Bir Zamanlar Çukurova... ÇUKUROVA’DA KARDEŞ SAVAŞI!

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ 1 Mart Perşembe akşamı 90. bölümüyle ekrana gelecek.

90.Bölüm Özeti:

KARDEŞLER KARŞI KARŞIYA: SAVAŞACAKLAR MI BARIŞACAKLAR MI?

Demir, uzun zamandır peşinde olduğu gizli düşmanı ile karşı karşıyadır!

Babasının, sahipsiz bir kadına saldırdığını, kadını küçücük bir çocukla birlikte acımasızca sokakta bıraktığını iddia eden düşman Fekeli’nin yeğeni olarak tanıdığı Fikret’tir!

Fikret’in yıllardır beklediği karşılaşma, eşit olmayan şartlarda gerçekleşmiştir ama nihayetinde karşı karşıya olan iki kardeştir.

Damarlarında aynı kan akan ve birbirinden ölesiye nefret eden iki genç adam, şimdi kozlarını ölesiye paylaşacaktır.

Üstelik hesaplaşma, Fikret’in yıllardır her gün hatırladığı o yağmurlu geceden başlayacaktır.

FEKELİ’NİN KALBİ BİR KEZ DAHA KIRILIYOR! HAYATA BİR KEZ DAHA KÜSÜYOR!

Hem Fekeli’ye destek olmaya, hem Fikret’i hayatla ve geçmişiyle barıştırmaya gelen Lütfiye, bir kez daha ortalığı sakinleştirmeye çalışır.

Ancak Fikret’in kırılan çocuk kalbinin, yetişkin bir adam olarak onarılması çok zordur.

Fikret bir kez daha tehlikeli bir oyunun içine girer. Onu takip eden Lütfiye, duruma müdahale etmek için Fekeli’yle işbirliği yapar ama bu daha da onarılamaz bir duruma sebep olur.

Fekeli’nin kalbi öğrendiklerine dayanamaz!

ÜMİT VE MÜJGAN SIRLARINI SAKLAYARAK SIRDAŞ OLUYOR

Müjgan, Sevda’nın bir şeylerden şüphelendiğini anlamıştır.

Ümit ile sohbet ederken bunu söyler ama Ümit geçiştirir.

Müjgan, Fikret ile ilgili öğrendiklerini anlatmak ister ama son anda susar. 

Ümit’in zaten bildiğinden habersizdir. Ümit de, Demir ile neden ilgilenmeye başladığı gerçeğini söylemez ama bu konuda konuşabildiği birinin olması hoşuna gider.

FADİK VE RAŞİT’E ŞERMİN’DEN NİŞAN HEDİYESİ

Fadik, nikâh günü için Raşit’i sıkıştırırken; konağa gelen Şermin, bunu duyunca aklına bir fikir gelir.

İkisini alıp, nişan fotoğrafı seçmeye çarşıya götürür.

Fadik, hayatının en mutlu günlerinden birini yaşarken, çarşıda Lütfiye ile karşılaşmaları da Şermin’e güzel bir hediye olur.

Şermin, şehrin yeni siması ile hızla kaynaşacaktır!

‘BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA’DA  40 YILLIK AŞKIN KAHVE KÖŞESİ HALKIN YENİ GÖZDE MEKANI

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, sevilen dizi ‘Bir Zamanlar Çukurova’da Fekeli ve Hünkar’ın büyük aşkının unutulmaz mekanı, eşsiz manzarasıyla büyüleyen Kozan Kalesi halktan ve ziyaretçilerden büyük rağbet görüyor!

Dizide uzunca bir zaman Fekeli ve Hünkar’ın buluşma mekanı olan, daha sonra Fekeli ve yeni hanımağa Züleyha’nın Hünkar’ı anmak için de buluşmaya başladıkları köşe, ziyaretçilerin akınına uğruyor.

birzamanlarcukurova-kozankalesi.jpg

Eşsiz manzarası ile dikkat çeken Kozan Kalesi’nin pek de kullanılmayan en üst köşesi, belediyenin kararı ile halkın ve ziyaretçilerin kullanımına açıldı.

‘Bir Zamanlar Çukurova’ severler kaleyi sık sık ziyaret ediyor, tıpkı dizideki gibi kahvelerinin yudumlayarak manzaranın tadını çıkarmak istiyor.

Turistlerin yoğun ilgisini çeken kale, dizinin yabancı hayranlarının da talep ettiği bir mekan oldu.

Kozan Belediyesi bunun üzerine bir sürpriz yaptı ve daha önce yalnızca set mekanı olarak değerlendirilen bölümü de, halkın hizmetine açtı. Kalenin üst tarafında yer alan kısımda açılan çay bahçesi Kozan’ın en popüler noktalarından biri haline geldi.

Kozan Kalesi, artık Çukurova’nın en gözde mekanı oldu.

‘BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA’NIN SEVDA ÇAĞLAYAN’I

USTA OYUNCU NAZAN KESAL YENİ YAŞINI SETTE KUTLADI!

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinin başrol oyuncularından Nazan Kesal için sette sürpriz bir doğum günü kutlaması düzenlendi.

Oyuncu arkadaşları ve dizi ekibi tarafından hazırlanan sürprizle çok duygulanan Kesal, mumları üflerken dilek dilemeyi ihmal etmedi.

Çekimleri uzaktan izleyen dizinin Adanalı hayranlarını kırmayan başarılı oyuncu, onlarla da pasta keserek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.