Bir Sevdadır... YASİN ZOR BİR KARARIN EŞİĞİNDE!

Bir Sevdadır... YASİN ZOR BİR KARARIN EŞİĞİNDE!

Bambaşka hayatlara sahip olan ünlü futbolcu Yasin ile Yeşil'in kesişen yollarının hikayesini anlatan Bir Sevdadır 24 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00'de 12. bölümüyle TRT1'de..

Bir Sevdadır’ın 12. bölümünde neler olacak:

Yasin; Yeşil ve çocukları hakkındaki gerçekleri öğrenir ancak annesi Gülender ve babası İshak Ali’nin, çocuklara olan bağlarını gördüğünde ikileme düşer.

Rukiye, Yasin’e gerçekleri açıklaması için baskı kurar fakat gerçeklerin ailesini bir kez daha üzeceğini bilen Yasin zor bir karar verme aşamasındadır.

Yeşil, gerçekler herkes tarafından öğrenilmeden Bıçakçı Konağını terk etmeye karar verir. Çocuklarını alan Yeşil, gece vakti kimseye haber vermeden konağı terk eder. Tekrar bir araya gelen Yeşil, Cemile ve Ayça, birlikte yeniden bir hayata başlamanın planlarını yapar.

Gülender ve İshak Ali; Yeşil ve çocukların konaktan ayrıldığını duyduğunda yıkılır. Gülender, kendi içinde büyük bir çatışma yaşayan Yasin’den torunlarını geri getirmesini ister.

Yasin, tüm bu duygu karmaşasının ortasında kardeşi Ersin’in bıraktığı notları bulur. Menevşe ise Tufan’ın sözlenmesi ile büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır.

Tufan, Menevşe’yi kaybetmemek için ailesini karşısına almaya karar verir. Fakat bu ilişkiye engel olmaktan asla vazgeçmeyen Hasret, beklenmeyen bir hamle ile Tufan’ı ve Menevşe’yi zor bir durumun içine sokar. Tüm olayları uzaktan sinsice izleyen Ünal, beklenmedik bir anda Yeşil’in karşısına çıkar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.