Güldür Güldür Show... HAYATİ'YE ATM'DE GASP GİRİŞİMİ!

Güldür Güldür Show... HAYATİ'YE ATM'DE GASP GİRİŞİMİ!

‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle 13 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de.

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran, Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’un Cumartesi akşamı 334. bölümü yayınlanacak.  

Feridun, Kudret, Fikri ve Leman bir arkadaş buluşmasındadır. Jale ilk randevuları için İbrahim’le sözleşmiş ve buraya gelmiştir. Fakat İbrahim herkesi ve her şeyi kıskanan biridir ve Jale arabayı getirme bahanesiyle gidip İbrahim’i bırakmıştır.

Arkadaşlarının yemeğini, yeni aldığı kıyafetleri, telefonları kıskanan İbrahim’den kurtulmak o kadar kolay olmayacaktır.

Meksika’da bir acil servise yediği yemeklerden dolayı rahatsızlanan Mesut gelir. Telefonları yurt dışına açık olmadığı ve dil bilmedikleri için Mesut ve ailesi dertlerini anlatamazlar.

Herkes durumu anlatmak için şansını dener fakat yanlış anlamalar sonucunda akıl hastası, hamile ve kalçası çıkık zannedilerek aile üyeleri Çiçek, Ozan ve Burcu götürülür.

Sevgili olan Hüseyin ve Yeter birlikte film izleyecektir. Yeter film boyunca cips yemeye, telefonla konuşmaya ve sipariş vermeye başlar. Sonunda Hüseyin, Yeter’e tepki gösterir fakat işler yine istediği gibi ilerlemez.

Gaspçı Fikri ve Feridun, ATM önündeki yaşlı amca Hayati’yi gasp etmeye çalışırlar. Şifreyi unutan Hayati’yi ısrarla gasp etmek isteyen Feridun, Hayati’nin evine kadar gider.

Feridun Hayati’yi gasp etmek için internet faturası dahil birçok gideri ödemeye başlar.

Çiçek kendisi gibi turist kafilesi olan Leman, Bahadır, Jale, rehber Tufan eşliğinde Ayder Yaylası turundadır. Herkes birbirinin fotoğrafını çekerken Çiçek tek kalır.

Mesut gelir ve Çiçek’in fotoğraflarını çeker, Çiçek çok beğenir. Mesut daha fazla bu fotoğraflardan istiyorsan benim için çalışmalısın der ve Çiçek’i kendi mekanına götürür.

Mekanda Yeter, Nazlı ve Burcu da fotoğraf bağımlılıklarından dolayı Mesut için çalışmaktadır.

Bir şirket yemeğine Yeter, Burcu ve Çiçek eşleri ile birlikte katılmıştır. Kadınlar, normal şartlarda dışarı pek çıkmayan ve sosyalleşmeyen erkekleri biraz zor kullanarak birbiriyle sosyalleştirir.

Yemekte beklenmeyen olaylarla karşılaşan kadınlar günün sonunda eşlerine hafta sonu derbi izlemeyi yasaklar.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.