Akrep...AKREP'LERİN İŞBİRLİĞİ!

Yapımını 1441 Productions’ın, yapımcılığını İrfan Şahin’in üstlendiği ‘Akrep’, 15 Ocak Cuma akşamı 20.00’de 6. bölümüyle STAR TV’de seyirciyle buluşacak.

Yeni bölümde Selma ve Fikret’in birlikte hareket etmesinden son derece rahatsız olan Ferda, Perihan’a Selma’ya karşı birlik olma teklifinde bulunuyor. 

AKREPLERİN İTTİFAKIYLA SAVAŞ KIZIŞIYOR!

Ailesini Ferda’ya karşı korumak için elinden geleni yapan ve bu uğurda damadı Fikret’in eski sevgilisi Selma’dan bile medet uman Perihan Emgen, kendi silahıyla vurulup Selma’nın daha büyük bir tehdit haline gelmesine neden olmuştu.

Çaresiz kalan Perihan Emgen, Selma tehlikesine karşı bu bölümde Ferda’dan yardım isteyecek! İki ‘akrep’in güç birliği ortalığı fena karıştıracak. 

FERDA’NIN FENDİ SELMA’YI YENECEK Mİ?

Ferda, Perihan’la birlikte kurduğu planı devreye sokar ve Selma’nın evine giderek ona yalvarır.

Perihan ise Ferda’nın kızı yani kendi torunu olduğunu öğrendiği Ayşem’le yeniden buluşup ona iş teklif eder.

Fikret, Perihan’ın telefonunun peşindedir. Telefonun bu kadar bahis konusu olması Merve’yi de şüphelendirir ancak Ferda, kız kardeşi Berna’nın cesedini Aras’a göle attırdığı anlara ait görüntüler konusunda önlemini almıştır.

ŞAHİN GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Merve’nin Şahin konusundaki uyarıları nedeniyle İpek’le arası açılır.

Duru ve Aras cephesinde ise Duru’nun eski sevgilisi Hakan’ın gelişiyle soğuk rüzgarlar esmeye başlar.

Ferda, Fikret’e karşı kurdukları plan doğrultusunda Şahin’i Sapanca’daki eve götürür ve Fikret ve Selma’nın sarmaş dolaş eve gelmesiyle kızılca kıyamet kopar.

Şahin, babasını ve Selma’yı evden kovar. Ancak,  Selma ve Fikret’in çok farklı bir planı vardır ve belki de Ferda’nın iki adım önüne geçmişlerdir!

akrep-feyyazgumus.jpg

1441 Productions imzalı, Star TV’de cuma akşamları ilgiyle izlenen ‘Akrep’ dizisinin kadrosuna genç oyuncu Feyyaz Gümüş dahil oluyor. 

Duru’nun çocukluk arkadaşı ve bir dönem sevgilisi olan Hakan karakteriyle katılan Feyyaz Gümüş, Perihan’ın evinde neşe ile karşılanacak. 

Hakan’ın gelişiyle Aras’tan beklediği adımları göremeyen Duru’nun kafası iyice karışacak! Ferda’nın müdahaleleri ile Aras ile ilgili soru işaretleri artıp, altıncı bölümde kendi gerçekleri ile yüzleşmek zorunda kalacak. 

Perihan Emgen ise önceden tanıdığı, sevdiği ve elbette onayladığı Hakan’ın gelişine çok memnun olacak. 

Duygularını dizginlemeye çalışan Duru ve Aras’ın ilişkisi Hakan’ın gelişinden nasıl etkilenecek? Aras’ı Duru’dan uzak tutmaya çalışan Ferda’nın Hakan ile ilgili planı ne? 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.