Seren Serengil… SİSİ İÇİN 3 GÜNLÜK HAPİS CEZASI ALDIRDI

Seren Serengil… SİSİ İÇİN 3 GÜNLÜK HAPİS CEZASI ALDIRDI

Cengiz İmren ve Seyhan Soylu’nun Seren Serengil hakkında küçük düşürücü söz ve ithamlarda bulunmamalarına, 1 ay boyunca Serengil’in bulunduğu yerlerde 50 metre yakınına kadar yaklaşmamalarına karar verildi. Sisi'nin yanıtı sert oldu.

Seren Serengil, Seyhan Soylu ve Cengiz İmren’e açtığı davayla üç günlük hapis kararı aldırdı!

Seren Serengil, 12 Şubat 2018’de yapılan Türkiye Basın Birliği Ödül Töreni’nde; Seyhan Soylu’nun  “Şimdi burası basın birliği ile ilgili bir ödül. Malzeme çıkması lazım. Malzeme çıkmazsa gecenin önemi de olmaz” deyip Cengiz İmren’i yanına çağırdı.

Soylu; Seren Serengil ve Cengiz İmren ile ilgili özel bir bilgiyi paylaştı.

Sisi’nin anlattığı olay şöyle:

“10 yıl önce, Muazzez Abacı, Nurdan Torun, Kibariye, Gökhan Güney için Cengiz İmren’in evine şarkı seçmeye gittik. O gün sabaha kadar eğlendik şarkılar söyledik. Hepsinin albümü için gerekli şarkıları Cengiz İmren’den aldım. Sonra Cengiz İmren ertesi günü kimin kaç tane şarkı alacağını söyledi telefonda manidar bir sesle, kıs kıs gülüyorlardı pek anlayamamıştım durumu. Aradan 10 dakika geçtikten sonra Seren Serengil aradı;

“-Sisi biliyor musun, ben şu an neredeyim? Ben Cengiz İmren’in evindeyim evi süpürüyorum, temizliyorum Çamaşır yıkıyorum, Akşama da yemeğe davet ediyorum” dedi Cengiz İmren ve ikisi bizi yemeğe davet etti.

Tabii ki hepimiz şok olduk. Yıllar önce Seren Serengil ile aşk yaşamaya başladığında Cengiz İmren Hollandalı bir kadınla evliydi. Gülben Ergen’e sitem etmesine karşılık, kendisi de geçmişte evli bir adamla birlikteydi.”

Soylu, ‘Kadın tacizi olarak yaşanan ve günlerce konuşulan Gülben Ergen-Seren Serengil olayı’ nedeniyle “Cengiz’e huzurlarınızda sormak istiyorum. Eski eşin Seren Serengil, 3 gün cezaevine girdiğinde, eski eşin Seren Serengil’i görmek istedin mi? Seren Serengil seninle birlikteyken sen Hollanda’da evliydin di mi?” sorusuna ‘Hayır’ diyen İmren’e “Hayır diyor ama ben biliyorum o dönem başkasıyla evli olduğunu. Seren Serengil ve Cengiz İmren’i ilk defa burada söylüyorum ben tanıştırdım” cümleleri için dava açtı.

SOYLU VE İMREN, SERENGİL’E 50 METRE YAKLAŞAMAYACAK!

Soylu ve İmren’e açtıkları dava için Serengil’in avukatı Ülgen Ersoy Akdemir: Ödül töreninde ilgili törenin gerçekleştirilme amaç ve konusu olmadığı halde gerçek dışı ithamlarda bulunmak suretiyle müvekkilini kamuoyunda küçük düşürmeye çalıştıkları için dava açtıklarını belirtti.

Cengiz İmren ve Seyhan Soylu’nun Seren Serengil hakkında küçük düşürücü söz ve ithamlarda bulunmamalarına, 1 ay boyunca Serengil’in bulunduğu yerlerde 50 metre yakınına kadar yaklaşmamalarına karar verildi.

Seyhan Soylu; Seren Serengil’e 50 metre yaklaşmama kararına, gülümseyerek;

“Bizimki o kadar uzamaz. Öyle olsaydı biz bu tercihi yapmaz, Seren’i de kimseye yar etmezdik.(Gülüyor) Biz Seren’i severiz. Bizim yalan konuşmayacağımızı oda bilir. Bu ne perhiz bu ne lahana misali, gerçi bir de araya kelepçe demek lazım yeni atasözlerine ilave olarak. Seren kendisi her gün ekranda başkalarının dedikodusunu yapıyor bir şey olmuyor da biz gerçekleri söyleyince mi? kötü oluyoruz.  İyi o zaman bütün ünlüler bütün televizyon programlarına tebligat yollasın, benim hakkımda gerçekleri bile kimse konuşmasın diye. Olur mu? Olmaz elbet. Kamuoyuna mal olan birisinin haberi de, dedikodu da yapılır. Kaldı ki bizimki dedikodu değil gerçekler. Biz ekranda değiliz olsak ona da bol malzeme olur. Reytingte de o dahil tüm rakiplere nal toplatırız. Galiba Seren Gülben Ergen ile kavgasında Gülben’e destek verdim diye kızdı. Hatta bana mesaj attı. “Biz kardeşiz Gülben’e destek verme, Babam (Öztürk Serengil) seni çok severdi” diye. Seren bizi bilir, biz adaletten yanayız. Hem yıllardır Seren Serengil’in Gülben Ergen olayıyla gündeme gelmesinden yalnız ben değil kamuoyu da sıkıldı.

SEREN İLE GÜLBEN HUSUMETİ BİTMELİ!

Ayrıca aradan yıllar geçti. Artık hepimiz orta yaşa geldik. Seren ile Gülben husumeti bitmeli. Gülben’in nur topu gibi çocukları oldu. Seren’in de kuçularının yavruları bıcır – bıcırdı. Artık büyüdük. Seren bizi sever. Bizim dilimizin kemiği yok! 3 gün isterse onun çıktığı yerde yatarım. O, kuçularından ben de yılanlarımdan ayrı kalırım. (Bu arada piton besliyorum.) Seren ile dostluğumuz da 50 metreye sığmaz. Amma bir karış sevgi insanı mutlu eder. Biz dostluğun metresine değil, işlevine bakarız.” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.