Seyhan Soylu... AHMET ÇAKAR'A, ÖZGE ULUSOY'UN GÖĞÜSLERİ ÜZERİNDEN ÇAKTI!

Seyhan Soylu... AHMET ÇAKAR'A, ÖZGE ULUSOY'UN GÖĞÜSLERİ ÜZERİNDEN ÇAKTI!

Seyhan Soylu “Al Sana Haber” programı için alacakları ödül gecesinde Eski Vekil Ahmet Çakar’ ı protesto etti. Hem de Özge Ulusoy’un göğüs dekoltesinin üzerine Ahmet Çakar’ın adını yazarak…

“Sadakat” Dizisinin Derin’i Melis Sezen'in ödül törenin de giydiği göğüs dekolteli kıyafetini, eski MHP Milletvekili Ahmet Çakar aylar sonra hedef alarak ağır eleştirmişti.

Ahmet Çakar, yaptığı yorumda "Bir kıyafet giymiş o kıyafet kanunen suç. Çünkü göğüs dekoltesi tamamıyla açık toplum içinde kendini gösteriyor. Yani sutyen yok. Göğüs dekoltesi göbeğe kadar inmiş. Bu ahlaksızlığın daniskası değil midir?” ifadelerini kullanmıştı. Eski Vekil Ahmet Çakar’ ın bu sözleri kendi partisi ve pek çok kişiden tepki çekmişti.

Ahmet Çakar’ın hakaretlerine istinaden ünlü Popçu Gülşen, oyuncu Melis Sözen’e dekolte kıyafetler hediye ederek tepkisini ortaya koymuştu. Son tepkide, son ayların gündemdeki popüler ismi Seyhan Soylu ve ünlü manken Özge Ulusoy’dan geldi.

Seyhan Soylu, önce Yapımcısı ve Moderatörü olduğu Al Sana Haber programında “Eski Vekil’e Moda Programı yapacağım. Sizde belli ki moda eleştirmenliği konusunda uzmanlaşmışsınız Sn. Ahmet Çakar” dedi. Ardından “AL SANA HABER” programı için alacakları ödül gecesinde ironik sözlerini, ödül almak için sahneye çıktığı sırada yineleyerek Eski Vekil Ahmet Çakar’ ı protesto etti. Hem de Özge Ulusoy’un dekoltesinin üzerine Ahmet Çakar’ın adını yazarak…

Emirgan’da Porteks’te düzenlenen ALTIN BOĞAZ ödül töreninin sunucuları Gökay Kalaycıoğlu ve Özge Ulusoy’du. Ödülü almak için sahneye davet edilen Seyhan Soylu “Sevgili Özge Ulusoy şimdi sana bir soru soracağım. Soruyu bilirsen sen bana imzanı atacaksın. Eğer bilemezsen, ben sana atacağım” diyerek Özge Ulusoy’ a bir soru yöneltti. Soylu, Özge Ulusoy’a “Türkiye’nin yüz ölçümü ne kadar?” diye sordu. Soruyu bilemeyince, o sırada sahnede bulunan Al Sana Haber programı yorumcularından gazeteci Nurcan Sabur, sorunun cevabını Özge Ulusoy’ un kulağına söyledi.  Seyhan Soylu salondaki seyirciye dönerek “Soruyu bildi mi?” diye sordu. Salondaki 700’e yakın davetli “Olmaz. Şike var” deyince, “O zaman kaybettin Özgeciğim. Ben imzayı çakarım” diyerek yanında getirdiği kalemle, başına geleceklerden habersiz olan Özge Ulusoy’ un göğüs dekoltesine AHMET ÇAKAR yazarak protesto etti.

Özge Ulusoy Seyhan Soylu’ nun kendi imzasını atmasını beklerken Seyhan Soylu Ahmet Çakar’ın siyaseti bırakarak moda ikonu gibi Melis Sözen üzerinden kadınların giyimine müdahale etmesine en ağır cevabı vermiş oldu.

Salondaki davetliler ve sahnedeki kişiler Soylu’ nun yaptığı bu protestoyu ayağa kalkıp alkışlarken Özge Ulusoy bir taraftan kendisini dekolte tartışmasının içinde bulduğu için şok olurken, diğer taraftan seyircinin alkışları karşısında ne yapacağını şaşırmış ve mahcup bakışlarla Seyhan Soylu’ nun sözlerine kilitlendi. Soylu sahneden “Sevgili Özge Ulusoy’ u çok beğenirim. Bana göre Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri.  Aslında Özge’nin üzerindeki kıyafet aşırı bir dekolte kıyafet değil. Fakat maalesef bu kadar göğüs dekoltesine dahi Sn. Eski Vekil Ahmet Çakar ne der bilinmez?  Sn. Vekil güzel hatunlara çok takılmış, Melis Sezen’ in dekoltesini kıskandı mı yoksa? Moda tasarımcısı gibi yorumlamasına Türk halkı pek anlam veremedi. Tabii ki bizde veremedik. Eylül ayında Al Sana Moda programı başlayacak. Jüri koltuğunda Barbaros Şansal, Hakan Akkaya ve Cemil İpekçi olacak. 4. Kişiyi arıyorduk. Ve nihayet bulduk… Evet Ahmet Çakar’ a bu teklifi yapacağız. Bizde Özge hanımın hoş görüsüne sığınarak bu protestoya alet ettik. Oda önce şaşırdı. Salonda alkış sesleri yükselince kadıncağız rahatladı. Kısaca Türkiye’ nin en güzel kadınlarından biri Özge’nin göğüs dekoltesiyle, Ahmet Çakar’ ın yaptığı gafı yinelememesi için dekolte üzerinden protestoyla imzasını attık. İşte AL SANA HABER bu” diyerek alkışlar eşliğinde ödülünü aldı.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.