’Zonguldak Tanıtım Günleri’... KARA ELMAS DİYARI, İSTANBUL'DA GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR!..

’Zonguldak Tanıtım Günleri’... KARA ELMAS DİYARI, İSTANBUL'DA GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR!..

Zonguldak Valiliği öncülüğünde 9-12 Aralık tarihlerinde İstanbul Yenikapı Fuar Alanında bu yıl ilk defa düzenlenecek olan ’Zonguldak Tanıtım Günleri’ etkinliğine hazırlıklar tam gaz devam ediyor.

Haber; Demir Mehmet KARADEMİR

12 Aralık tarihine kadar sürecek olan etkinlik kapsamında Zonguldak'ın tarihi ve kültürü başta olmak üzere turistik ve doğal güzellikleri, yöresel yemekleri ve birçok ürünü misafirlere tanıtılacak.

Zonguldak Dernekleri Federasyonu (ZONDEF) Genel Başkanı Ziya Öncan yönetim kurulu üyeleriyle birlikte başta Zonguldak Valiliği olmak üzere, dernekleri, siyaset ve iş dünyasından değerli isimleri ve belediye başkanlarını makamlarında ziyaret ederek İstanbul Yenikapı Fuar Alanı'nda düzenlenecek "Zonguldak Tanıtım Günleri" etkinliğinin davetiyelerini takdim etmeye devam ediyor.

Dernekleri Federasyonu (ZONDEF) Genel Başkanı Ziya Özcan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) Başkanı Derya Akbıyık'ı makamında ziyaret ederek, İstanbul Yenikapı Fuar Alanı'nda düzenlenecek "Zonguldak Tanıtım Günleri" etkinliğinin davetiyesini takdim etti.

ZGC Başkanı Akbıyık, ZONDEF Genel Başkanı Özcan ve yönetim kurulunun ziyaretinden ve etkinliğe davet edilmelerinden memnuniyet duyduğunu dile getirdi, Zonguldak için önem arz eden etkinliğe ilin tek kuruluşu cemiyetlerinin her zaman olduğu gibi katkıyı vereceğini söyledi.

ZONDEF Genel Başkanı Özcan da ZGC Başkanı Derya Akbıyık'a etkinlikleri adına davetiye takdim etmekten ziyadesiyle mutlu olduğuna dikkati çekerek, şöyle konuştu:

"Kentimiz adına gerçekleştirilecek etkinlikte Zonguldak basınıyla birlikte olacağız, çalışacağız da.

Bu anlamda, ilin tek gazeteciler kuruluşu ZGC ile birlikte yol alacağız. Valimizin önderliğinde Valilik Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya, ZGC Başkanı Derya Akbıyık'ın katılımı bizleri de memnun ve mutlu etti."

Ziyaret, sohbetin yanı sıra il genelindeki basın kuruluşları hakkında karşılıklı bilgilendirmelerle sona erdi

Sn Ziya Öncan, Zonguldak Valiliği öncülüğünde Zonguldak Belediyesi işbirliği ve ZONDEF Zonguldak Dernekler Federasyonu himayelerinde  9-12 Aralık tarihleri arasında Yenikapı Fuar Alanında düzenlenecek olan Zonguldak Tanıtım Günleri etkinliğine tüm hemşehrilerimizi davet ediyor.

9-12 Aralık 2021
Yer:Yenikapı Etkinlik Alanı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.