Güldür Güldür Show... MUSTAFANIN EVLENMEK İSTEDİĞİ KIZ 'HAVATAR' ÇIKINCA!

Güldür Güldür Show... MUSTAFANIN EVLENMEK İSTEDİĞİ KIZ 'HAVATAR' ÇIKINCA!

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ 25 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de 376. bölümüyle ekrana geliyor.

Mesut, arkadaşlarını kendi ihtiyaçlarına yönelik bir araya getirmiş ve arkadaşlarının hayatına yön vermiştir. Hüseyin, Mesut’un onları kullandığını anlayıp arkadaşlarıyla bu durumu paylaşınca herkes Mesut’un mesleği hakkında sorular sormaya başlar.

Şarkıcı Ozan, kız arkadaşından ayrılmış ve babası Paşa’nın evine gelmiştir. Ozan, şarkıcı olduğunu ve başka herhangi bir işte çalışmayacağını söyler. Babası Ozan’ı sürekli eleştirir. Bir yapımcının Ozan’la sözleşme imzalamak istemesi ise herkesin fikrini değiştirir.

Hayati ve aşireti ekonomik olarak kötü durumdadır. Yeter, aşireti sosyal medya fenomeni yaparak ciddi paralar kazandıracağını söyleyip Hayati’yi birkaç ay eğitim için yurt dışına yollar. Hayati geri geldiğinde aşirette herkes fenomen olmuştur ve para kazanıyordur.

Şaka programına konuk olan Paşa, sevdiklerine kendisinin vefat ettiği haberini göndertip cenaze evinde olan biteni izliyordur. Ancak işler Paşa’nın istediği gibi gitmez ve arkadaşları Paşa’nın arkasından kötü konuşur. Program bitiminde eve gelip arkadaşlarından hesap soran Paşa’yı büyük bir sürpriz bekliyordur.

Karadeniz şivesiyle konuşan İsmail ve Mesut, Trabzon’a gitmek için havaalanına gelirler. Farklı ifade biçimlerinden dolayı uçağa girene kadar görevlilere zor anlar yaşatırlar. Uçakta acil çıkışta oturan İsmail, kapı açma görevini yanlış anlayınca ortalık karışır.

7 Bela Hüseyin, yancısı Mustafa’nın sevdiği kızla evlenmesi için babasından izin almaya gider. Gittiklerinde Mustafa’nın sevdiği kızın mavi renkli bir ırk olan ‘Havatar’ olduğunu öğrenir.

Havatarlar başlangıçta bu durumu istemezler fakat Havatarlara hayat veren Yaşam Ağacı, Hüseyinlere karşı ılımlı olur. Ancak Yaşam Ağacı’nın bu evlilik için tek bir şartı vardır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.