Britney Spears... BABASINA DAVA AÇMIŞTI, SONUÇ AÇIKLANDI!

Britney Spears... BABASINA DAVA AÇMIŞTI, SONUÇ AÇIKLANDI!

ABD'li şarkıcı Britney Spears, ruh sağlığı problemleri nedeniyle kendisine vasi olarak atanan babasının görevden alınması için mahkemeye başvurmuştu. Ancak Spears'ın bu talebi reddedildi.

Britney Spears, 17 Ağustos tarihinde Los Angeles’taki California Yüksek Mahkemesi’ne avukatı aracılığıyla verdiği belgede, babası Jamie Spears’ın şahsi vasisi olarak dönmesine karşı çıktığını belirterek geçici vasisi Jodi Montgomaery’nin kalıcı vasi olarak yer almasını talep etmişti.

Britney Spears’ın bu talebi mahkeme tarafından reddedildi.

HAYRANLARI “FREE BRITNEY” KAMPANYASI BAŞLATTI
38 yaşındaki ünlü şarkıcının durumu, bu yıl internette dalga dalga yayılan protestolara konu olmuştu.

Spears’ın hayranları, şarkıcının tuzağa düşürüldüğüne inanarak “Britney’e Özgürlük” hareketini başlattı ve şarkıcının özgürlüğü için adeta lobi kurdu.

100 binin üzerinde imza toplayan dilekçede yer alan iddialar ise şu şekilde:

"Spears’ın babası araba sürmesine izin vermiyor, tüm aramaları ve mesajları izleniyor, oy vermesine, biriyle vakit geçirmesine veya parasını onay almadan harcamasına izin verilmiyor, ve eğer kuralı ihlal ederse babası çocuklarını ondan uzaklaştırmakla tehdit ediyor.

Jamie Spears bu kampanyaları şaka diye nitelemiş ve Britney’in istismar edildiği yönündeki söylentilerden yorulduğunu belirtmişti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.