Zeliha Sunal... ÇEVKO 2015 YILI GÖNÜLLÜ ELÇİSİ OLDU!

Zeliha Sunal... ÇEVKO 2015 YILI GÖNÜLLÜ ELÇİSİ OLDU!

ÇEVKO, başarıı yorumcu ve www.magazinkolik.com müzik yazarı Zeliha Sunal ile birlikte `Evlerden Evrene` diyerek geri dönüşüm bilincini yeşertecek...

24 yıldır daha temiz ve sürdürülebilir bir çevre için çalışan, ambalaj atıklarının kaynağında ayrı toplanması için yerel yönetimler ve lisanslı firmalarla işbirlikleri yapan ÇEVKO Vakfı; geri dönüşüm konusunda bilinçlendirmeye 2015 yılında da sevilen sanatçı Zeliha Sunal ile devam ediyor.

ÇEVKO Vakfı, geri dönüşüm bilincini yaygınlaştırmak üzere iletişim, bilinçlendirme ve eğitim çalışmalarının yanı sıra geri dönüşüm kültürünün oluşumuna gönüllü destek veren ünlü sanatçılarla da çalışmalar yapmaya devam ediyor.

2014 yılında işbirliği yaptığı Gripin ve el ele vererek KOÇ FEST dahil, Gripin?in bazı konserlerinde ?ambalaj atığını getir, konseri ücretsiz izle? diyerek gençlerle buluşan ve ambalaj atıklarını kaynağında ayrıştırıp geri dönüşüme kazandırmaya yönelik farkındalık yaratmayı amaçlayan ÇEVKO, 2015 yılı proje elçiliğini gönüllü üstlenen sevilen sanatçı Zeliha Sunal ile birçok etkinlik düzenleyecek.

Özellikle ev kadınlarına yönelik bir dizi proje kapsamında Zeliha Sunal, ÇEVKO ile Zeytinburnu Belediyesi?nin hayata geçirdiği ?Evlerden Evrene? projesi dahil; kadınların alışveriş yaptığı önemli alışveriş mağazası zincirlerinde düzenleyeceği etkinliklerde; TV programları, viral ve sosyal medya kampanyasında yer alarak, yıl boyunca geri dönüşüm ve çevre bilincinin artmasına yardımcı olmaya devam edecek.

2014 yılında gençlerle yapılan başarılı çalışmalardan sonra, bu kez Zeliha Sunal ile birlikte kadınlara ulaşacak olan ÇEVKO, onlara ambalaj atıklarının kaynağında ayrıştırılmasının önemini anlatarak ?geri dönüşüm kültürü?nün yaygınlaşmasını sağlayacak. ÇEVKO, 2015 yılında da yurt genelinde sürdürdüğü birçok farklı çalışmayla, çevre bilinci ve temizliğine katkılarına devam edecek.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.