11-17 MART 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

11/17 Mart Haftası Astroloji Gündemi:

VENÜS:12 Mart’a kadar kova burcundaki transitine devam ediyor.

Venüs Kova burcundayken ilişkilerde objektif, zekaya, eşitliğe, adalete ve arkadaşlık arayışında olmuş olabiliriz.

12 Mart günü 00:51’de balık burcuna geçiyor gün başlarken. 

Venüs balık burcundayken ilişkilerde şefkatli, yardımsever, yumuşak kalpli. Hayallerimizde idealize ettiği bir aşkın peşinde olabiliriz. Sevgimizi gizliden gizliye yaşarken, bu yoğun duygular kendini sanat yoluyla dışarı vurabilir.  

4-10 MART 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 4/10 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Venüs 12 Mart günü balık burcunda dogum haritanızın 12.evinde. 

Duygu dünyanızı, içinizde attıklarınızı, geçmişten bugüne zihninizde taşıdıklarınızdan arınma zamanı. Duygusal yükleri sadece ruhumuzda değil, bedenimizde taşırız. Her şey bir enerji, duygular da bir enerji. Bedeni duygusal atıklardan arındırmanın en etkili yollarından biri spor yapmak. Esnemek, vücudu esnetmek, masaj, kişisel bakımlar. Bedeni temizlemek ruhsal tarafta, ruhu temizlemek bedene iyi şekilde yansıyor. Kendimizle daha çok ilgilenmek isteyeceğiniz  zaman.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 4/10 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Venüs 12 Mart günü balık burcunda dogum haritanızın 11.evinde. 

İşinizde ekipler içinde aktif olabileceğiniz, takım çalışmalarının içinde yer alabileceğiniz bir zaman. Kişisel yaşamınızda da sosyal çevrenizle bağınız, arkadaşlık ilişkileriniz, dostlarınızla olan paylaşımlarınız açısından keyifli bir zaman.

Yeni ortamlara girebilir, yemi insanlarla tanışabilirsiniz.

 

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 4/10 Mart Haftası yorumum şu şekildedir; Venüs 12 Mart günü balık burcunda dogum haritanızın 10.evinde.

Bir projeyi, bir işi tamamlayabilirsiniz. Görev tanımınıza eklenmiş olan, bir süredir yaptığınız, size yük olan bir görev bitebilir. İçinde olduğunuz yasal süreçler varsa  kolaylaşan, hızlı ilerleyen sonuçlar olabilir. Devlet bağlantılı bir konuda beklediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ  

Yengeç burcu 11/17 Mart Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Venüs 12 Mart günü balık burcunda dogum haritanızın 9.evinde. 

İlgi alanlarınızda entelektüel altyapınızı büyütebileceğiniz, bu yönde başlangıçlar yapabileceğiniz bir dönem.

Ruhunuza şifa olacak gündemler var burada. İlimlerle, spiritüel öğretilerle daha çok ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Eğitimlere katılmak da var ihtimaller içinde.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 11/17 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Venüs 12 Mart günü balık burcunda dogum haritanızın 8.evinde. 

Bütçemizi, gelir gider dengemizi, ödemelerimizi, harcamalarımız, parasal konularla para çıkışları yaşanabilir. Parasal konularda rahatlamanızı sağlayacak anı gündemlerde  olabilir. Kolaylıklar doğabilir. Kişisel kazançlar dışında, başkalarından gelecek maddi kaynaklar da olabilir. 

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

Başak burcu 11/17 Mart Haftası burç yorumum şu  şekildedir; Venüs 12 Mart günü balık burcunda doğum haritanızın 7.evinde. 

İnsan ilişkileriniz, bağlarınız, bağlantılarınız, iş ortaklarınız, hayatın herhangi bir alanında birlikte hareket ettiğiniz kişiler, eğitim aldığınız/öğrencisi olduğunuz  kişilerle yeni bağlantılar doğabilir. Var olan ilişkilerinizde iyileşmeler yaşanabilir. Bir konuda bir uzman arayışında iseniz güzel bir tavsiye gelebilir yakın çevrenizden.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

Terazi burcu 11/17 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Venüs 12 Mart günü balık burcunda doğum haritanızın 6.evinde. 

İşinizde insan ilişkilerinizden yana şanslı bir dönem. Sorunlar, görevler kolaylaştırmak mümkün. Daha çok motivasyonunuzu yükselebilir. İş dışında kişisel yaşamınızda, günlük hayatınıza çekidüzen vermek, sağlıklı, faydalı alışkanlıklar edinmek gibi getiriler olabilir. Yaşam alanınızı temizlemek, düzenlemek. Kendinizi, evinizi, zihninizi, ruhunuzu, bedeninizi gereksiz olanlardam arındırmak. Spor yapmaya, sağlıklı beslenmeye başlamak. Detoks yapmak. Yenilenmek. 

 

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

Akrep burcu 11/17 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Venüs 12 Mart günü balık burcunda doğum haritanızın 5.evinde. 

Aşk hayatınız renklenebilir, aşk yaşayabilirsiniz.

Kendinize yeni derinlikli alanlar açmak, sanatla bağ kurmak için harika bir zaman. İşiniz sanat ise şahane çalışmalarınız olabilir ya da belki bir hobi. İşiniz sanat olmak zorunda değil. Bir derinlik, bir yaratıcılık var burada. Sanatsal tarafı, yaratıcı tarafı çalıştırmak iyi gelebilir. Hamilelik, çocuk, bebek sahibi olma yönünde niyeti olanlar için destekleyici bir zaman. Bir dinginleşme. Ruhsal anlamda dengeye gelme. Duygusal anlamda beslenme zamanı.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu  11/17 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Venüs 12 Mart günü balık burcunda doğum haritanızın 4.evinde. 

Aile içinde bir  anlaşma haline varabilirsiniz. Küslükleri aşabilirsiniz. Eviniz için yeni eşyalar alabilirsiniz. Odalarınızı düzenleyebilir, dekorasyonunuzu yenileyebilirsiniz. Evinizin şıklığını ve konforunu artıracak güzel ürünler bulabilirsiniz. Yeni bir yerde düzen kuracak olanlar, düzen kurmaya hazırlananlar için de destekleyici bir zaman.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak burcu 11/17 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Venüs 12 Mart günü balık burcunda doğum haritanızın 3.evinde. 

Sosyal ağlarda başarılı, sizi takıp eden ve edeceklerin sevgısını kazanabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden tanıştığın biri ile aşk yaşayabilir beraber güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

Birbirinizin işini kolaylaştıracağınız, birbirinize katkı  olabilirsiniz. Daha çok bir araya gelebilirsiniz. Keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. 

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA  

Kova burcu 11/17 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Venüs 12 Mart günü balık burcunda doğum haritanızın 2.evinde. 

Para kazanımlarınız maddi konular için şanslı, akışkan, bereketli bir dönem. Ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz. Bir süredir almak istediklerinizi satın alabilirsiniz.

Spiritüel alanlarda kitaplar, melek kartları, yoga ekipmanları, vb alışverişlerde yapabilirsiniz.

 

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 11/17 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Venüs 12 Mart günü balık burcunda doğum haritanızın 1.evinde. 

Daha çok eğlenmek, hayattan daha çok keyif almayı istemek, keyiflere odaklanmak. Kişisel bakıma daha çok özenmek. Sanatsal konularla meşgul olabilirsiniz. Yeni bir hobi, yeni bir meşguliyet başlayabilir. Kendinize keyif alacağınız yeni bir alan yaratabilirsiniz. Yazmak, çizim yapmak, bir enstrüman öğrenmeye başlamak, olabilir . Sevdiklerinizle güzel planlar yapabilirsiniz. Mutluluklar var. Paylaşılacak güzel anlar var. Bir kutlama da olabilir yakın çevre içinde. Keyifleri çoğalan sevgisi olanla daha çok ilişki kurmak, topraklanmak, köklenmek, ilişkiler içinde paylaşımları arttıracak bir dönem.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.