BENİ BÖYLE SEV`İN DOĞUM GÜNÜ!

BENİ BÖYLE SEV`İN DOĞUM GÜNÜ!

TRT 1`in ve sosyal medyanın fenomeni olan Beni Böyle Sev yarın 2 yaşına giriyor. 11 Şubat 2013`te yayına başlayan Beni Böyle Sev 2 yılda büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

İzleyiciyi Beni Böyle Sev'e çeken en büyük özelliği ailecek izlenebilmesi ve herkesin mutlaka kendinden bir şeyler bulabileceği hikayeler olması, oyuncusundan teknik kadrosuna herkesin içten samimi olduğu gibi davranması.

2 yıl 3 sezondur izleyicisi ile buluşan Beni Böyle Sev'in fanları da dizinin doğum gününü kutlayacaklar.

13 Şubat Cuma günü 23.00 da 87. bölümü ile ekrana gelecek olan dizide olaylar şöyle gelişmekte:

Zeyno'nun gidişi Tolga'yı çok yaralar. Kalbi kırıktır ve aklında bin bir soru vardır. Ancak durumu kabullenmekten başka çaresi yoktur. Ömer'in bir sabah toplantıya giderken aynı taksiyi paylaştığı gizemli ve asi bir kız olan Tuğçe, Tolga'nın kabusu olur. Tuğçe'nin kim olduğu kısa sürede anlaşılır, herkesi şaşırtan bu gelişme özellikle Menteş'i etkileyecektir.

Sevinç'in sözlerinden etkilenen Emel ve Şükrü, Reyhan'ın Mazhar'la kaçmasından korkarak, tedirgin günler geçirmektedir. Reyhan ailesinin kendisine güvenmediğini düşünerek üzülür. Mazhar ve Şükrü'nün birbirleri hakkındaki olumsuz sözleri Reyhan'ı arada bırakır.

Sevgililer günü gelmiştir fakat birbirini seven iki çift arasında soğuk rüzgarlar esmektedir. Ayşem ve Ömer birbirine hediye aldıkları halde, küçücük bir laf yüzünden inatlaşıp hediyeleri vermezler. Reyhan ve Mazhar ise Sevinç'in gösterişli nişan yüzüğü nedeniyle tuhaf bir konuşma yaparlar.

Mazhar özel bir sürpriz yaptığını düşünerek Reyhan'ı kızdırır. Ömer ve diğerleri hala bir ofis bulamamıştır. Ömer muhasebeciden o güne kadar köfteciye ait sandığı ofisin Nail Usta'nın şahsi mülkü olduğunu öğrenince çok şaşırır. Ofisi kullanmaya karar verir, bu durum Menteş'i çok sinirlendirir.

Metin'in imaları Aylin'i sinirlendirir, yanıldığını ispat etmek için Metin'le beraber anket işinde çalışır.

Menteş'in Ömer'in ailesine ait olduğu evi kendisine vermeyeceğini öğrenen Melda zor durumdadır. Üstelik beş parasızdır, ne yapacağını şaşırmış bir haldeyken Mazhar iş teklif eder. Melda bir kez daha kurtulmuştur. Ancak ofiste Menteş'le yaşadığı şiddetli tartışma hayatının seyrini değiştirmek üzeredir.

BENİ BÖYLE SEV KÜNYE

Yapım :BSK YAPIM (Çağrı Bingüller - Başak Bingüller)

Yönetmen : Levent Türkan

Senaryo : Hakan Haksun - Müjdan Kayserli

Yayın Kanalı : TRT 1

Yayın Tarihi :13 Şubat Cuma 23.00

Oyuncular : Alper Saldıran (Ömer) - Zeynep Çamcı (Ayşem) - Ozan

Osmanpaşaoğlu (Tolga)-

Umut Kurt (Mazhar) - Burcu Altın (Reyhan)- Erdem Akakçe

(Haluk) - Bala Atabek (Fahriye)

Gülden Dudarık (Aylin) - Deniz Gürzumar (Metin) - Mine

Kılıç (Melda)

Eren Kurtel (Edip) -Onur Sermik (Ahmet) - Özge Özyalçın

(Sevinç)

Ve Zafer Algöz (Menteş)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.