Yılmaz Ulusoy... 2486 KEZ NİKAH ŞAHİTLİĞİ YAPARAK REKOR KIRDI..!

Yılmaz Ulusoy... 2486 KEZ NİKAH ŞAHİTLİĞİ YAPARAK REKOR KIRDI..!

Yılmaz Ulusoy, sayısı binleri aşan nikah şahitliklerine, son üç şahitliği de ekleyerek, 2486 gibi bir rakama ulaştı. Ve bu alandaki rekorunu sürdürdü.

Yılmaz Ulusoy Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Ulusoy, bugüne değin yaptığı binlerce nikah şahitliğine geçtiğimiz günlerde yenilerini ekledi... Bu şahitliklerden birisi 27 yıldır yanında aşçı olarak çalışan ve kendisine “O bizim babamız” diyen Selim Şahin’in oğlu Harun’un nikahıydı. 2485. Şahitliği çocukluk arkadaşı Ressam Yusuf Katipoğlu’ nun oğlu Burak’ın nikahı, 2486. Şahitliği ise ressam arkadaşı Ayhan Türker’in kızı Pınar Türker’e yaptı..

Ulusoy’un aşçısı Selim Şahin geçtiğimiz günlerde oğlu Harun’u evlendirdi. Yılmaz Ulusoy da eşi Serap Ulusoy ve kızı Pınar Ulusoy Şenol’la birlikte aşçısının bu mutlu gününde onların yanında yer aldı. Aileyi çeyrek asırdan fazla bir süredir tanıdığını söyleyen Yılmaz Ulusoy,  27 yıllık aşçısının oğlu Harun ile nişanlısı Nuray’ın düğünlerinde çiftin  nikah şahitliğini yaptı.

Ressam Yusuf Katipoğlu ise uzay mühendisi olan oğlu Burak’ı Psikolog Zeynep hanımla evlendirdi. Kuzguncuk Nikah Dairesinde kıyılan nikahta çiftlerin nikah şahitliğini de yine damadın babası Yusuf Katipoğlu’nun çocukluk arkadaşı olan Yılmaz Ulusoy yaptı.

Ressam Ayhan Türker in kızı Pınar Türker ile Volkswagen Binek Araç Genel Müdürü Vedat Uygun, Perra Palace Otel'de evlendi. Nikah şahitleri Yılmaz Ulusoy ve Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar yaptı..

Ulusoy, sayısı binleri aşan nikah şahitliklerine, son üç şahitliği de ekleyerek, 2486 gibi bir rakama ulaştı. Ve bu alandaki rekorunu sürdürdü.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.