• BIST 92.303
  • Altın 210,309
  • Dolar 5,3374
  • Euro 6,0765
  • İstanbul 16 °C
  • Ankara 13 °C
  • Victoria's Secret Fashion Show... SÜPER MODELLER GÖZLERİ KAMAŞTIRDI!..
  • Kardashian/Jenner Ailesi… CADILAR BAYRAMI İÇİN VİCTORİA'S SECRET MELEĞİ OLDULAR…
  • Loris Karius... BEŞİKTAŞ'IN YENİ KALECİSİ HIZLI BİR ÇAPKIN ÇIKTI!..
  • Victoria's Secret Fashion Show... SÜPER MODELLER GÖZLERİ KAMAŞTIRDI!..
  • Kardashian/Jenner Ailesi… CADILAR BAYRAMI İÇİN VİCTORİA'S SECRET MELEĞİ OLDULAR…
  • Loris Karius... BEŞİKTAŞ'IN YENİ KALECİSİ HIZLI BİR ÇAPKIN ÇIKTI!..

Altın Kelebek... EN İYİLER ÖDÜLLERİNİ ALDI!

Altın Kelebek... EN İYİLER ÖDÜLLERİNİ ALDI!
Kara ve deniz yoluyla geceye ünlü isimler akın ediyor. Ünlü isimler ödül törenine şahsi araçları ya da Bebek Sahili'nden kaldırılan özel yatlarla katıldı.

Haliç Kongre Merkezi'nde yıldızlar geçidi?

Kırmızı halıda resmen bir yıldız geçidinin yaşandığı gecede Uğur Dündar, Beyazıt Öztürk, Geniş Aile ekibinden Ufuk Özkan, Yeşim Ceren Bozoğlu, Keremcem, Yaşar, Metin Uca, Hepsi Grubu, Petek Dinçöz, Yalın, Beren Saat, İbrahim Tatlıses, Sinan Akçıl, Kenan İmirzalıoğlu, Sıla, Bülent Ersoy, Acun Ilıcalı, Yalın, Işın Karaca, Hande Yener dikkat çeken isimler arasında.

Ödül töreni başlamadan önce Cengiz Semercioğlu şu konuşmayı yaptı; "Can sıkıcı haftada hayat devam ediyor. Biraz izleyicilere nefes aldırmak istedik. Çok vur patlasın çal oynasın bir gece olmayacak. İzleyenlere hafif bir tebessüm ettirmek istiyoruz."

Sinan Akçıl piyanosuyla ve Hande Yener muhteşem sesiyle gecenin açılışını yaptı. Yener, "Mavi Marmara gemisinde kaybettiğimiz şehitleri anmak istiyoruz."

Gecenin sunuculuğunu Cem Davran ve Burcu Esmersoy yapıyor.

Ödüller sahiplerini bulmaya başladı.

En iyi fantezi müzik sanatçısı ödüllerini vermek üzere sahneye Sema Doğan davet edildi.

En iyi kadın fantezi müzik sanatçısı ödülünü Ebru Gündeş aldı.

En iyi erkek fantezi müzik sanatçısı ödülünü İbrahim Tatlıses aldı.

En İyi Kadın ve Erkek Haber Sunucusu ödüllerini vermek üzere sahneye Arzuhan Doğan Yalçındağ davet edildi.

En İyi Kadın Haber Sunucu ödülünü Banu Güven aldı.

En İyi Erkek Haber Sunucu ödülünü ünlü anchorman Uğur Dündar aldı.

En iyi kadın ve erkek sunucu ödüllerini vermek üzere sahneye Begümhan Doğan Faralyalı davet edildi.

En iyi kadın sunucu ödülünü Saba Tümer aldı.

En iyi erkek sunucu ödülünü Acun Ilıcalı aldı.

En İyi Haber Programı ödülünü vermek üzere Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Enis Berberoğlu sahneye davet edildi.

"En İyi Haber Programı Ödülü"nü "32.Gün"le M.Ali Birand ve Rıdvan Akar aldı.

En İyi Güncel Kültür Sanat Programı ödülünü vermek üzere sahneye Doğan Hızlan davet edildi.

En iyi güncel Kültür Sanat Programı ödülünü "Gece Gündüz" programı aldı.

"Türk Sanat Müziği Özel Ödülü"nü vermek üzere Hürriyet Gazetesi Yayın Koordinatörü Fikret Ercan sahneye davet edildi.

Türk Sanat Müziği Özel Ödülünü Muazzez Abacı, Seçil Heper, Bülent Ersoy, Nalan Altınörs, Samime Sanay, Mustafa Sağyaşar, Yaşar Özel, Zekai Tunca ve Yıldırım Bekçi'nin oluşturduğu "Fasl-ı Şahane" aldı.

"En İyi Yarışma Ödülü"nü vermek üzere sahneye Doğan Tv CEO'su İrfan Şahin davet edildi.

"En İyi Yarışma Ödülü"nü "Yetenek Sizsiniz Türkiye" ile Acun Ilıcalı aldı.

"En İyi Talk Show" ödülünü "Beyaz Show" ile Beyazıt Öztürk aldı.

"En İyi Magazin Progralı Ödülü"nü vermek üzere sahneye Cengiz Semercioğlu davet edildi.

"En İyi Magazin Programı" ödülünü "Star Life" aldı.

"En İyi Spor Programı" ödülünü Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen'in sunduğu "Yüzde Yüz Futbol" aldı.

Canan Anderson'un muhteşem keman resitaliyle birlikte sanat dünyasının usta isimleri anıldı.

"En İyi Kadın ? Erkek Halk Müziği Ödülleri"ni vermek üzere sahneye Selim Akçin davet edildi.

"Halk Müziği Kadın Sanatçı Ödülü"nü Sabahat Akkiraz aldı.

"Halk Müziği Erkek Sanatçı Ödülü"nü Volkan Konak aldı.

"Pop Müzik En İyi Kadın ? Erkek Solist" ödüllerini takdim etmek üzere sahneye Eyüp Can davet edildi.

"En İyi Pop Kadın Sanatçı Ödülü"nü Candan Erçetin aldı.

"En İyi Pop Erkek Sanatçı Ödülü"nü Yalın aldı.

Türk Sanat Müziği Özel Ödülü: Fasl-ı Şahane

En iyi fantezi müzik kadın solist: Ebru Gündeş

En iyi fantezi müzik erkek solist: İbrahim Tatlıses

En iyi çıkış yapan solist: Mustafa Ceceli, Atiye, Gökhan Türkmen, Soner Sarıkabadayı

En iyi klip Ceynur / "Yağmur" - Yön: Murat Onbul

Yılın şarkısı: Sıla-Efe Bahadır (Sevişmeden Uyumayalım)

Özel Ödüller

Yılın Olayı: Nefes: Vatan Sağolsun

Söz-Beste: Emrah

Solist: Ferhat Göçer-Emrah

Türk Pop Müziği Özel Ödülü: Nükhet Duru

Altın Mikrofon Özel Ödülü:

Necati Zincirkıran, Ferdi Özbeğen, İlham Gencer, Kanat Gür, Mavi Işıklar (Nejat Toksoy, Çetin Yavuzdoğan, Metin Yavuzdoğan, Cihat Günaydın, Atilla Şimşek), Selçuk Alagöz, Rana Alagöz, Silüetler (Erol Bilem, Koral Yılmaz), Cahit Oben, Uğur Dikmen, Cahit Berkay, Mavi Çocuklar (Dinçer Erdoğan), İlhan Telli.

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Magazin Kolik | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.