Güldür Güldür Show... İBRAHİM YARIŞMA SUNARSA!

Güldür Güldür Show... İBRAHİM YARIŞMA SUNARSA!

Yapımını BKM’nin üstlendiği, ‘Güldür Güldür Show’ 2 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00’de 364. bölümüyle ekrana geliyor.

İbrahim ile ailesi köye yerleşmeye karar verir fakat geldikleri köy diğerlerinden farklıdır. Köyde herkes bale yapar ve hayatlarını opera sahnesinde gibi yaşarlar. Gerçeklikten uzak olan bu köyde İbrahim istediği yaşantıya dair izler bulmak ister fakat başarısız olur.

Burcu’nun yaşamı boyunca gelinlerine yaptığı inanması güç kötülükler ile nasıl kötü bir kaynana olduğu belgesel formatında anlatılır. Gelinlerine yaşattığı onlarca kötülükten sonra Burcu, gelinlerinden yakınmaya devam eder.

İbrahim ilk kez sunuculuk yaptığı için çok heyecanlıdır. Yarışmacılara sorduğu sorular esnasında heyecandan dolayı zorluk yaşar ve program boyunca yarışmacılar İbrahim’i sakinleştirmek durumunda kalır.

Terapist Mesut, danışanlarına olumlu konuşmak yerine farklı bir terapi yöntemi seçip gerçekleri yüzlerine söyleyip yüklerinden kurtulmalarını sağlar. Bir grup plaza çalışanı Mesut’a terapiye gelir. Mesut onların beklentilerini karşılamak yerine hayatın gerçeklerini anlatmaya başlar.

Üniversite kampüsüne girmek serbest olduğundan dolayı İsmail, Yeter ve Fikri meraklarını gidermek için farklı bölümlerin derslerine girerler. Öğretmenler ve öğrenciler ile gereksiz muhabbet eden İsmail, Yeter ve Fikri derslerin akışını etkilerler.

Ben Seni Dinledim programının bu haftaki konusu ‘Dünya’nın Yaşı’dır. Mesut, Dünya’nın 4,5 milyar yaşında olduğunu söyler. Hüseyin ise Dünya’nın 2024 yaşında olduğunu iddia eder. İsmail ise tarihi bir kazı için mumyaların olduğu bir yerdedir ve başı belaya girer.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.