Yunus Günçe... KANSERSİZ YAŞAM DERNEĞİ`NE BÜYÜK DESTEK!

Yunus Günçe... KANSERSİZ YAŞAM DERNEĞİ`NE BÜYÜK DESTEK!

Yunus Günçe ses getiren stand up gösterisi `Kafamda Böcekler Var 3D`yi, Kansersiz Yaşam Derneği`ne destek vermek için sergiledi!

Çocukluk çağı kanserlerde iyileşme oranının yüzde 60-70'e yükseldiği günümüzde, çocukların iyileşme süreçlerinde moral desteğinin önemli rol oynadığının bilincinde olan Kansersiz Yaşam Derneği, bu alanda pek çok çalışma yapıyor.

Bu amaçla, Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Servisi'nin ayakta tedavi katını yenileyen Kansersiz Yaşam Derneği'ne, Yunus Günçe'den de destek geldi!

Yunus Günçe, 11 Ocak 2014 Pazar günü, Akatlar Kültür Merkezi'nde sergilediği KAFAMDA BÖCEKLER VAR isimli gösterisinin tüm gelirini Kansersiz Yaşam Derneği'ne bağışladı.

Kansersiz Yaşam Derneği Gençlik Komitesi'nin organize ettiği, Yunus Günçe'nin kendine özgü mizah anlayışı ile harmanlanan tek kişilik gösterisi, KAFAMDA BÖCEKLER VAR 3D, o gün salonu dolduran destekçiler tarafından ilgiyle izlendi ve büyük alkış aldı.

Gösterim sonrası Yunus Günçe'ye Kansersiz Yaşam Derneği Yönetim Kurulu üyeleri tarafından plaketi takdim edildi.

Kansersiz Yaşam Derneği Başkanı Dida Kaymaz ve diğer dernek gönüllülerinin olağanüstü çabasıyla büyüyen derneğin, kanser hastalarına desteği Yunus Günçe'nin değerli katkılarıyla daha da büyük bir anlam kazandı. Derneğin toplumu kanser hastalığı konusunda bilinçlendirme çabaları artarak devam ediyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.