08 - 14 MAYIS HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Merkür retrosu ve Ay tutulması etkileri bu haftada devam ediyor.

 

♈ KOÇ

YÜKSELEN KOÇ

Değer verdiklerini sorgulama vakti. Gerek insanlarla paylaşımlarında gerek maddi ortaklıklarında tamam mı devam mı? Sana yük olanlardan vazgeçmeyi mi seçeceksin yoksa direnecek misin ? Kendine verdiğin değeri, insanlarla ne alıp ne verdiğini, alışkanlıklarını sorgulama zamanı.

Bu dönem ameliyat veya maddi krizler olabilir. Maddi konularda abartılı davranıp risk alma, hevese kapılıp karar almak risk içeriyor. Maddi harcamalarında dengeyi kontrol edersen kazançlı çıkacaksın.

 

♉ BOĞA

YÜKSELEN BOĞA

Kariyer tercihlerinde, karakterinde ve maddi konulardaki değişimin karşındakileri şaşırtıyor, sen değişiyorsun. İlişkilerin de evriliyor.   Haksızlığa uğradıysan hakkını alacaksın. Kendi gerçekliğini ortaya koyacaksın.

Sezgilerini dinleyip yön verirsen ilişkilere güzel bir dönem seni bekliyor. İkili her tip ilişkinde beklenmedik haberlere hazırlıklı ol.

 

♊ İKİZLER YÜKSELEN İKİZLER

Sağlık konularına ve iş yerindekilerle ilişkine dikkat et, bilmediğin gerçekler açığa çıkabilir.

Aşkta, kariyerde, arkadaşlıklarında, parasal konularda  risk alıp hayal kırıklığına uğrayabilirsin veya gizlediklerin ortaya dökülebilir.

Maddi olarak hayal ettiğin, idealize ettiğin hedeflerinde yapamayacağın sözler verebilirsin, bu da çevrendekilerle  probleme neden olabilir veya seni maddi zorlayabilir.

Ruhsal sıkıntıların, geçmişten süregelen bağımlılıkların, gündelik alışkanlıklarında değiştirmen ve artık bırakman gerekenlerle ilgili bir hafta karar vereceksin.

 

♋YENGEÇ YÜKSELEN YENGEÇ

Aşkta tamamlanma veya sonlanma içeren bu hafta bazı şeyleri bırakma vakti. Sana haz veren fakat bağımlı olduğun risk içeren aktiviteler, riskli yatırımların, kumar gibi bağımlılıkların, zevklerin, geçici ilişkilerin, eğlendiğin ama zararlı alışkanlıkların veya arkadaşlarının gitme vakti.

Yurt dışı, eğitim, ticaret, sosyal medya, yahut kariyerin, alım satım, boşanma evlenme ile ilgili konularda hayal kırıklığına uğraman olası, kendi gerçekliğinin içinde kaybolma. Herkeze, herşeye kızgınsın, mutsuzsun.

Kariyerinde abartılı, yapamayacağın sözler verebilirsin veya sana abartılı uçuk vaatler sunulabilir, dikkat!  Arkadaşlarınla veya çocuklarınla, aşkla, sevgilinle ilgili şaşırtıcı ani haberler alabilir, ani kopmalara ayrılıklara şahit olabilirsin. En karanlık ani yanşıyor olabilirsin, Güneş dogmak üzere sabretmelisin.

 

♌ ASLAN YÜKSELEN ASLAN

Ebeveynlerin, yaşadığın yer, ilişkilerinde sana zarar veren alışkanlıkların, kopamadığın konfor alanın, kariyerde bırakman gerekenlerle ilgili karar verme zamanı.

Kariyerde ve iş ilişkilerinde farklı olanı deneyip sıçrayabilirsin de, abartılı davranışlarda bulunabilir, yapamayacağın sözler verebilirsin kendine veya başkalarına, ailevi konularda bırakamadıklarınla sınanabilirsin.  Köklerinle, ebeveynlerle ilgili şaşırtıcı haberler alabilirsin.

Uzaklara gitme hayalin varsa sezgilerini dinle, biraz daha gerçekçi ol ama yine de imkansızı iste ve harekete geç;)

 

♍ BAŞAK YÜKSELEN BAŞAK

Eğitim, yurt dışı, akademik çalışmaların, ticaret, sosyal medya, reklam gibi konularda ani şaşırtıcı haberler alabilirsin veya bu konularda yapamayacağın, abartılı sözler verebilirsin kendine veya başkalarına.

Yakınlarınla ilişkilerinde bırakman gereken artık işine yaramayan davranışların veya insanlar, konular olabilir, bu yüzden gündelik alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kalabilirsin. Evlilik zamanı geldi gibi bir vurgu var ama siz engeller görüyor olabilirsiniz, yanıldığını göreceksin.

İdeallerin ve hedeflerinle ilgili biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Dönüşümü sağlık ve alışkanlıkların, işinle ilgili yaşayacaksın bunun için önce zihnini değiştirmen gerekiyor, iyi şanslar;)

 

♎ TERAZİ YÜKSELEN TERAZİ

Maddi kazanç veya ortaklıkla ilgili ani şaşırtıcı gelişmeler olabilir. Parasal konuda tutundukların, kopamam dediğin alışkanlıkların, insanlarla ortak paylaşımların, ne alıp ne verdiğini sorguluyor ve bu konularda değişiyorsun.

Kariyerinde, ilişkilerinde, taşınmaz mal alım satımı, devletle veya mahkeme ile ilgili konularda abartılı davranabilir, ebeveynlerinle veya otorite figürlerine, patronlarına yapamayacağın sözler verebilirsin. İşin yok ne yapacağını bilemez durumdaysan krizler çözülüyor. Kredi çekmeyi düşünüyorsan uygun bir zaman. Aşk hayatınızda ilginç gelişmeler olabilir.

 

♏ AKREP

YÜKSELEN AKREP

1.5 yıldır büyük değişimler yaşıyor, zarar veren alışkanlıklarını, seçimlerini, huylarını bırakıyorsun. Ailende, evinde büyük dönüşümler yaşanmaya devam edecek, ikili ilişkilerinde ani şaşırtıcı kopmalar ayrılıklar, tamamlanmalar olabilir, bilmediğin gerçekler suratına çarpılabilir.

Bu hafta ve sonraki dönemde sağlığına daha da dikkat et.

Uzaklara gitmek, hukuk veya ticaret, yurt dışı veya üniversite, tez-yabancı dil ile ilgili  konularda yapamayacağın sözler vermen  ilişkilerinde soruna yol açabilir.

Aşkta, iş ilişkilerinde, sağlıkta veya iş yerinde hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Özellikle iş yerinden biriyle aşk yaşıyorsan;)

 

♐ YAY

YÜKSELEN YAY

Ruhsal olarak 1.5 yıldır zorlandığın konularda artık sona yaklaştın, bıraktığın alışkanlıklar, bağımlılıkların, değiştirdiğin sağlık düzeni, belki iş yeri değişikliklerin, sağlık sorunların seni bayağı yordu.

Aslında sadece alışkanlıkların değil artık zihnin ve bakış açın değişiyor. Fakat bunlar olurken iş, sağlık, iş arkadaşlarınla ilgili ani haberler alabilir, şaşırtıcı şekilde ve birdenbire kopmalar ayrılıklar, bitişler yaşayabilirsin.

Aşkta, çocuklarınla ilgili konularda, eğlence hayatında veya iş yerindekilerle ilişkinde ortak paylaşımlarla ilgili yapılamayacak sözler verebilirsin veya karşındaki insanlar sana abartılı davranışlar sergileyebilir, yapamayacakları sözler verebilirler. Risk içeren yatırımlarda da abartı hayallere dikkat! Gerçekleri gör. Gökyüzünden şans yagmaya başlamışken  hala görüyorsanız görmek üzeresiniz.

 

♑ OĞLAK

YÜKSELEN OĞLAK

1.5 yıldır sosyal çevren değişti, bazı arkadaşları veya aşkları hayatından çıkardın. Eski işe yaramayan bağımlılıkları bıraktın veya hala bırakmaya çalışıyorsun. Risk içeren davranışlar sırf haz veriyor diye yaşadığın şeyler seni maddi bakımdan yorabilir, insanlarla aranı açabilir. Aşk, eğlendiğin konular, çocukların veya zevk aldığın alışkanlıklarla ilgili ani kopartıcı şeyler yaşayabilirsin veya aşk gelebilir, evlenmeye dogru gidebilirsin. Göremediğin gerçekleri görebilirsin.

 

♒ KOVA

YÜKSELEN KOVA

Kariyerinde veya ailende ani kopmalar, ayrılıklar, taşınma, ev değiştirme veya büyük değişimler olabilir. 1.5 yıldır bu konularda bırakman gerekenlerle, tutunduğun değiştiremediklerinle ilgili bitiş veya tamamlanma zamanı. Kariyerin ve iş konularında ciddi adımlar atmışken ne yaptıgını anlamadıgın sitresli zamanlar yaşıyor olabilirsin. Attığın her adım sana mutluluk getirecek.

İş yerindekilerle ilişkinde, işle ilgili imza sözleşme gibi konularda veya gündelik alışkanlıklarınla sağlığınla ilgili konularda tutamayacağın sözler vermen zorluk çıkarabilir.

Ailenin sağlık sorunları bu sıra zorlayabilir seni. Risk içeren veya zevk için yaptığın yurt dışı, ticaret, eğitim, hukuksal konularda, ailenle ilgili ve çocuklarınla ilgili riskli konularda sözleşme imza atarken dikkatli ol. Maddi risk içeren yatırımlar, kumar gibi bağımlılıklar, zevk almak için yaptığın her tip şeyde, aşkta ve çocuklarınla ilgili konularda özellikle maddi olarak hayal kırıklığına uğrayabilir veya kandırılabilirsin, dikkat et.

 

♓ BALIK

YÜKSELEN BALIK

Hayata bakış açın, inançların, uzaklarla ilgili hayallerin, yurt dışı veya üniversite hedeflerin, hukuki ve ticari konular, akademik çalışmalar, sosyal medya veya yakın hissetmediğin ama tanıdığın insanlarla  ilişkilerinde bazı alışkanlıklarını geride bırakıyorsun 1.5 yıldır bu konularda geçmiş bazı alışkanlıklarını bırakıyorsun, yine bunlarla ilgili son bir tamamlanma sonuç alma zamanı fakat ani ve şaşırtıcı şekilde.

Bunlar olurken riskli parasal yatırımların, aşk ilişkilerin, eğlendiğin veya risk içeren konular, hatta çocuklarınla ilgili konularda abartılı davranabilir, yapamayacağın sözler verebilirsin  veya sana boş vaatlerde bulunulabilir.

Özellikle ailenle, evliliğinle, evle, ebeveynlerinle ilişkinde ortak yatırımlar, miras, sözleşme, imza, yakın çevrenle ilişkilerinde ve eğitimlerle ilgili hayal kırıklığına uğrama olasılığın var, bu yüzden söylediklerine dikkat et, belgeleri, sözleşmeleri kontrol et, iletişimde yanlış anlaşılmalara dikkat et.

                                  

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.