10-16 HAZİRAN 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

 

10-16 Haziran Haftası Astroloji Gündemi

İkizler burcu Yeniay etkisi devam ediyor.

Jüpiter de bu Yeniay’ a eşlik edeceği için kararsız kaldığımız konuları büyütmemek adına düşüncelerimize ve konuştuklarımıza daha dikkat etmemiz gerekebilir.

 

3-9 HAZİRAN 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

(Yükselen burcunuzu okumayı unutmayınız.)

 

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 10/16 Haziran Haftası burç yorumum şu şekildedir; ikizler burcu yeni Ay etkisi devam ederken, yapmak istediklerimiz yakın çevre, kuzen veya kardeşlerimizi de ilgilendiriyor olabilir. Konuya karışıyor, müdahale ediyor olabilirler. Kimsenin özgürlük ve hak alanına girmeden, bu hafta kişisel alanınızı korumaya çalışabilirsiniz. Sizin olanı istediğiniz gibi kullanabileceğinizin farkında varabilirsiniz. İletişimde olduğunuz bazı kişilerle aramızda kopukluk veya kararsızlıklar yaşanabilir. Bazı iletişimleri ve bağlantıları istemediğinizi, onların size iyi gelmediğini görebilir ve bunları onlara ilettiğimizde aranızda bazı sıkıntılar yaşanabilir. Onları bırakıp, dijital mecralara yönelip, gündem olabilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Koç’lar.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 10/16 Haziran Haftası burç yorumum şu şekildedir; geliriniz kuvvetlenebilir. Bilgi, bilgi vermek, anlatmak, tanıtmak, duyurmak, anons etmek, haber vermek gibi gündemleriniz olabilir. İşinizde yeterince anlatmadığımız için kazancınız azalmış olabilir ya da istediğimiz kazancı sağlayamıyor olabilirsiniz. Bu konuyu iyileştirmek üzere tanıtımlar yapabileceğiniz bir hafta olabilir. Daha çok anlatmak, daha detaylı anlatmak isteyebilirsiniz. Bilgi ve iletişim bu hafta sizin için önemli olacak. Malum ikizler burcu Yeniay etkisi altındayız. Bol bol konuşun, pazarlayın, satın ama kararsız kalmayın.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Boğa ‘lar.

 

İKİZLER/ YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 10/16 Haziran Haftası burç yorumum şu şekildedir; burcunuzdaki Yeniay etkisi devam ederken, enerjinizi tüketen yaşam enerjinizi tüketmeye çalışan, sizi hedeflerinizden alıkoyan, odağınızı bozan, huzurunuzu, keyfinizi kaçıran kişi veya kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. İyiliğiniz, huzurunuz, sağlığınız için böyle bir karar alabilir veya kararsız kalabilirsiniz. Bu bitişlerin hemen ardından yeni ve güzel başlangıçlar sizinle olacaktır.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili İkiz ‘ler.

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeç burcu 10/16 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; kardeşinizin, kuzeninizin, komşu veya yakın çevrenizden bir kişinin araç veya yolculuk gündemi olabilir. Hayatınızdan çıkarak başka bir yola gidecek olan olarakta bakabiliriz olasılıklara. Bir gündemi bitirmek üzere yapacaklarınız olabilir. Bir konunun bitişi, maddi, iş konusunda da farklı farklı gündemleriniz olabilir. Net olun ve yolunuza devam edin. Ya da yolunuzu değiştirin.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Yengeç ‘ ler.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 10/16 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Bazı ortamlar size kendimizi iyi hissettirmiyor olabilir. Başka türlü bir ortam, başka kişiler içinde olmak isteyebilir ve çevrenizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Başlangıçlar, öncesi bitişler olacak gibi. Sosyal çevrenizden  kendinizi izole etmeyi seçebilirsiniz. Bu. Konularda kararsız kaldıysanız artık karar verme haftası diyebiliriz. Daha az bir araya gelmek, daha az vakit geçirmek, gerekmedikçe iletişim kurmamak gibi bir seçim yapabilirsiniz. Modunuzu düşürmeye çalışanlara izin vermeyin. Modunuz yükselecek.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Aslan ‘lar.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK 

Başak burcu 10/16 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Enerjinizi tüketen sizi aşağı çeken, yolunuzdan alıkoyanları daha net görebileceğiniz bir hafta olabilir. İyi analizler yapabileceğiniz, çözüm yönünde fikir üretebileceğiniz, iş akışlarınızı güncelleyeceğiniz, İş akışlarınızı durduran, verimsizleştiren kişi, durum ve yerlerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

Kişisel hayatınızda da yeni kararlar alabilirsiniz. Lütfen kararsız kalmayın.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Başaklar.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ 

Terazi burcu 10/16 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güncel yaşamınızda bugüne kadar yaptıklarınızdan daha önemli değişimler ve yaşamınıza dair önemli bir uyanış yaşayabilirsiniz. Felsefi alanlarda alışverişleriniz olabilir. Bilgisinden besleneceğiniz, yolunuza ışık olacak kişiler keşfedebilirsiniz. Dijital alanlarda kanalları, sayfaları uzmanları da keşfedebilirsiniz. Bilgiyle gelecek değişimler var gibi bu hafta. 

Eğitim hayatı olanlar için, akademik konuları olanlar için hareketli, bol iletişimli belki biraz kararsız bir hafta yaşanabilir. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Terazi ‘ ler.

 

AKREP/ YÜKSELEN AKREP

Akrep burcu 10/16 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Belki arabanızı satarak parasını başka bir gelir kaynağına çevirmek isteyeceksiniz. Belki aracınızı yeniliyorsunuz, yeni bir araba alacaksınız. Bu değişimlerin, alım satım konularının gerçekleşebileceği bir hafta olabilir.

Yakın çevre içinde de olabilir bu durum. Kardeş, kuzen, veya yakınınızdaki kişilerin bu tür gündemlerine destek olabilirsiniz. Ya da onlar size kararsız kaldığınız bu konularda destek olabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Akrep‘ler.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 10/16 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; eksiklikleri, eksik hissettiklerinizi, kendinizde güçsüz gördüğünüz yerleri, emin olamadıklarınızı, köklenemediğiniz yerleri, anlamadığınız, anlamlandıramadıklarınızı, yaşam enerjinizi aşağı çeken, sizi mutsuz eden yer, durum ve kişileri hayatınızdan çıkarmak istediğiniz bir hafta olabilir. Zihninizde bir yere oturtamadığınız ve merak ettiğiniz belirsizlikleri bunlar işbirlikleri, iş ortaklıkları, ilişkiler ve evlilik konuları olabilir. Kafanızı karıştıran sorulardan arındırabilir, çözüme kavuşturabilirsiniz. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Yay’lar.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK 

Oğlak burcu 10/16 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; İş ile ilgili bir eğitim planlanabilir, bir eğitime katılabilirsiniz. 

Günlük düzeninizi, gidip geldiğiniz, evinize yakın mı uzak mı olsun konularında kararsız kalabilirsiniz. Evden çalışıyorsanız, bir çalışma alanına ihtiyacınız varsa, yaşam akanı  yakınlarında yeni yerler keşfedebilir, günlük işlerinizi yapabileceğiniz bir çalışma alanı bulabilirsiniz. Yeni bir çalışma alanınız olabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Oğlak ’lar.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA

Kova burcu 10/16 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Yer, ofis, işyeri, iş değiştirecek olabilirsiniz. Günlük rutinleriniz değişebilir. Kararsızlığınızdan dolayı bazı kişiler size kesebilir. Farkında olmadığınız bir durumu görebilirsiniz. Telafi edebilirsiniz. Bir süredir içinizde tuttuklarınızı konuşmak isteyebilirsiniz. Sizde çıkan dedikodulardan dolayı kırgınlığınızı dile getirmek isteyebilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Kova ’lar.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 10/16 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; kardeş, kuzen, komşu veya  yakın çevrenizdekiler yeni bir düzen kuracak olabilir. ev arayışında olabilir, ev alım satım konuları veya farklı bir yere taşınma da olabilir. Sizde onlara bu konularda yardımcı olabilirsiniz. Yakın akrabalar içinde ortak toprak, arazi, vs. bununla ilgili irtibatlar olabilir.

Kendi yakın çevreniz içinde gündemde siz olabilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Balık ‘ lar.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.