Survivor All Star... SALDIRGAN YARIŞMACININ ADADAN ATILMASI İÇİN ÖLÜM MÜ GEREK?

Survivor All Star... SALDIRGAN YARIŞMACININ ADADAN ATILMASI İÇİN ÖLÜM MÜ GEREK?

Bozok Survivor All Star adasını karıştırdı. Bozok oyunda Hakan 'a kafa attı. Aleni şiddet içeren bu harekete Acun Ilıcalı diskalifiye verdi. Bozok 1 hafta oyunlarda yok.

Survivor All Star dokunulmazlık oyununda Doğukan'a oyun veren Bozok Hakan'a kafa attı. Bozok'un bu tavrı Survivor adasını karıştırdı. Acun Ilıcalı araya girdi ve kavgayı yatıştırmaya çalıştı. Ada konseyinde ise Bozok 'un cezası kesildi ve 1 hafta oyunlardan diskalifiye kararı çıktı. 

Survivor All Star son bölümüne damga vuran Bozok 'un çirkin hareketi oldu. Daha önce kendi takımından Hasan ile de şiddete yönelik kavgaya giren Bozok bu kez Hakan Hatipoğlu 'na attığı kafayla olay yarattı. 

Dokunulmazlık yarışı sırasında Doğukan Manço ile karşılayan Bozok, yarışta hayli geri kalıp puan verdi. Öfkeyle sahadan ayrılırken o sırada puana sevinen Hakan 'ın üstüne gidip kafa attı. 

Bozok hiç bir sebep yokken Hakan 'a kafa atınca Survivor adası birbirine girdi. Hakan 'Sen ne yapıyorsun ya' diyerek Bozok 'a tepki verdi. Kafa atan Bozok ise 'Sakin ol' diyerek daha da kızdıran bir tutum sergiledi. 

BOZOK VE HAKAN GERİLİMİ 

Bozok'un Hakan'a kafa atmasıyla başlayan gerginlik oyun sırasında da devam etti. Gönüllüler dokunulmazlığı kazanmanın sevincini yaşarken Bozok yine çirkinleşti. Bu kez eline kum alıp Hakan 'a fırlattı. Terbiyesizlikte sınır tanımayan Bozok çirkinleştikçe çirkinleşti. 

BOZOK HAKAN'I SUÇLADI

Bozok 'un kafa atma olayı Survivor ada konseyine de damga vurdu. Bozok çirkin hareketlerinin hesabını vermekten kaçtığı gibi 'özür' dilemeyeceğini de söyledi. Bozok ağır tahrik sonucu kafa attığını iddia edip şunları söyledi;

-"Tahrik var ve beni tahrik ediyor. Daha önce Turabi'yi de tahrik ediyor. Oyun sonunda bağırması yeni çıktı. Ben oyun sonunda kendimden geçiyorum. Benim önümde benim bağırdığım gibi o da bağırınca sinirler geriliyor."
survivor-2015-bozok-kafa-atti.jpg
HAKAN : ÖZÜR DİLEMESİNİ İSTİYORUM
Hakan ise Bozok'tan özür dilemesini beklediğini; yaşananların ise kendisini üzdüğünü söyledi. Hakan konseyde şunları söyledi;

"Bugün konsey başlarken bir özür beklerdim. Geç bir an ama yine de özür dileseydi kabul edebilirdim. Survivor, bir açlık oyunu değil. Bir ödül oyunu değil. Bugün oyun alanında benden özür dileseydi bana temas ettiği kafasını gider öperdim. Bozok'la geçtiğimiz hafta da yine benzer bir olay yaşandı. Bugün olan olayda ise herhangi biçimde Bozok'la göz göze bile gelmedim. Aramızda bir baba var ve o da Bozok. İyi örnek olmalıyız, güzel şeyler yapmamız lazım. Bir kere takımım bana sahip çıktı bu olayda. Kendilerine de teşekkür ederim. Benim patilerim var diye kedi sanmasınlar gerekirse aslan kesilirim. Bunun dışında herkesten humanistlik bekliyorum ve onun da sözde kalmaması gerektiğini düşünüyorum. Bugün Hasan'ın da bana söylediği bir söz beni kırdı. Onun gibi humanist birisinin olayı böyle algılamaması lazım. Bugün üzgünüm ve dediğim gibi bugün ayrı bir üzgünüm. Tek istediğim şey ahlaklı ve centilmence bir mücadele etmektir. Burayı ailemiz izliyor."

BOZOK CEZA ALDI 1 HAFTA DİSKALİFİYE OLDU

Acun Ilıcalı 'nın Survivor adasını sürekli şiddete yönelen hareketleriyle karıştıran Bozok 'a vereceği ceza merak konusuydu. Bozok yine ucuz yırttı. Hakan 'a kafa atmasına ve bariz bir şekilde şiddete başvurmasına rağmen 1 haftalık diskalifiye ile kurtuldu. Bu karar sosyal medyada tepkiyle karşılandı.

Kaynak:internethaber.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.