Haldun Dormen…  90.CI YAŞ GÜNÜNÜ 19 YAŞ ENERJİSİYLE KUTLADI!...

Haldun Dormen… 90.CI YAŞ GÜNÜNÜ 19 YAŞ ENERJİSİYLE KUTLADI!...

Haldun Dormen'in oğlu Ömer Dormen ve gelini Ayşe Arman, ustanın tek serbest akşamında 90. Yaş günü şerefine sürpriz bir doğum günü organize etti.

“Guiness Rekorlar Kitabı”na girecek  bir  çalışma temposuna sahip olan usta oyuncu Haldun Dormen, bu sezon toplam dört farklı oyunda boşrolde oynuyor. “Bir Zamanlar Gazinoda”“Müfettiş”“Kaç Baba Kaç”  ve Almanya’da sahnelenen “Daha Neler”  adlı oyunlarla seyircisiyle buluşan  ve yoğun turne temposu içinde olan usta oyuncu  için oğlu Ömer Dormen, ustanın  tek serbest akşamında 90. Yaş günü şerefine sürpriz bir doğum günü organize etti.   

 

Sunset Grill& Bar’da düzenlenen davete; Haldun Dormen, Güler Yiğit Dormen - Halil Değer, Ömer Dormen  - Ayşe Arman, Yasemin Dormen, Gülden Büyükuçak, Mustafa Alabora-Banu Zeytinoğlu, Ayşegül Dinçkök, Yılmaz Uslu, Yüksel Behlil, Mihrinur- Tezcan Yaramancı, Göksel Kortay, Suna Keskin, Nevra Serezli, Zeynep Tedü,  Buket – Selçuk Borak, Azra Akın - Atakan Koru, Pınar Tuncegil - Alper Saldıran, Ayça Bingöl - Ali  Altuğ, Ayşe Erbulak,  Mehmet Turgut, Fethi Karaduman, Atılgan Gümüş, Orhan Topçuoğlu,  Fisun Eyiel - Hakan Altıner, Baran Erdoğan, Merih – Ömer Tangün, Gülen Karaman- Ümit Yıldır, Şebnem Özinal, Anta Toros, Oya Başak, Sema Özcan – Mehmet Sarper’in de aralarında bulunduğu 100 kişilik bir aile ve dost grubu katıldı…

Haldun Dormen, Mustafa Alabora ve Banu Zeytinoğlu’nun sürprizi olan, 90 mumla süslenmiş pastasını dostlarıyla beraber üfledi.  Dormen’e, ikinci pasta sürprizi ise Ayşe Arman’ın hazırlattığı, Haldun Dormen’in TIME Dergisi’ne  kapak olmuş fotoğrafının yer aldığı ve üzerinde “Haldun Dormen 90’ında 19 Yaş enerjisi!” ve “İyi ki Doğdun Duayenimiz!” yazan pasta oldu. Pastalarını kestikten sonra dostlarına teşekkür eden Dormen, önümüzdeki 8 gün boyunca oyunlarıyla turnede olacağı için doğum gününün dört gün önceden kutlandığını ve asıl doğum gününde sahnede olacağını söyledi.  

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.