Halil Sezai... OTELDEN KOVULDU!

Halil Sezai... OTELDEN KOVULDU!

İsyan şarkısı ile uzun süre müzik listelerinde liste başında yer alan Halil Sezai, otelden kovuldu.

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, Halil Sezai ve arkadaşlarının başına gelenleri bugünkü köşesine taşıdı. Şarkıcı Halil Sezai ve beraberindeki dört erkek arkadaşı, iki oda tutup Kuzey Kıbrıs’ta otel zinciri olan grubun Girne’deki oteline yerleşti.

TUTANAK TUTULDU

Pazar günü 12.00 sularında aynı otelde konaklayan müşteriler, resepsiyonu arayıp odalardan birinden yükselen seslerden dolayı şikayetini dile getirdi. Otel görevlileri ses gelen kata çıkıp ‘gürültünün kaynağı oda’ya gittiklerinde taraflar arasında sadece tartışma değil kavga da olduğunu saptadı. Tarafların sakinleştirilmesinden sonra görevliler, ‘zarar ziyan’ tespiti yaptı ve hasar gören eşyaları tutanak altına aldı.

OTELDEN KOVULDU

Otel yönetimi durumu holdingin patronuna bildirdi. Hafta sonu nedeniyle bütün odaları dolu olan otelin patronu, diğer müşterilerin huzuru için Halil Sezai ve arkadaşlarının otelden çıkarılmasını istedi. Otel yöneticileri de patron talimatını yerine getirmek için Sezai ve arkadaşlarına otelden ayrılmaları gerektiğini iletti. Parasını ödedikleri odada kalma haklarının olduğunu söyleyen beş kişi, bu talebi reddetti. Otel yöneticileriyle huzursuzluk çıkaran müşteriler arasındaki tartışma uzayınca o sırada orada bulunan şarkıcı ve oyuncu Yavuz Bingöl araya girdi. Sezai ve arkadaşları, Bingöl’ün aracılığıyla otelden ayrılmayı kabul etti.

"BİR DAHA OTELE ALMAYIN" TALİMATI VERİLDİ

Halil Sezai ve dört arkadaşı öğleden sonra otelden ayrılırken Kuzey Kıbrıs’ın ünlü otel ve casino zincirlerinin sahibi, yöneticilerine, söz konusu beş kişinin bundan böyle hiçbir oteline alınmaması talimatı verdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.