Murat Karabova – Hülya Avşar… İLİŞKİ İDDİALARINA İLK AÇIKLAMA ERKEK TARAFINDAN GELDİ!

​​​​​​Flash Tv’ de ki olaylı program “AL SANA HABER“ her gün medyanın gündeminde kalmaya devam ediyor. Moderatörlüğünü Seyhan Soylu’ nun yaptığı hafta içi her gün saat 15.00 – 17.00 saatleri arasında canlı olarak yayınlanan programda bugün Hülya Avşar ve Murat Karabova aşkı konuşuldu.

Magazin dünyasında ve sosyal medyada Hülya Avşar’ ın yeni açılan bir mekanda sahne aldığı ve giydiği sırt dekolteli elbise çok konuşulmuştu. O gece bir grup arkadaşıyla kendisini izlemeye giden ünlü iş insanı Murat Karabova en ön masayı kapatmış, Hülya Avşar’ ın kulisine orkide çiçekleri yollamış ve 50 şişe şampanya patlatarak ödediği 300 bin TL’lik hesapla gündem olmuştu. O gece Murat Karabova’ nın masasında olan “AL SANA HABER” de de Perşembe günleri yorumcu olarak katılan ünlü yapımcı Erol Köse bulunduğu için canlı yayına bağlanarak o çok konuşulan geceyi anlattı. Seyhan Soylu’ nun “Erolcuğum sen o gece oradaydın. Sence Murat Karabova ile Hülya Avşar arasında bir aşk var mı? Bir şeyler sezinledin mi?” sorusuna cevap verdi.

Erol Köse:” Bir doğum günü kutlaması vardı o akşam sadece erkeklerin olduğu bir masaydı. Ben de katıldım davetli olarak. Mekanda bir racon vardır. Ortalığı kızıştırırlar bir süre sonra içki patlatarak. Bir masa der 10 şişe diğeri 20 derken 30 – 40 şişe patlatılır. Murat da 50 şişe patlattı gaza gelip. Biz de en öndeyiz. Hülya da devamlı bizim masayla ilgileniyor bana laf atıyor falan. Takılıyor yani bana. Murat’ a dedim ki “hocam var mı bir şey Hülya’ ya karşı bir ilgi alaka” dedim. Tabi Murat bey de sanatçı dostudur. Bana müstehzi bir gülüş yaptı ama cevap vermedi. Ben o gülüşü acaba? ya yordum. Sessiz kalması bana Hülya hanıma karşı bir ilgisinin olduğunu düşündürdü açıkçası. Tabi bu durumda zaman her şeyi gösterir. Hiçbir şey gizli kalmaz.” dedi.

Ardından Seyhan Soylu canlı yayında adı Hülya Avşar ile aşk dedikodularına karışan Murat Karabova’ yı aradı ve “Şu ara adınız Hülya Avşar ile anılıyor. İki gündür bunu konuşuyoruz. Ben direkt olarak sizi aradım ki gerçeği ilk defa sizden duymak istedim. Erol Köse de o gece sizin masadaydı. Birtakım açıklamalarda bulundu. Bu görüntülerde de Hülya Avşar masanızın önünden ayrılmıyor. Orada şampanya patlatmışsınız ve yüksek meblağda da bir hesap ödemişsiniz. Hülya Avşar ile birlikte misiniz? Hülya Avşar’ ı beğeniyor musunuz?” diye sordu.

O gece ile ilgili ilk defa “AL SANA HABER” programında Seyhan Soylu’ ya konuşan iş insanı Murat Karabova:” Bu konuyla ilgili çok da konuşmak istemiyorum ama Hülya hanım o gece işini yaptı. Gayet de güzel sahnesini yaptı. Biz de izledik ve çıktık. Hülya hanım da değerli bir sanatçımız, kendisini çok beğenirim. Kıymetli bir kadındır.” dedi.

Seyhan Soylu araya girerek “Kulisine de çiçek yollamışsınız.” dedi. Murat Karabova, bunun gayet normal olduğunu ve her gittiği sanatçının odasına çiçek yolladığını söylediğinde ise Seyhan Soylu diğer ilişkilerini kastederek; “Murat bey ama siz daha önce Deniz Seki’ nin kulisine de çiçekler yolladınız arkasından büyük bir aşk ile gündeme geldiniz. Yeşim Salkım’a yolladınız. Yine Seda Sayan’ ın kulisine çiçekler gitti yine büyük bir aşk yaşandı. Şimdi de Hülya Avşar’ ın kulisine çiçekler yolladınız bunun ardından büyük bir aşk çıkar mı?” diye sordu. Murat Karabova ise “Hepsi arkadaşım benim” diyerek aslında herkesin bildiği bir gerçeği inkar etti.

Seyhan Soylu, sorularıyla Murat Karabova’ yı sıkıştırmaya devam etti ve “Hülya Avşar’ ın fiziğini nasıl buluyorsunuz? Siz de formunda mı?” diye sordu. Murat Karabova ise “Hülya Avşar’ ı çok beğeniyorum. Fiziğini de beğeniyorum. Saygı duyulacak insandır. Sık sık da izlemeye giderim kendisini” diyerek beğenisini dile getirdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.