Seray Sever... BEBEKLERİNİN CİNSİYETİNİ VE BİRİNİN DE ADINI AÇIKLADI!

Seray Sever... BEBEKLERİNİN CİNSİYETİNİ VE BİRİNİN DE ADINI AÇIKLADI!

TV8 2. Sayfa canlı yayınına telefonla bağlanan Seray Sever hamilelik haberini doğruladı ve ikiz bebeklerinin cinsiyeti duyurdu.

Seray Sever hamilelik süreci ile ilgili tüm bilinmeyenleri paylaştı.

48 yaşında mucizeyi yakaladığını ifade eden Seray Sever, hamilelik sürecinde neler yaptığını anlatarak, çocuk sahibi olma hayali kuran binlerce seyircisine önemli bilgiler de aktarmış oldu.

Seray Sever hamilelik haberini nasıl aldığını şöyle anlattı:

"Çok uzun süredir emek verdiğimiz, çabaladığımız, dualarla, adaklarla yürüttüğümüz bir süreçti.

İki senedir çok yoğun çalışıyordum, artık bu yaz dedim ki, tam da annem bu yaşta hamile kalmıştı doğal, dolayısıyla dedim ki 'Bu yılın bir enerjisi var, hadi dedim kolları sıva...'

Tabii bu arada 2 seneyi de boş bırakmadım. Sık sık doktora gittim.

Vitaminler, ozon tedavileri... Ardından müjdeli haberi aldık."

İşte bebeklerin cinsiyeti... Tüp bebek mi denediler?

Bebeklerin cinsiyetinin kız olduğunu duyuran Seray Sever, ilerleyen haftalarda herhangi bir değişim olmadığı takdirde bebeklerin cinsiyetinin kız olacağını duyurdu! 

Seray Sever'in hamilelik haberinin yayıldığı ilk andan bu yana sosyal medyada 'Eşi Eray Sünbül ile 'tüp bebek' yaptıkları yönünde iddialar yayılan Seray Sever bu iddialara da açıklık getirdi. 

Yıllarca denedi, 48 yaşında oldu peki sırrı ne?

Seray Sever Sever ikiz bebeklerin normal yollarla hamile kaldığını, ancak hamile kalmayı denediği süreçte hem psikolojisine hem de bedenini iyi bakarak hamile kalmayı başardığını ifade etti.

Annesinin de kendi yaşındayken hamile kaldığını ifade eden Sever, hamile kalmayı denediği süreçte vitaminlerle ve ozon tedavisi gibi çeşitli yan tedavilerle kendisine çok iyi başladığını, İstanbul'un koşuşturmasından uzak bir hayat sürdüğü Bodrum'un kendisine çok iyi geldiğini ve bu huzurun ve sakinliğin kendisine olumlu şekilde döndüğünü ifade etti. 

Bodrum'a yerleştiğinden bu yana daha sakin ve huzurlu bir yaşamı olduğunu ifade eden Seray Sever, psikolojinin hamilelik sürecinde çok önemli olduğunun altını çizdi.

Bebeklerden birinin ismi belli

Sunucular Müge ve Gülşen, Seray Sever'e bebekleri için isim düşünüp düşünmediğini sordu. 

Seray Sever, eşi Eray Sünbül'ün, geçmişte bir kızları olması durumunda hep 'Sofia' ismini hayal ettiğini, o sebeple de bebeklerden birinin isminin 'Sofia' olacağını diğerinin isminin ise henüz belli olmadığını ifade etti. 

Sever, sunucuların bu ismin anlamını sorduğunda, 'bilgelik' anlamına geldiğini söyledi. 

Tüp bebek mi yaptılar?

Daha önce defalarca tüp bebek de denediklerini ama hem bedenen hem de ruhen yorucu bir süreç olduğunu, bu yorucu süreçlerin ardından insanın kendisini akışa bıraktığında hamileliğin gerçekleştiğini ifade eden Seray Sever, tedavi süreçlerinde değişen hormanların da davranışlara yansıdığını söyledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.