Seda Sayan... 'ÇOK SAĞLAM KÜFÜR EDERİM!'

Seda Sayan... 'ÇOK SAĞLAM KÜFÜR EDERİM!'

Seda Sayan, Kral Müzik Youtube kanalında gazeteci Serhat Tekin’in konuğu oldu. Özel hayatından müzik çalışmalarına sorulan sorulara samimi cevaplar veren Seda Sayan, hakkında merak edilen estetik haberleri ve evliliği ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Programda estetik ile ilgili soruya Seda Sayan, ‘ Beni estetik ile yargılayanlar benden daha çok estetik yaptıranlar. Ben bunu paylaşanlardanım.

‘Neden yaptırdıklarını gösteriyor?’ diye eleştiriyorlar. ‘Bedava yaptırdığı için paylaşıyor’ diyorlar. Şimdi bunu benim ne bedava yaptırmaya ihtiyacım var, ne de bu şekilde reklam yapmaya ihtiyacım var.

Ben istiyorum ki böyle bir uygulama çıkmış. Bakın bu da güzel bunu yaptırın. Ben ne söylersem olay oluyor. Eleştirinin altında büyük bir hayranlık var. Mesela sosyal medyada fotoğrafları bozuyorlar ve insanlardan kötü eleştiri duymak istiyorlar.

‘Ay ne kadar güzel olmuş Seda Sayan’ değil de ‘Kendini ne hale sokmuş, şahtın şahbaz oldun’ gibi şeyler duymak istiyorlar. Hiç öyle değilim. Bunlar daha çok yorum alıyor diye size öyle yansıtıyorlar' cevabını verdi.

Küçük dokunuşlar yok. Estetik yaptırdıysan çık söyle

Programda Serhat Tekin’in ‘ Farz edelim ömür boyu genç gösterecek bir iğne çıktı ama test aşamasında. Sadece bir kişi üzerinde uygulanacak.

Gider yaptırır mısınız?’ sorusuna Seda Sayan, ‘ Kabul eder, en önde giderim. Estetik dediğin zaman ben hiç korkmam. Benden daha çok estetik yaptırmışlar var. Söylemiyorlar.

Söylemedikleri için biraz ortadan kayboluyorlar. Sonra geliyorlar ‘ Şöyle oldu böyle oldu, küçük dokunuşlar.’ diyorlar. Hiç küçük dokunuşlar değil baya yaptırıyorsan çık söyle.

Zaten geçen Çağlar’a dedim ki ‘Bundan sonra bana estetik var mı diye sorduklarında ‘küçük dokunuşlar’ diyeceğim’ cevabını verdi.

sedasayan-kralmuzik.jpg

Her gün boşandılar haberi çıkıyor

Progradam zaman zaman haklarında çıkan boşanma haberleri konusunda Seda Sayan ‘Sosyal medya bu kadar gündemde olunca şöyle bir güruh oluştu. İlgi çekecek kötü haberlerin peşine düştüler.

Mesela biz evlendiğimizden beri Allah esirgesin birbirimize bir kez olsun ‘Çekil kenara’ demedik ama her gün ‘boşanıyorlar’ haberi çıkıyor. ‘Boşandılar’, ‘adliye koridoru birbirine girdi’ gibi şeyler. Benim kocam başından beri söylüyorum prens gibi bir adamdır.

Çok zeki, naif, seni o konuma, duruma asla getirmeyecek kapasitede bir adamdır. Adama saldıramazsın aksine görünce sakinleşiyorsun. Bu haberlerden beslenenler var. İlgi çekiyor diye bu haberleri yapıyorlar herhalde. Yoksa bu insanların zoru ne?

Rastlıyorsunuzdur orada burada biz el ele gezen, birbirine sevgi ile bakan bir çiftiz.’ cevabını verdi.

Çok çabuk saldırıya geçebilirim

Programda ‘En beğenmediğiniz halleriniz neler?’ sorusuna Seda Sayan. ‘ En beğenmediğim halimi Çağlar biraz törpülemeye çalışıyor. Çok çabuk saldırıya geçebilirim.

Bir anda, hele birde haksız bir durum varsa ortada beni hiç kimse tutamaz. Bir de bir şeyi istiyorsam hemen olsun istiyorum. Bu tarafım yoruyor olabilir.’ cevabını verdi.

Ambalajı açılmamış küfürlerim var

Programda ‘Günlük hayatta çok küfür eder misiniz?’ sorusuna Seda Sayan, ‘Çok sağlam küfür ederim. Ambalajı açılmamış küfürler duyabilirsin benden. ‘Hadi ya! Bu nerden aklına geldi?’ diyebilirsin.

Ağzıma yakıştığını söylüyorlar. Ben yakışıyor mu yakışmıyor mu bilmiyorum ama giriyorum, dümdüz gidiyorum yani. Belki de böyle yetiştim. Belki de bu benim kendimi koruma biçimimdi.

Kadınlığa geçene kadar ki o hakkını koruma durumu. Bir maskülenlik hala var.’ cevabını verdi.

Safiye Soyman benim 30 yılım

Programda ‘En iyi arkadaşınız kim?’ sorusuna Seda Sayan, ‘Safiye Soyman gerçekten çok iyi arkadaşım. Bir 30 yıl daha var mı Safiye gibi bir arkadaş edinebilmem için?

Safiye benim 30 yılım. İyi arkadaştır. Derdimi dinler. Sana bir şey söyleyeyim mi? Ben onu çok dinlemem ama o hep dinler beni. Çok iyi kadın valla.’ cevabını verdi.

Maskeli insanları sevmiyorum

Programda ‘Sanat dünyası samimi mi?’ sorusuna Seda Sayan, ‘Yani samimi olduğun arkadaşın sanatçı, sanatçı değil ona bakmıyorsun. Samimiysen samimisindir. Genel olarak sadece sanat dünyasında değil, insanların bir maskenin arkasında olması bana ters geliyor.

Abicim neysen o ol. Bir maskenin arkasında bir şeyler yapmaya çalışan insanlar var. Baktığın zaman başka bir şey sergiliyor ama o sen değilsin. Neden böyle davranıyorsun? Sonra bunun ceremelerini çekiyorlar.’ cevabını verdi.

Yeni nesil şarkıcı olduğumu bilmiyor

Programda ‘Televizyon kariyerinizin şarkıcılığınızın önüne geçtiğini düşünüyor musunuz?’ sorusuna Seda Sayan, ‘Özellikle yeni nesil benim şarkıcı olduğumu bilmiyor.

Televizyon programlarına o kadar kendimi kaptırdım, o kadar hayatlara dokundum ki benim sahneye çıkmadığım düşünüldü. Halbuki sahneye çıkıyorum. Benim sahnem çok eğlencelidir. Çok iddialıyım bu konuda. En güzel sahnelerden biridir benim sahnem.’ cevabını verdi.

Yaz ayına yeni bir Tan Taşçı şarkısı çıkarıyorum

Programda ‘ Yakın zamanda müzikseverleri bekleyen sürprizler var mı?' sorusuna Seda Sayan, ‘Sevgili Tan Taşçı yeni bir şarkı hediye etti. Yepyeni çok güzel bir şarkı. Yasin Keleş stüdyoda şarkının aranjesi için çalışıyor.

Hareketli, bomba gibi bir yaz şarkısı geliyor. Biz durmuyoruz, çalışıyoruz. Bu ara bir farklılık var bende. Devamlı art arda farklı çalışmalar çıkarıyorum.’ cevabını verdi.

Köfn grubu ile bir sürpriz gelebilir

Serhat Tekin’in ‘Köfn grubu ile ileride bir sürpriz gelecek gibi duruyor. Nedir gelişmeler?’ sorusu üzerine Seda Sayan, ‘Evet. Senin programında Köfn, ‘Ah geceler’ şarkımı okuyup, benimle bir şarkı yapmak istediklerini söylediklerinde çok mutlu oldum.

Bu benim için bir onurdur. Benden çok Çağlar çok heyecanlandı ‘Yapmalısın’ dedi. Valla çok güzel olur. Köfn ile değişik bir şey gelebilir. Ben kendimi onlara teslim ettim. Bakalım benden ne isteyecekler? Ne yapacağız?’ cevabını verdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.