11-17 ARALIK 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

11-17 ARALIK 2023 ASTRO GÜNDEM

13 Aralık 2023’de İstanbul’a göre 02:32’de Yay burcunun 20 derecesinde bir yeniay gerçekleşecek. Herkes için büyük düşünme ve umutları tazeleme zamanı. Açtığımız kapılar bizleri muhteşem manzaralara çıkarabilir. Neye inanırsan onu yaşarsın. İletişim gezegeni Merkür’ün yeniay anında durağan konumda olması kesin kararları ve net adımlar atmamızı istiyor.

Yeniayın ertesi günü iletişim gezegeni Merkür de geri hareketine başlayacağı için derin ve felsefi düşünceler içerisine girebiliriz. Hayatın anlamını sorgulayabiliriz.

Yay burcu; uluslararası ilişkiler, politika, ticaret, yurt dışı, mülteciler, göçmenler, azınlıklar, büyükbaş hayvanlar, akademik konular, medya kuruluşları, dini konular, ibadethaneler ve yüksek mahkemeler ile doğrudan ilişkilidir. Bu süreçlerde ilgili konular üzerine yoğunlaşabiliriz. Bireysel hayatlarda da havamız değişebilir. Kişisel gelişim, seyahat ve bürokratik işler gündemimizde yer edebilir. Kavga gürültünün olduğu yerlerde enerjiyi doğru yönlendirmek huzur ve denge getirebilir.

Neptün’ün yeniay derecesine kare açı yapması büyük planlar ve hayaller kuracağımızı, sezgilerimizin bizi götürdüğü yere gitmek isteyebileceğimizi ifade ediyor. Şifa çalışmaları, zihinsel olumlamalar ve terapiler için çok destekleyici olacaktır. Olumsuz yönden baktığımızda ise riyakarlıklar, aldatılmalar ve skandallar rahatça ortaya dökülebilir.

Yay Yeniayı’nın Burçlara Etkisi: (Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.)

11-17 ARALIK 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI 

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir;                               

Yeni maceralar sizleri bekliyor. Hedeflerinizin peşinden gidecek cesareti bu yeniayla bulabilirsiniz. Yurt dışı bağlantıları kurabilir, işinizde büyüme sürecine girebilir, internetten para kazanabilir, işe dönüştüreceğiniz bir eğitime başlayabilirsiniz. Hukuki konularla ilişkili haklarınızı alabilir, kendinizi radikal biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bu süreçte karşınıza çıkan zorluklar size kolay gelebilir, iyimserliğinizle üstesinden gelebilirsiniz…

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA

11/17 Aralık tarihleri arasında Boğa burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir:

Ortaklı işlere girmek, paylaşımlar yapmak ve yatırım planlamak için iyi bir zaman. Geçmişte kaçırdığınız bir fırsat da ansızın önünüze çıkabilir. Sizden gizlenen önemli bir para varsa ortaya çıkabilir. Eşinizin iş hayatından elde ettiği gelirdeki artış sizi de olumlu etkileyebilir. Cerrahi operasyonlara girebilirsiniz. Psikolojik açıdan kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Korkularınızı aşarak yeniden doğmuş gibi hissetmeniz mümkün gözüküyor.

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER

11/17 Aralık tarihleri arasında ikizler burcu için burç yorumu şu şekildedir;

İlişkilerde hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Evleneceğiniz kişiyle karşılaşmanız, flört ettiğiniz biri varsa ilişkiye döndürmeniz yeniayla mümkün olabilir. İlişkilerde verilen sözler tutulabilir ve doğru zamanlamayı yakalayabilirsiniz. Kimileriniz bir dostuyla ortaklığa soyunabilir. İşinden elde ettiği gelirleri arttırabilir. Sosyal çevrenizden alacağınız destek neşenizi yerine getirebilir ve başarılarınızın artmasına yardımcı olabilir.

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

11/17 Aralık tarihleri arasında yengeç burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Çalışma koşullarınızı, iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi ve günlük rutinlerinizi iyileştirebilirsiniz. Kariyere dair verdiğiniz çabalarınız sonuç vermeye başlayabilir. İş teklifleri gelebilir. Eskiden çalıştığınız şirketle tekrardan görüşebilirsiniz. Sorumluluklarınıza yetişmek açısından performansınızın artabilir fakat alışkanlıklarınızdan ödün vermeniz gerekiyor. Kiminiz taşınma işleriyle ilgilenebilir. Spora veya diyete başlayabilir.

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

11/17 Aralık tarihleri arasında Aslan burcu için burç yorumu şu şekildedir: Aşk hayatınız hareketleniyor. Çok beğendiğiniz biriyle tanışabilirsiniz. Beraberliğiniz varsa birlikte gezmek, eğlenmek için destekleyici bir zaman. Eski bir aşkta kapınızı çalabilir. Bu süreçte ev yatırımı, miras ve taşınma işlerinizde istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise fazla keyifçi davranmanız sorumluluk ve rutin düzeninizi aksatmanıza neden olabilir. Sağlığınıza zararlı şeyler tüketmemeye dikkat etmelisiniz.

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

11/17 Aralık tarihleri arasında Başak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Aile hayatınızdaki anlaşmazlıkları varsa miras sorunlarını çözmek, evinizi arzu ettiğiniz şekilde tadilata sokmak ve dekorasyon için iyi bir süreç olabilir. Evinize yatılı misafir gelebilir, giderler artabilir ancak sevdiklerinizle samimi vakit geçirmek için de iyi bir zaman. Çocuğunuz veya partnerinizle daha önce konuşmadığınız şeyleri dile getirebilirsiniz. Birbirinize karşı acımasız, önyargılı ve fanatik olmamaya özen göstermeniz iyi olabilir.

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

11/17 Aralık tarihleri arasında Terazi burcu için burç yorumları şu şekildedir:

Projeler, fikirler, teklifler, tanışmalar ve davetlere katılabiliriz. Zihinsel olarak yorulabilirsiniz. Ajanda, günlük vs tutmaya başlayabilirsiniz. Önemli birini ikna ederek büyük bir ticari anlaşmaya imza atabilirsiniz. Ortağınız, eşiniz veya partnerinizin sizi daha çok dinlediğini, ortak noktada buluştuğunuzu fark edebilirsiniz. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız çıkacağınız kısa bir seyahat modunuzu yerine getirebilir.

AKREP / YÜKSELEN AKREP

11/17 Aralık tarihleri arasında Akrep burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Parasal kaynaklarınız ve giderlerinizi ilgilendiren yeni bir sayfa açabilirsiniz. Elinize iyi bir para geçebilir. İş, mal ve mülk yatırımı yapabilirsiniz. Bir yerde çalışıyorsanız zam almanız mümkün. Değişken koşullara daha rahat adapte olabilirsiniz. İlişkilerde öngörülemez teklif, karşılaşmalar veya tanışmalar olabilir. Çevrenizdeki insanlara farklı bir açıdan bakabilirsiniz. Eski bir arkadaşınızla tekrardan görüşmeye başlayabilirsiniz.

YAY / YÜKSELEN YAY

11/17 Aralık tarihleri arasında Yay burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Daha önce açılmayan kapıların açıldığını görebilirsiniz. Dış görüntünüz, tarzınız ve sağlığınızla ilgili iyileştirmeler yapabilirsiniz. Spora başlayabilirsiniz. Yeni bir hobiye başlayabilir veya mevcut hobinizi işe çevirebilirsiniz. Herhangi bir alanda yeteneklerinizle popülerlik kazanmanız, tanınmanız mümkün olabilir. Etkinliklere, konserlere katılabilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altında tutmanız iyi olabilir. Lüks giderler yapabilirsiniz.

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

11/17 Aralık tarihleri arasında Oğlak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Ruhsal alanda büyük açılımlar yaşayarak şifalanabilirsiniz. Bilinçaltı çalışmaları, meditasyonlar ve psikoterapiler size iyi gelebilir. Aile bireyleriniz sizden bir şey saklıyorsa ortaya çıkabilir. Aile ve ev kaynaklı büyük harcamalarda bulunabilirsiniz. Yurt dışı gündeminize yerleşebilir. İnatçı, kontrolcü ve fanatik davranışlar bazı kayıplar yaşamanıza neden olabileceğinden zorlama davranışlardan kaçınmalı, akışta kalmaya özen göstermelisiniz.

KOVA / YÜKSELEN KOVA

11/17 Aralık tarihleri arasında Kova burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Parlak proje ve fikirler gündeme gelebilir. Araç almaya karar verebilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapabilirsiniz. Kariyer gelirlerinizle ilişkili talepleriniz üstleriniz tarafından onaylanabilir. Faaliyette bulunduğunuz gruplarla yeni deneyimleriniz sizi geliştirebilir. İletişim dilinizi iyileştirebilirsiniz. Dostluklarınızla gezilere katılabilirsiniz. İş başvuruları, eğitimler, imza ve evrak işleri gündelik yaşantınızı meşgul edebilir. Ajanda ve günlük tutmaya başlayabilirsiniz.

BALIK / YÜKSELEN BALIK

11/17 Aralık tarihleri arasında Balık burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Toplumsal itibarınızı ilgilendiren olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Elinize bir anda güç ve yetki geçebilir. Kendi işinizi kurabilir veya çalıştığınız sektörde iyi bir zam veya terfi alabilirsiniz. Evlilik veya ortaklık kararı alabilirsiniz. Otorite figürleri (baba, patron, vs,) arkanızda durarak geleceğinizi destekleyebilir. Dikkat etmeniz gereken konular sözünüzde durmak, önünüze çıkan fırsatlarda rehavete kapılmadan mücadele etmek olacaktır.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.