Bedia Akartürk... ESTETİK AÇIKLAMASI!

Bedia Akartürk... ESTETİK AÇIKLAMASI!

Türk Halk Müziği sanatçısı Bedia Akartürk, Samsun'da estetik operasyon geçirdi. Türk Halkı için estetik olduğunu belirten Akartürk, "Dünyada iki şeye aşığım. Biri türkülerime, biri de halkıma. Onlara türkülerimi en iyi şekilde inceleyerek okudum. Bir de kendim güzel olayım diye onun üzerine durdum. Onlar beni hep dinç ve güzel görsünler" dedi.

Samsun'a gelen Bedia Akartürk'e yüz gençleştirme ameliyatı yapıldı. Ameliyat sonrası açıklamalarda bulunan 81 yaşındaki sanatçı, şu ifadeleri kullandı:

Elhamdülillah çok iyiyim. Doktorumla emin ellerdeydim. Cesaret ettim geldim ve çok mutluyum.

'Bu yaşa geldi estetik yaptırıyor' diyorlar ama önemli olan bu yaşta estetik yaptırabilmektir.

Şimdiye kadar zaten göz önündeydik. Ufak tefek beğenmediğim yerlerimi doktoruma söyledim ve o da bana ‘Sen karışma, bana kendini teslim et’ dedi ve yaptı Allah razı olsun.

Ben dünyada iki şeye aşığım. Biri türkülerime, biri de halkıma. Onlara türkülerimi en iyi şekilde inceleyerek okudum.

Bir de kendim güzel olayım diye onun üzerine durdum. Onlar beni hep dinç ve güzel görsünler.

"O YÖRENİN KOKUSUNU VERMEN LAZIM"

Akartürk, "Türkülerimi hep dikkatli inceleyerek, didikleyerek okuyan bir sanatçıyım. Halk müziği kolay bir şey değildir.

Hangi yörenin türküsünü okursan onun kokusu vermen lazım. Yoksa elimize notayı alıp, başka şarkıları da okuruz sorun değil.

Ama o yörenin kokusunu verebilmek başka bir şey. Ben bunlara çalıştım. 65 sene boyunca hep çalıştım.

İnşallah yeni projelerde de olacağız. Yüzümdeki şişlikler insin Allah nasip ederse bakın neler olacak?" şeklinde konuştu.

81 yaşında estetik olan Bedia Akartürkten açıklama

"GELSİNLER 80 YAŞINDA, ÇIKSINLAR 15 YAŞINDA"

Kendi yaşındakilere de önerilerde bulunan Akartürk, “Kendilerinin cesaretleri, dinçlikleri, hevesleri varsa buyursunlar gelsinler. Gelsinler 80 yaşında, çıksınlar 15 yaşında” şeklinde konuştu.

"ŞU AN BİLE 20-30 YAŞ GENÇLEŞTİ"

Yaptığı estetik hakkında bilgi veren Doç. Dr. Hayati Akbaş, "Bedia Akartürk, 85 milyon insanın yakından tanıdığı, gönlünde, kalbinde tuttuğu çok güzel bir insandır.

Kendisi geldi ve ‘Ben halkın karşısında olan, ekranların karşısında olan bir insanım, halkım beni daha güzel görsün, yıllarında getirdiği değişikleri yok edebilir miyiz?’ dedi.

'Memnuniyetle yapabiliriz' dedim. Gerekli analizleri yaptıktan sonra yüz gençleştirme operasyonları yaptık.

Operasyonlar çok güzel geçti ve çok hoş oldu. En yakın zamanda yüzündeki şişlikleri indiği zaman çok daha dinamik şekilde kamuoyunu karşısına çıkacaktır.

Şu an bile 20-30 yaş fark ettiğini düşünüyorum. Başarılı geçmesi bizim için önemliydi. Önemli bir karardı, radikal bir karardı.

81 yaşımıza rağmen her şey yolunda gitti" dedi.

81 yaşında estetik olan Bedia Akartürkten açıklama

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.