Aykut Aslan... AŞK ŞARKILARINI ARTIK ONDAN DİNLEYECEĞİZ!

Aykut Aslan... AŞK ŞARKILARINI ARTIK ONDAN DİNLEYECEĞİZ!

Aykut Aslan’ın, Aşk’a Dair adlı maksi single çalışması, Haluk Özkan Projects Şirket etketiyle müzik severlerle buluştu.

Aşk ’a Dair Sigle çalışmasında, birbirinden güzel üç adet özgün şarkıyı, Aykut Aslan’ın mükemmel yorumundan  dinleyeceğiz.

 Çalışma da ; Mühim Olan Aşkımız, Ben Ölem Yar ve Mutlu Aşk Yoktur adlı üç eserin sözü ve müziği, Haluk Özkan’a ait. Aykut Aslan , Aşk’a Dair de,  ipeksi sesiyle  kalbimizin derinliklerine  dokunarak bizleri sesiyle aşkın ve sevdanın içene alıyor.

Aykut Aslan, Türkiye’nin En İyi Tenor Seslerinden

Aykut Aslan, Aşk’ Dair atlı çalışmasında; kendi şan tekniğini mükemmel yorumuyla harmanlayarak, Türkiye’nin en iyi tenor seslerinden bir olduğunu albümdeki yüksek performansıyla ve sesiyle dinleyiciyi büyüleyerek  kanıtlıyor.

Aykut Aslan , Müzikte Yeni Bir Tarzın Öncüsü:  Özgün Pop

Sanatçı, müzik Dünyasının duayenleri arasında olan, Tanju Duman ve Haluk Özkan’ın 6 aylık  stüdyo çalışması sonucunda,  müzikte yeni bir soundla  özgün pop tarzıyla müzik Dünyasına merhaba demeye hazırlanıyor.

Aykut Aslan , Aşk’a dairde  kullanılan yeni bir aranje tekniğiyle,  Türk müziğinde  daha önce duymadığımız bir tarzın da Özgün Pop’unda  öncülüğünü yapıyor.

Aykut Aslan’ın Aşka Dair single çalışmasında,  kendi alanında ki  en iyi müzisyenler  bir araya gelerek yıllarca müzik arşivlerimiz de yer alacak bir single’a  imza attılar.

Aşka Dair ‘in stüdyo kayıtları İstanbul’da, Black and Wahite stüdyosunda  gerçekleştirildi.

Çalışmanın miks ve masteringleri, Hannover de Tanju Duman ve seçkin ekibi tarafından yapıldı.  

Albümün kapak fotoğrafları için  Kayseri de , Erciyes dağına 80 km uzaklıkta ki doğal dokuya sahip olan bir mekan olarak  iğdeli köyü seçildi ve bu köyde single’nin kapak fotoğraf çekimleri gerçekleştirildi.

Bu yılın en pahalı ve iddialı prodüksiyonlarından biri olan, Aşk’a dair maksi single çalışması; bu yıla Aykut Aslan’ın ipeksi sesiyle damga vuracak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.