Ben Bu Cihana Sığmazam... CEZAYİR DÜŞMANIYLA YÜZ YÜZE!

Ben Bu Cihana Sığmazam... CEZAYİR DÜŞMANIYLA YÜZ YÜZE!

Yapımcılığını Güzel Adamlar Medya’nın üstlendiği 'Ben Bu Cihana Sığmazam' 30 Mayıs Salı akşamı saat 20.00'de 33. bölümüyle ATV ekranlarında..

33.Bölüm:

Beklenmedik bir düşman karşısında ölümle burun buruna kalan Leyla, kızının rehin tutulduğunu öğrenir. Bu düşman, Leyla’ya bazı şartlar karşılığında kızını geri vereceğini söyler.

Ve şartların en başına Leyla’nın Cezayir’e hiçbir şey belli etmeden isteklerini yerine getirmesini koyar.

Cezayir ve ekibi, son hızla Suna’yı ararken Tatavlalı’nın adamlarından birini satın alır.  Tatavlalı’nın mekanından Cezayir’e gelen bilgiye göre evde kaçak bir kız tutulmaktadır.

Cezayir, Suna’yı bulma umuduyla Tatavlalı’nın mekanına baskın yapar ancak kızı yerine beklenmedik başka birini bulur. Bu kişi Cezayir’in düşmanına karşı kozu olur.

Firuze, Leyla’yı ziyaret ettiğinde evde gergin bir durum olduğunu anlar. Firuze farkında olmadan, Leyla’nın Cezayir’e derdini anlatabileceği bir yardımda bulunur.

Leyla, Firuze’den aldığı bilgiyle Cezayir'e tehdit altında olduklarını anlatmayı başarır. Cezayir düşmanının kim olduğunu anlayınca yüzleşmek için elindeki kozu kullanır.

Leyla’yı ölümle burun buruna bırakıp tehdit eden kimdir? Cezayir, Tatavlalı’nın evinde kimi bulur? Firuze, Leyla’ya nasıl bir yardım yapar? Cezayir’in düşmanı onunla karşı karşıya gelmeyi kabul edecek mi?

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.