Güldür Güldür Show... İSMAİL HASTA YATAĞINDA MİRASINI PAYLAŞTIRIYOR!

Güldür Güldür Show... İSMAİL HASTA YATAĞINDA MİRASINI PAYLAŞTIRIYOR!

‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle 20 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de..

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran, Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’un Cumartesi akşamı 335. bölümü yayınlanacak.  

Kahvehanede arkadaşlarının yanına oyun oynamaya giden Mesut, arkadaşlarının aksine renkli kıyafetler tercih ettiği için dikkat çeker. Mekana gelen yabancı bir gazeteci, ülkede gördüğü tüm erkekler düz renk kıyafetler giydiği için Mesut’a hayran kalır.

Çiçek, sevgilisi İbrahim’i ailesi ile tanıştırmaya getirir. Konuşması ve tavırları aşırı düz olan İbrahim’in garip hareketleri vardır. İbrahim’i beğenmeyen aile Çiçek’in eski sevgilisi Hüseyin’i çağırır.

İsmail hasta yatağında öleceğini düşünürken ailesine miras olarak evindeki sucuk, erik, tavuk, et, turşu gibi ürünleri tek tek pay etmeye başlar. Herkes miras için birbiriyle tartışmaya başlar.

Kudret-Yeter çifti iki erkek çocuk, Mesut-Nazlı çifti ise iki kız çocuk aileleridir. Bir taraf erkek çocuklarının daha problemli olduğunu diğer taraf ise kız çocuklarının daha problemli olduğunu savunur.                                                                       

Kudret, Hüseyin ve Ercüment, Yunan tanrılarına inanan dönemin insanlarıdır. Hüseyin kıtlıktan dolayı tanrılara tepki vermek için onların yanına Olimpos dağının zirvesine çıkar. Hüseyin tanrılara aşağıya insanlara bereket yollamasını söyler. Hayati (Zeus) onu teste tabi tutar, eğer geçerse Hüseyin'in isteklerini yerine getirecektir.


İbrahim belli bir süre ara verdikten sonra spor salonuna gelir, fakat İbrahim'in spor hocası Mesut onun yerini Jale ile doldurmuştur. Son antrenmanı İbrahim ve Jale beraber yapar ve Mesut için tartışırlar. Jale sakatlanmış numarası yaptığı için Mesut, İbrahim'e salondan gitmesini söyler.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.