tarafatan Mehmet vasıtasıyla bulacağı bilgilere ihtiyaç duyar ve iki adam ilk kez ortak bir düşmanın peşine düşerler.

Ak Kuzu Kara Kuzu organizasyonunu açığa çıkartmaya bir adım daha yaklaşırlarken; Ali Galip ve Orhan ise bu tehlikenin farkındadırlar.

Mehmet’in baskısıyla iş birliği yapmaya mecburen kalan Farah için, artık tek hedef vardır, bütün her şeyi geride bırakıp Tahir ve oğluyla uzaklara gitmek. 

Bu planına Tahir’in de sıcak bakmasıyla iki sevgili için umut dolu bir gelecek ufukta görünür.  Ancak Tahir’in Kerimşah’ın kurtulmasıyla ilgili önceden attığı adımla ulaştığı bilgi, onu vicdani bir ikilemde bırakır.

Ya Kerimşah için umut olacak bu bilgiyi Farah’la paylaşacak, ya da Kerimşah’ın geleceğiyle kumar oynayıp Farah’la hayal ettiği geleceğe yürüyecektir.  Tahir bu ikilemle uğraşırken  kontrolü dışında gelişen yeni bir problemin de fitilini ateşlemiş, uyuyan bir devin uyanmasına yol açmıştır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.