Ceren Hindistan... HAMİLELİK VE EVLİLİK BİLMECESİ!

Ceren Hindistan... HAMİLELİK VE EVLİLİK BİLMECESİ!

8 haftalık hamile Ceren Hindistan, imam nikahlı eşi Ümit Aslan`ın Van`daki karısına ultrasonlu fotoğraflarıyla misilleme yaptı.

Oyuncu Ceren Hindistan'ın sevgilisi Ümit Aslan'la ilgili bir iddia ortaya atıldı. Aslan'ın Van'da yaşayan Güneş Ç. ile imam nikahı yaptırdığı ve eşiyle kızına maddi yardım yapmadığı iddia edilmişti.

Aslan, iddialar karşısında şöyle konuştu:

"BİR BUÇUK YIL ÖNCE BOŞANDIK"

"Bundan 1 buçuk yıl önce boşandık. Kızımın tüm masraflarını karşılıyorum. Bunlar bizi yıpratmak için yapılan haberler Ceren Hanım'la da Mayıs ayında nikah masasına oturacağız."

"8 HAFTALIK HAMİLEYİM"

"8 haftalık hamileyim" diyen Ceren Hindistan, imam nikahı kıydığı Ümit Aslan'ın diğer imam nikahlı eşi Güneş Ç. ile Instagram'dan kapıştı.

Güneş Ç: Ailen olmadığı için zengin adam peşindesin. Özlem Çetinkaya adında imam nikahlı bir karısı daha olduğunu biliyor musun?

Ceren H: Özlem'i biliyorum. Seninle evliyken görüşmüş onunla

Güneş Ç: Yazıklar olsun.

Ceren H: Ya ben ne yapayım.

Güneş Ç: Bana yaşattıklarını sen de yaşarsın inşallah. "Nikah yapacağım" diye kandırdı beni.

Ceren H: Yok zaten nikah yapmaz, bana da yapmıyor. Ama çocuğuma sahip çıkıyor. Bir farkımız yok.

Güneş Ç: Nasıl güvenip çocuk yaptın?

Ceren H: 8 hafta olmuş. Aldırmamı istemedi.

Güneş Ç: Umarım öyle bir hale gelirsin ki gökteki kuşlar oturup halinize ağlar.

ULTRASON KAĞITLARINI GÖNDERDİ

Güneş Ç., Ümit Aslan'dan olan kızının fotoğrafını Hindistan'a gönderdi. Hindistan da "8 haftalık hamileyim" diyerek Güneş Ç.'ye ultrason kağıtlarını gönderip altına "Aramızdaki fark ne biliyor musun? Sen seni sevmeyen bir adamın peşinde koşuyorsun" yazdı.

"CEREN'E ŞAMPANYA PATLATTI, BİZİ AÇ BIRAKTI"

Oyuncu Ceren Hindistan ile birlikte olan Ümit Aslan'ın Van'daki imam nikahlı eşi konuştu. 2013 yılında Aslan ile bir köy düğününde evlendiklerini söyleyen Güneş Aslan, "Ceren'e şampanya patlatırken bizi aç bıraktı" dedi.

"VAN'DAKİ BABA EVİME SIĞINDIM"

Köydeki yöresel düğününden sonra Antalya'ya yerleştiklerini belirten Güneş Aslan birlikte oldukları dönemde eşi Ümit Aslan'ın Ceren Hindistan ile tanışıp görüşmeye başladığını iddia etti. Güneş Aslan şöyle konuştu: "Ümit ile 23 Haziran 2013 tarihinde, yöresel bir düğün ile Van'da evlendik.

Düğün sonrası Antalya Konyaaltı'na taşındık. Evliliğimizden 21 Haziran 2014 tarihinde Efrim Mina ismini verdiğimiz bir kızımız oldu. Kızımızı nüfusuna kaydetti. Ancak yaşanan tüm güzellikler Ümit'in Ceren Hindistan ile tanışmasından sonra değişti. İlişkiyi öğrendikten sonra adeta sokağa atıldık.

Van'daki baba evime sığındım. Çocuğumu aramıyor bile. Bu nedenle nafaka ve manevi tazminat davası açtım. Ümit, beni ilişkimiz devam ederken aldattı. Sevgilisine şampanya patlatan, Sevgililer Günü'nde umreye götüren Ümit, benim kredi kartımı iptal etmeyi ihmal etmedi."

Mayıs ayında imam nikahlı eşi Ceren Hindistan'a resmi nikah kıyacağını söyleyen Ümit Aslan'ın doğduğu Van'da oturan Güneş Aslan tarafından dava edildiği ortaya çıktı.

Aslan'ın eski imam nikahlı eşi olduğunu belirten Güneş Ç., Aslan'dan olan kızı için nafaka talep etti.

"GÜLÜYORUZ ÇÜNKÜ YAN YANAYIZ"

Oyuncu Ceren Hindistan dün sabah sosyal medya hesabından sevgilisi Ümit Aslan ile zafer pozu verip, "Gülüyoruz çünkü yan yanayız" notunu düştü.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.