08-14 TEMMUZ 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

 

8/14 Temmuz Haftası Astroloji Gündemi;

 

8 Temmuz - Venüs Uranüs Altmışlığı:

İkili ilişkilerde yaratıcı ve eğlenceli bir dönem. Sürpriz ilişkiler yaşanabilir.

 

8 Temmuz - Merkür Jüpiter Altmışlığı:

Eğitim için mükemmel zamanlar. Bu dönemde almak istediğimiz eğitimler, yapmak istediğimiz anlaşmalar, kurulması gereken önemli iletişimler için verimli olabilir.

 

9 Temmuz - Merkür Kuzey Ay Düğümü Üçgeni:

Zihnimizi, fikirlerimizi hedeflerimize uygun kullanabildiğimiz anlaşmalar ve iletişimsel konular açısından faydalı birkaç gün.

 

11 Temmuz - Güneş Satürn Üçgeni:

Disiplin ve motivasyonumuz yüksek. Yapılması gerekenlere odaklanıp yarım kalmış işleri tamamlayabiliriz.

 

11 Temmuz - Venüs Neptün Üçgeni:

İlişkilerdeki romantik, destek aldığımız, korunup kollandığımız zamanlar. 

 

11 Temmuz - Venüs Aslan'da!

Aşk hayatımıza renk gelecektir.

 

12 Temmuz - Jüpiter Kuzey Ay Düğümü Altmışlığı:

Neptün ile birlikte Ay düğümlerine oldukça kadersel bir etki. 

 

12 Temmuz - Venüs Plüton Karşıtlığı:

Bu açı ilişkilerde kriz yaratabilecek dönüştürücü karşılaşmalara, sahne olabilecek.

 

15 Temmuz - Güneş Chiron Karesi:

Geçmişte yaşadığımız acılar bu günlerde biraz daha ortaya çıkıp bizi rahatsız etmeye devam edebilir. 

 

15 Temmuz - Mars Uranüs Kavuşumu:

Reformist hareketler, insanlık, hak ve adalet için savaş verme zamanı fakat ani ve dürtüsel tepkilere de açık bir dönem. Sakarlıklar ve kazalara da açık bir zaman.

 

08-14 TEMMUZ 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

 

Öngörüler teknik olarak yükselen burça göre ele alınır. 

(Yükselen burcunuzu okumayı unutmayınız.)

 

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 8/15Temmuz Haftası burç yorumum şu şekildedir; Güzel bir tatil yapabilirsiniz. Keyfinize vakit ayırabileceğiniz bir hafta. Arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar planlayabilirsiniz. Kendinizle kalma ihtiyacınız varsa kendi kendinize bir program yapabilirsiniz. Bir gösteriye, konsere müzik, dans.. Yeni bir aktivite deneyebilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. Yaratım enerjisi yüksek bir zaman. Ev düzeniniz konusunda yeni bir değişikliğin hazırlığında iseniz bunu yapabilirsiniz. Taşınacak, yeni bir yere yerleşecek olabilirsiniz. Kalıcı yer değişiklikleri ile ilgili zamanlara giriş yapabilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Koçlar.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 8/15 Temmuz Haftası burç yorumum şu şekildedir; memleketinizde bir eviniz, yazlığınız varsa şimdiye kadar çok ilgilenemediyseniz yenilenebilirsiniz. Eviniz için alışverişleriniz olabilir.

Bir süredir nelere ara verdiniz? Daha önceleri keyif aldığınız neler yapıyordun? Son zamanlarda hayatınızın hangi alanları sessiz ve hareketsiz kaldı? İşte oraları canlandırmak için çok güzel bir zamandasınız. Şimdi işlerin yoluna girebileceği etkiler var gökyüzünde. Güzel olasılıklar. Yakınlarınızla irtibatlar artabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Boğalar.

 

İKİZLER/ YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 8/15 Temmuz Haftası burç yorumum şu şekildedir;  Kutlamalar, yakın çevre içinde bir araya gelişler, sofralar, keyifler, eğlenceler, gülmeler…

Konserler, gösteriler, sahne şovları, yaz etkinlikleri de var. Kendinizi daha iyi, daha mutlu hissedeceğinizi bildiğiniz, daha çok ait hissettiğiniz bir yere yerleşme hazırlığında iseniz bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bir taşınma gündemi varsa bu gerçekleşebilir.

Yeni düzen kurabilirsiniz. Aile köklerinizin olduğu yerlerde, doğup büyüdüğünüz yerlerde bir ev gibi bir konu başlıyor olabilir. Niyetin ötesinde, bu yönde bir hazırlık varsa, bir arsa, arazi alma konusu, bir ev yaptırma, bir yerleşim değişikliği konusu gerçekleşebilir. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili İkizler.

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeç burcu 8/15 Temmuz Haftası  burç yorumum şu şekildedir; İşinizde güzel değişimler, kazançların artabileceği bir zaman. Giyim, kozmetik, parfüm alışverişlerine bütçe ayırabilirsiniz. Şık giyinmek daha özenli olmak, kendinizi daha iyi hissetmek gibi gündemleriniz ön plana çıkabilir bu hafta… Hobilerinizi gelir kaynağına çevirmeyi, bir hobinizi iş olarak da yapmayı, profesyonel zemine taşımayı düşünebilirsiniz. Hayatınızda bir döngünün net şekilde bittiğini, yeniliklerin gerektiğini gördüğünüz bir noktada olabilirsiniz. Girişimleriniz destekleniyor. Planlarınız için harekete geçebilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Yengeçler.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 8/15 Temmuz Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Görünürlüğünüzü büyütebilirsiniz. Yaptığınız işlerde, belki bir hobi olarak ilgilendikleriniz, yetenekleriniz, üzerinde çalıştığınız konular, yapabileceklerinizi keyifle ortaya koyabileceğiniz renkli bir zaman. Bir dönemi bitiriyor, bir konuyu kapatmaya, olanı artık serbest bırakmaya hazır olduğunuzu, böyle bir noktaya vardığını görüyorsunuz belkide..! Bir şeyler deneyimlediniz. Üzüldünüz, kırıldınız, onların izleri… Belki yıllarca ruhunuzda, zihninizde taşıdığınız konular oldu. Artık bir dönüşümün başladığını, arınmaya, özgürleşmeye başladığınızı görebilirsiniz. Geçmişi serbest bırakıyor, arınıyorsunuz. Anne, abla, teyze, hala, anneanne babaanne, yakınınız, akrabalarınızdan biri bir sağlık konusu yaşıyorsa, şifa bulabilir…

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Aslanlar.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK 

Başak burcu 8/15 Temmuz Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Ara verdiğiniz hobilerinize dönebileceğiniz bir zaman. Kendinizle olmak, yaratım enerjinizi, yaratıcılığınızı beslemek isteyebilirsiniz. Yaptığınız, yapmaya çalıştıklarınıza dostlarınız katkı olabilirler. Size yardımcı olabilirler. İşlerinizi kolaylaştırabilirler.

Bir şeylerinize vesile olabilir, aracı olabilirler. Ev, taşıma, yerleşim konunuz varsa, yeni yerinize yerleşmenize dostlarınız yardımcı olabilir. Geçmişten arkadaşlarınızla da yeniden irtibat kurabileceğinizi, özlediklerinizle bir araya gelebileceğinizi söylüyor gökyüzü…

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Başaklar.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ 

Terazi burcu 8/15 Temmuz Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Sosyal anlamda güzel bir hafta. Yeni insanlar, yeni yeni ortamlar, eğlenceli, keyifli deneyimler, dans, müzik, eğlence, kutlama bol kahkaha… Dostlarınızla güzel vesilelerle bir araya gelebilirsiniz. Düğün, doğum günü kutlamaları gibi.

Bir eğitime başlayabilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Teraziler.

 

AKREP/ YÜKSELEN AKREP

Akrep burcu 8/15 Temmuz Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Maddi & manevi tatmin yaratacak, mutluluk ve doyum yaratacak güzellikler deneyimleyebilirsiniz. Başarılı işleriniz olabilir. Vizyon güncellemesi geliyor.

Sadece işinizde değil, genel olarak yaşamınızda kendinizi daha doğru konumlandırmak, hak ettiğiniz yaşama uygun hedefler koymak, daha fazlasına açılmak isteyeceğiniz bir zaman.

Oturum konusu, çalışmaya izni, vatandaşlık almak gibi konularda beklemede iseniz istediğiniz sonuçlar gelebilir. Bir başka şehre taşınıyor iseniz bu değişimi de destekleyen bir haftadasınız. Konu ailenizden birinin de olabilir. Belki sizin değil, bir yakınınızın olabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Akrepler.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 8/15 Temmuz Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Yabancı ülkelerle, yabancı kültürlerle, başka toplumların yaşam biçimleriyle, kültürleriyle, müzikleriyle, danslarıyla, tarihleriyle, geçmişleriyle öğrenebileceğiniz kültürel anlamda zengin bir zaman. Seyahatler, geziler, tatiller için de çok güzel bir dönemi. Banka, kredi, alım-satım ev alma hazırlığında olanlar evini alabilirler.

Bir mülkü (ev, arsa, arazi) ; parasını farklı şekilde değerlendirmek için satmak, elden çıkarmak isteyenler bunu yapabilirler. Evinizin, mülkünüzün değeri/satış fiyatı anlamında bir alışveriş olabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Yaylar.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK 

Oğlak burcu 8/15 Temmuz Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Gidilecek yerler, yapılacak işler, günlük işler artabilir. Daha çok müşteri, daha çok bağlantı. Kendi içinizde daha çok toplantı, daha çok görüşme. Ekibinize yeni insanlar katmak isteyebilirsiniz. Şirket/firma dışında, evinizde yardımcılara ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Çocuk bakımı olabilir, bir aile büyüğüne yardım gibi bir konu olabilir. Partnerinizle, sevgilinizle ilgili bir üst mertebeye taşımak isteyebilirsiniz ilişkinizi. Darlıktan ferahlığa çıkmak, özgürleşmek gibi anlatayım, güzel değişimler mümkün.

Ev, konut, emlak konuları sözleşme, kontrat, ev tutmak-almak- satmak istiyorsanız kolaylıkla olabilir.

Güvenle, huzurla yeni bir kapıdan içeri girebilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Oğlaklar.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA

Kova burcu 8/15 Temmuz Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Bir kurs kaydı, başlayacak bir eğitim, yeni bir aktivite, belki özel ders alacağınız bir alan ihtimalleri var. Yakın çevre bağlantılarınız da vesile olabilir. Bir başka şehre ya da işinize daha yakın bir semte taşınabilirsiniz .Uzun zamanınız yolda geçiyor olabilir. Bu döngüyü kırabileceğiniz, kendinize konfor yaratabileceğiniz bir zaman.

Ev tutmak, ev almak, yeni bir yere geçmek, yeni bir düzen kurmak istiyorsanız tam zamanı. Ev, aile ev düzeni, aile büyükleri, anne, baba gibi yardım konuları gündem olabilir. Evinizde temizlik yapmak, yemek yapmak, çocuk bakımı, aile büyüğüne destek gibi bir noktada yardımcınız olsun, işinizi kolaylaştırsın istiyorsanız, biriyle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kendi eviniz için, anne babanızın ev düzeni için (belki de birlikte yaşıyorsunuzdur), böyle bir yeniliğe, böyle bir değişime gidebilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Kovalar.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 8/15 Temmuz Haftası  burç yorumum şu şekildedir;  Yaşam enerjinizi ve yaratıcılığınızı besleyecek, eğlenceli, heyecanlı, renkli, güzel aktivitelere başlayabilirsiniz. Geçmişte keyifle yaptığınız, size çok da iyi gelmiş bir hobinize geri dönebilirsiniz.

Belki araya bir zaman girdi, motivasyonunuz yoktu, başka konularla meşguldünüz. Kendinizi özlediklerinizle buluşturacaksınız. Bunun dışında bir süredir sizi aşağıya çeken durumları sonlandırmak isteyebilirsiniz.

Üzerinizdeki tozları atacaksınız. Gücünüzü elinize aldığınız zamanlar.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Balıklar.

    

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.