Güldür Güldür Show... PAŞA EŞİ YETER'İN HAMİLELİĞİNDEN ETKİLENİNCE!

Güldür Güldür Show... PAŞA EŞİ YETER'İN HAMİLELİĞİNDEN ETKİLENİNCE!

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ 6 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00’de 369. bölümüyle ekrana geliyor.

Hayati’nin eşi Burcu, beni baştan yarat programına katılır ve üç ayda sürpriz bir şekilde değişerek gençleşir. Hayati ve Burcu beraber tatile giderler.

Hayati genç gözükmeye çalışıp Burcu’yu kıskandığını belli etmek istemez. Fakat gözler Burcu’nun üzerindedir. Burcu’nun artık Hayati’den genç görünmesiyle ikili hakkında farklı dedikodular yapılır.

İnsanların ilgisinin sürekli üzerinde olmasını seven Paşa, eşi Yeter’in hamileliğinden etkilenir. Evlerine gelen misafirlere hamile zorluğu yaşıyor gibi davranır ve sorulduğunda bunu baba olacak olmanın verdiği stres olduğunu söyler.

Hamile gibi davranmaya devam eden Paşa, işin dozunu kaçırınca soluğu hastanede alır.

Ünlü müzik duayeni Peker Paksoy’un vefatının ardından eşi Burcu’yu ülkenin en büyük iki film yapımcısı Mesut ve İsmail ziyarete gelir. İki yapımcı duydukları üzüntüden dolayı gelmişler gibi yapsalar da birbirleriyle duayenin filmini kim yapacak diye tartışırlar.

Ancak filmi başka bir yapımcı yapıldığını öğrenince soluğu başka bir cenazede alırlar.

Paşa abinin evine her zamanki gibi bedava yemeğe gelinir. Filozof olmaya karar veren Paşa,  kendi resmini ve altına kendi sözünü ressam Ozan’a çizdirir.

Mustafa, Paşa’ya yancılık yapar ve ilk andan itibaren destekler. Diğerleri de yemek için Paşa’nın söylediği saçma sözleri onaylasa da Ozan bu duruma karşı çıkar.

Çiçek doğum sancısı içerisindedir. Eşi Ozan, çocukları Bahadır’ın dünyaya geldiği ilk andan itibaren fotoğraflarını çeker ve çerçeveletir. Bahadır’ın çocukluğu, üniversite mezuniyeti ve evliliği sırasıyla yaşanırken geçmişe dair fotoğraflar her sahnede yerini alır.

Bahadır düğünde iş için eşiyle Amerika’ya taşınacağını söyler. Bahadır kendisi de baba olunca Ozan’ı anladığını söyler.

Hakim Hayati’nin yanına yeni atanan Erzurum sevdalısı mübaşir Sadık gelir. Davalar o kadar  farklıdır ki Sadık şaşırır ve hakimin buna nasıl dayandığına hayret eder.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.