Emine Ün... 'KARDEŞİMLE GÖRÜŞMÜYORUM!'

Emine Ün... 'KARDEŞİMLE GÖRÜŞMÜYORUM!'

Geçtiğimiz sene Emine Ün ile boşanan Tolga Karakaş'ın şimdilerde oyuncunun kız kardeşi Mine Ün ile aşk yaşadığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Avukatı aracılığıyla açıklama yapan Emine Ün, kız kardeşiyle görüşmediğini ve ikisinin de özel hayatlarıyla ilgili bir bilgiye sahip olmadığını söyledi.

Oyuncu Emine Ün ve 2021 Nisan'ında boşandığı eşi Tolga Karakaş hakkında çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı.

Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde görüntülenen Emine Ün'ün kardeşi Mine Ün ile Tolga Karakaş'ın aşk yaşadığı ileri sürüldü.

ESKİ ENİŞTESİYLE AŞK YAŞIYOR

2012 yılında evlenen Emine Ün ile Tolga Karakaş 2021'in nisan ayında ise boşandı.

İkilinin ilişkisini bitirmesinin ardından iddiaya göre oyuncunun kardeşi Mine Ün ile Karakaş aşk yaşamaya başladı.

Mine Ün, söylentilere göre boşanmanın ardından çocuklarını bakıcıyla kendi evinde bırakarak Karakaş'ın Caddebostan'daki evine yerleşti.

Kız kardeşi, eniştesiyle aşk yaşıyor! Emine Ün'den beklenen açıklama geldi

"İDDİALARA GERÇEK DIŞI, İFTİRA"

Basına yansıyan iddialar sonrasında Tolga Karakaş, avukatı aracılığıyla bir açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş hakkında kamuoyuna yansıyan haksız suçlamalar ve ağır ithamlar içeren haberleri şaşkınlık ve üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş ve eski eşi Emine Ün, 1 yıl önce saygı ve hoşgörü sınırları içinde anlaşmalı olarak boşanmışlardır.

Boşanmanın üzerinden 1 yılı aşkın süre geçmiş olmasına rağmen halen müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş'ın onur, şeref ve saygınlığını zedelemeye yönelik haber ve paylaşımlar yapılmaktadır.

Yapılan haber ve paylaşımların tamamı iftira niteliğinde olup, müvekkilimiz eski eşinin hem bir anne olması hem de bir kadın olması sebebiyle bu zamana kadar birçok duruma sessiz kalmıştır.

Hiçbir platformda boşanma süreci ve nedenleri ile ilgili paylaşımda bulunmamıştır.

Kamuoyuna yansıyan müvekkilimizin itibarını zedelemeye yönelik bu haber ve paylaşımlara karşılık tarafımızca açıklamada bulunma zarureti doğmuştur.

Müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş'a yönelik onur, şeref ve saygınlığını zedeleyici her türlü paylaşıma karşı ilgili yasal yollara başvuracağımızı kamuoyuna saygımızla bildirmekteyiz.

Av. Gülden Ünsal Bıyıkoğlu

EMİNE ÜN: KARDEŞİMLE GÖRÜŞMÜYORUM

Magazin basınına bomba gibi düşen aşk iddiasının ardından Emine Ün'den açıklama geldi.

Avukatı aracılığıyla bir basın açıklaması yapan Ün, bir süredir kız kardeşi ile görüşmediğini ve özel hayatıyla ilgili bir şey bilmediğini söyledi.

Ün'ün avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Öncelikle belirtmek gerekir ki, müvekkil Emine Ün ve eski eşi Tolga Mustafa Karakaş, herhangi bir üçüncü şahsın dahili olmaksızın, saygı ve hoşgörü çerçevesinde anlaşarak evliliklerini sonlandırmışlardır.

Müvekkil, ailevi bir takım sebeplerle bir süredir iletişim içinde olmadığı kardeşi Mine Ün'ün özel hayatıyla ilgili bilgi sahibi olmadığı gibi, hiçbir ihtilaf içinde olmadığı eski eşi Tolga Mustafa Karakaş'ın özel hayatı hakkında da herhangi bir bilgiye sahip değildir."

Kız kardeşi, eniştesiyle aşk yaşıyor! Emine Ün'den beklenen açıklama geldi

 

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.