‘’Türk Sinemasının Çakıl Taşları’’... FİLM-SAN VAKFI VE GÖZ VAKFI ARASINDAKİ SANATSAL DAYANIŞMA!..

‘’Türk Sinemasının Çakıl Taşları’’... FİLM-SAN VAKFI VE GÖZ VAKFI ARASINDAKİ SANATSAL DAYANIŞMA!..

‘’Türk Sinemasının Çakıl Taşları’’ portreler sergisi değerli resim sanatçısı Ayfer Yelken ve Film-San Vakfı Başkanı Engin Çağlar ve Oyuncu Devlet Devrim’in katılımıyla açıldı.

Göz Vakfı, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen resim sanatçısı Ayfer Yelken tarafından doğal çakıl taşları ile tasarlanmış, Türk sinemasına emek vermiş değerli sanatçıların portre eserleri yer aldı.

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi sergi salonunda gerçekleşen açılış etkinliğine, Göz Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Av. Fuat Topdemir, Göz Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Av.Mehmet Özhabeş, Göz Vakfı Halkla İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Aysen Kiper, Göz Vakfı Kurumsal İletişim Sorumlusu Hülya Sancaklı ve Göz Vakfı çalışanları, Film- San Vakfı Başkanı Engin Çağlar, Yönetim Kurulundan Sevinç Özer, Derya Özgören, Film-San Vakfı Müdürü Kıvanç Terzioğlu, Oyuncu Merih Fırat, Burhan Zorlu, İsmail Ölçerman, Çağsiad Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mikail Düzenli ve sanatseverler katılım sağladı.

Türk sineması ve sanatına emek vermiş değerli sanatçıların portresinin yer aldığı toplam 31 eser yoğun ilgi gördü.

Göz Vakfı ve Film-San Vakfı iş birliği ile hazırlanan ‘’Türk Sineması’nın Çakıl Taşları’’ konulu sergi etkinliği Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi sergi salonunda Şubat ayı ortasına kadar sergilenecek.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.