• BIST 103.125
 • Altın 227,659
 • Dolar 5,3200
 • Euro 6,0308
 • İstanbul 9 °C
 • Ankara 11 °C

Tamer Karadağlı... TİLKİ KÜRKÇÜ DÜKKANINDA!

Tamer Karadağlı... TİLKİ KÜRKÇÜ DÜKKANINDA!
Yılbaşından bu yana birlikte olduklarını söyleyen Tamer Karadağlı-Arzu Balkan çifti, evliliğin ve ikinci çocuğun sinyallerini verdi.

İki yıl önce boşanan Tamer Karadağlı ile Arzu Balkan flört ediyor! Yılbaşından bu yana birlikte olduklarını söyleyen çift, evliliğin ve ikinci çocuğun sinyallerini verdi. Karadağlı "Onu taşıyıcı anne gibi kullanmak istemem" dedi

2002 yılında evlenip, 2007 yılında da boşanan Tamer Karadağlı ile Arzu Balkan yeniden flört etmeye başladı. Kızları Zeyno için sık sık biraraya gelen ve aşkları alevlenen çift, yeni yıla da herkesten gizli, New York'ta baş başa girmiş. TRT'de yayınlanan 'Ah Kalbim' adlı dizide birlikte oynayan eski eşler, önceki gün de Amerika'ya tatile gitti. Tatil öncesi buluştuğumuz çift, ilişkileri ile ilgili soruları ilk kez yanıtladı. Söz önce Tamer Karadağlı'da...

Arzu Hanım'la yeniden biraraya geldiniz. Şu anki durumunuzu netleştirir misiniz?

Geçmişle ilgili kimse ağzını açmıyor. Şu anda huzurluyum. Önemli olan bu! Sadece kızımı ve eşimi üzen bir şey olursa çok etkilenirim. Kızıma gelecek herhangi bir tehlikede pençelerimi açar, kafadan dalarım.

Söylemiyorsunuz ama eski eşiniz yeni flörtünüz oldu. Nasıl bir duygu bu?

Çok keyifli bir duygu. Çok güzel kadınlarla da birlikte oldum ama sonrasında önemli olan sadece dış güzellik değil. Arzu'da bunların hepsini buldum. Çok mutlu ve rahatım.

B.KLUKLARIM YÜZÜNDEN...

Arzu Hanım sizden ayrıldıktan sonra yeni bir aşk yaşasaydı, sonrasında onu yeniden hayatınıza alır mıydınız?

Arzu'ya biriyle beraber olup olmadığını hiç sormadım. Bunu sormayı kendime yedirmem de. Arzu zaten öyle iki ay sonra biriyle beraber olacak kadın değil. Onu o kadar iyi tanıyorum ki! Arzu ilişkisini sallapati yaşamaz, hele çocuktan sonra daha da oturaklı bir kadın oldu. Ne çocuğuna na de kendisine laf getirtmez. Arzu kendi hayatından ötürü eleştirilmedi ki, benim yüzümden eleştirildi, benim b.kluklarım yüzünden oldu. Eğer Arzu o dönem biriyle evlenseydi, o zaman bir daha biraraya gelemezdik.

YARALARIMIZI SARDIK

Arzu Hanım ile flört etmeye nasıl başladınız?

Zeyno'nun katkısı mutlaka var. Ama sadece onunla olmadı, 'Ömercik' filmi gibi değil yani. Zaten telefonlaşıyorduk. Sık sık birlikte zaman geçirmeye başladık. Kimse kimseyi zorlamadan, bunaltmadan buluşmaya başladık. Kendimi mecbur hissettiğim için değil, aramak istediğim için aradım. Rutinlikten çıktık o yüzden güzelleşti. Aynı şey Arzu için de geçerli. Ortak zamanlar bulup, ortak paylaşımları çoğaltmak güzel. Son derece mazbut bir hayat yaşıyoruz. Zaten her şeyi yaşadım. Binlerce kez haber oldum, başım göğe ermedi. Benim gündemden düşme gibi bir derdim yok. Yaptığım işler ortada...

Ayrı evlerde yaşıyor olmanız da flörtün kuralı mı?

Çok kez ayrıldık barıştık. Bir şeyleri çocuk oyuncağına çevirmemek lazım. Onun için bu kez akıllıca davranıyoruz. Tamam bir flört dönemi yaşıyoruz ama bu aynı evde yaşayacağız anlamına gelmiyor. Ciddiyetsiz bir tabloya neden olur. Yaralarımızı daha yeni sardık. Eğer tam anlamıyla üstesinden gelmişsek, ancak o zaman aynı eve taşınabiliriz.

Birbirinizi karı koca olarak özlemiyor musunuz?

Artık o da bize kalsın, bu konuda yorum yapmayayım. Gerçi Türkiye artık çok değişti, biz demode kaldık.

Zeyno'ya kardeş düşünür müsünüz?

Yeniden evlenirsek... Arzu evlenmeden asla çocuk sahibi olmaz. Ben de Arzu'yu taşıyıcı anne gibi kullanmak istemem. Kocalıkta sınıfta kalsam da iyi bir babayım.

Birlikte yine Amerika'ya gidiyorsunuz. Tatil mi?

Aslında hem biraz buralardan uzaklaşmak hem de iş seyahati olacak. Kimse bilmiyor belki ama biz Arzu ile yılbaşını da New York'ta geçirdik... Yolculuk uzun, Zeyno daha üç yaşında. Bunalır diye onu yanımızda götürmüyoruz. Orada Sinan Çetin ve eşi Rebecca ile buluşacağız. İş de konuşulacak ama kesinleşmeden bu konuda konuşmayız.

Eski eşinizle aynı dizide oynamak zor mu?

Tamer, birlikte çalışmayacağımızı düşünmüş. Ancak ben hemen kabul ettim. Zeyno'nun sağlıklı gelişimi için işlere ara vermiştim ama oyunculuğu özledim. Tamer'le karşılıklı pek sahnemiz yok, karşılaşmıyoruz...

Zeyno'nun doğumuyla sizin hayatınızda ne değişti?

Olaylara farklı bakmamı sağladı. Kızımla dünyadaki her canlıyı yeniden keşfediyorum. Olgunlaştığımı düşünüyorum. Çünkü çocuklar ne geçmişle ne de gelecekle ilgileniyorlar, anı yaşıyorlar.

Tamer Bey sizinle evlendiği için çok şanslı olduğunu söyledi. Ya siz, aynı duyguları yaşıyor musunuz?

Tamer o kadar iyi bir baba ki, en kötü günlerde bile bizi hiçbir zaman ikinci plana atmadı. "İyi koca değil" diyorlar. İyi kocaların gerçekten iyi olup olmadığınınereden biliyoruz? Tamer kime göre iyi, kime göre kötü koca bilemeyiz! Ona çok güveniyorum. Tamer hayatımda olduğu için çok şanslıyım.

SÖZ ARZU BALKAN'DA...

Flört evreniz sizin açınızdan nasıl geçiyor? Çok güzel zaman geçiriyoruz. Zeyno gibi yaşıyoruz. Yarın ne olacak, ne yapıyoruz demeden şu anın keyfini yaşıyorum. Bunu da Zeyno'dan öğrendim.

BEN KİN TUTMAM!

Tamer Bey'in gönlünüzü yeniden kazanması kolay oldu mu?

Ben kin tutan bir insan değilim. Kinle hayat geçmez. Tamer bu konuda bana göre daha serttir. Aradan geçen zaman aramızdaki güzellikleri ön plana çıkarttı. Onlarla birlikte olunca her şey güzel. Zeyno, çok mutlu bir çocuk, çünkü anne ve babası hep yanında. Kendini güvende hissediyor. Ben bu aile kavramını çok seviyorum.

İkinci çocuğu düşünüyor musunuz?

İkinci çocuğumun da Tamer'den olmasını isterim. Ama biraz kendime geleyim ondan sonra.

Zaman zaman eski konuları açıyor musunuz?

Ben geleneksel bir kızım, benim için aile çok önemli. Bu yüzden kimin ne söylediğiyle ilgilenmiyorum. Unutmasınlar ki ortada bir kız çocuğu var. Artık insanlar da yorum yaparken biraz daha dikkatli olmalı. Kızım benimle ve babasıyla çok mutlu. Biz o konuları çoktan kapattık.

Neden birlikte, aynı evde yaşamıyorsunuz?

Tamer Karadağlı: İki ayrı evdeyiz ama alt alta üst üste yaşıyor gibiyiz. Çünkü ben eşime ve kızıma çok yakın oturuyorum.

Arzu Balkan: Bence herkesin kendisine ait bir yaşam alanı olması gerekiyor. Ama önümüzdeki günlerde "Hadi artık aynı evde olalım" dersek, oluruz.

Zeyno olmasaydı yeniden biraraya gelir miydiniz?

Arzu Balkan: Bilemiyorum, sanırım çok düşük bir ihtimal. Çünkü bizi birarada tutan en önemli faktör kızımız Zeyno oldu.

Tamer Karadağlı: Ama biraraya gelmemizdeki tek etken Zeyno değil! Tanıştıktan dokuz sene sonra evlendik, beş sene evli kaldık. Ben Arzu'nun hayatının neredeyse yarısından fazlasında varım. O da benim için öyle.

Özelinizdeki sıkıntılı dönem, işinizi etkiledi mi?

Bunlar konuşulduğu için etkiledi zannediliyor ama öyle bir şey yok. Özel hayatım kimseyi ilgilendirmez, ona girersek eğer herkesi sorgulamamaz gerekir. Ben 43 yaşına gelmiş bir adamım, kimseden ders alacak değilim. Ders almam, veririm bu saatten sonra! Herkes kendi kapısının önünü süpürmeli. Artık kimse bana hesap soramaz, dilini sökerim! Dinime küfür eden bari Müslüman olsa! Bana bir tek karım hesap sorabilir. Benim tek sorumluluğum karıma! Kin duymam ama hakaret edenleri de unutmam. Zamanı gelince hesabını sorarım.

BÖCEK KADAR KÜÇÜKLER

Zeyno'dan sonra özelinize dikkat eder görünüyorsunuz... Gerçekten böyle mi?

Kesinlikle! Eskiden pek çok şeyi kafama takıyordum, şimdi umurumda bile değil. Ben onları kafamda büyütünce büyüyorlar, küçültünce böcek kadar küçük kalıyorlar! Kızımı kucağıma aldığım zamanki mutluluğum, her şeyi unutturuyor. Kızımla uzun vakit geçirebilmek için her şeyime dikkat ediyorum. Daha yavaş ve dikkatli otomobil kullanıyorum, sigarayı bıraktım. O sorumluluğu hissediyorum. Şöhret filan umurumda değil!

Erkekler kız çocuğu sahibi olduktan sonra geçmişte üzdükleri kadınlardan özür dilermiş; doğru mu?

Oluyor doğru, ama ben kimseye telefon açmadım. Ben de incindim, incittim! Kadın ruhundan da hiç anlamıyorum. 'Anlıyorum' diyene de kızıyorum çünkü külliyen yalan! Siz erkekleri anladınız mı? Bu kadınları tavlamak için uydurulmuş bir şey bence. Hava yapar bu erkekler! Bazı kadınlar salak buna kanıyor, bazıları da kanıyor taklidi yapıyor çünkü işlerine öyle geliyor.

Siz bir kadına hiç böyle planlı yaklaştınız mı?

Tabii canım. Ben de kadın ruhundan anlıyormuş gibi davrandım. (gülüyor) Benim en büyük silahım sesim, kadınları sesimle etkilerdim. Benim de kızım var, ileride mutlaka böyle erkekler onu da etkilemeye çalışacak. Ama ben çok şanlı bir adamım ki çocuğumun çok akıllı, çok iyi model olabilecek bir annesi var. Biz erkek kısmı salağız, yönetiliriz. Seçen kadındır aslında, biz seçiliriz. Ben Arzu'nun iyi bir anne olacağını biliyordum, ki yanılmadım da. Belki bilinçaltında böyle bir şey olabilir. Sonrasında zaten, 'ben bu insandan üremeliyim' diyorsun.

ÖZEL BİR KADIN

Arzu Hanım ile ayrılma kararı aldığınızda, kızınız Zeyno'yu size karşı kullanabileceği fikrine kapıldınız mı hiç?

Arzu hiçbir zaman Zeyno'yu kullanmadı. Arzu yaşadığı sıkıntılara rağmen, duygusallık ile ebeveyn olmayı birbirinden ayıran bir kadın. O benim kolum gibi vücudumdan bir parça. Çok özel bir kadın ve hep öyle kalacak.

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Magazin Kolik | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.