11-18 EYLÜL 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

11-18 Eylül haftası astrolojik gündem;

15 Eylül Cuma saat 04.39’da Başak burcunda 21 derecede bir Yeni ay gerçekleşiyor. Gereksiz yere hiç kimseyle inatlaşma noktasına gitmemelisin. Birileri sana üstünlük taslıyor gibi geliyorsa bile bu noktada sakin bir duruş sergilemelisin. 

Bazı şeylere izin vererek insanların gerçek yüzlerini görebilirsin. Maddi konulardaki fırsatları da değerlendirmek mümkün. Daha verimli çalışmak isteyeceğimiz bir gün. 

Merkür retrosu resmî olarak bitmiştir. Elektronik eşya alabilirsiniz.

İletişimin düzelmesi, anlaşma imzalar için uygun zamanlar başlamıştır.

4 - 11 EYLÜL 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

12-18 Eylül tarihleri arasında Koç burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir ;

15 Eylül Başak Yeniayı sizin için daha çok sağlık ve iş hayatınızla ilgili konularda yeni başlangıçları ifade ediyor. Yeni bir işe başlama sürecindeyseniz eğitim ve yolculuklar sizin için yorucu olabilir. Belki yeni bir projeye başlıyorsanız bu süreçte yapacağınız başvurular için daha çok koşturmanız gerekecek. Size yeni bir görev tanımı verilebilir veya yeni bir iş arkadaşı göreve başlayabilir. Sağlıkla ilgili ise daha çok yeni tetkikler yaptırmanız gerekebilir. Tüm bu süreçte yakın çevrenizle olası stresleri iyi yönetmek durumundasınız. Tartışmalardan kaçınabilirseniz karlı çıkarsınız.

BOĞA / YÜKSELEN BOĞ

12-18 Eylül tarihleri arasında Boğa burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir:

15 Eylül’de gerçekleşecek Yeni Ay sizin açınızdan aşk hayatını harekete geçirebilir. Eğer hayatınızda biri yoksa bu yeni ay zamanında bir ilişkinin ilk adımlarını atabilirsiniz. Karar vermek için acele etmeyin. Önümüzdeki günlerde eski defterler de kafanızı karıştırabilir. Çocuk sahibi olmayı düşünenler için de bu yeniay şanslı diyebiliriz. Belki de hobi olarak yaptığınız bir şeyi para kazanmayı deneyebilirsiniz. Ancak bu konuda temkinli olun ve masrafları iyi hesaplayın. Konu ne olursa olsun bu Yeni Ay size para harcatabilir. Bu süreçte eğer gelir gider dengenizi iyi yönetebilirseniz faydalı olacaktır.

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER

12-18 Eylül Ağustos tarihleri arasında ikizler burcu için burç yorumu şu şekildedir;

15 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek Yeni Ay’ın etkisiyle yeni bir yere taşınmaya karar verebilirsiniz. Veya ailenizle ilgili önemli kararlar vermeniz gerekebilir. Bu süreçte fiziksel sağlığınız özen istiyor. Kollarınız ve omuzlarınızı zorlamayın. Eğer kendinizi fazla yorarsanız gergin ve tahammülsüz hissedebilirsiniz. Eğer eve bir dekorasyon planı yapmayı düşünüyorsanız bir uzmandan destek alın ve kendi başınıza bir şeyler yapmaya kalkmayın. Aksi durumunda daha çok uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Daha önce yaşadığınız bir yere taşınma planı da yapabilirsiniz.

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

12-18 Eylül Ağustos tarihleri arasında yengeç burcu için burç yorumu şu şekildedir:

15 Eylül Yeni Ay döneminde yolculuk planları gündeminize gelebilir. İş hayatınızla ilgili belirsizlikler strese neden olabilir. Ama ailenizle doğru bir iletişim kurarak bu sorunları aşabilirsiniz. Partnerinizin iş hayatındaki yoğunluk yüzünden yolculuk planlarını tekrar değerlendirmenizi gerektirebilir. Yeni bir eğitime başlarsanız eğer yoğun ve yorucu bir çalışmanın içine girebilirsiniz. Yapacağınız başvurular varsa unutmamak için not alın. Dalgınlıklar veya ihmalkârlıklar bu süreçte gecikmelere neden olabilir. Ruh sağlığınız ise bu yeniay zamanında özen istiyor. Eğer gergin bir dönemden geçiyorsanız daha önceden destek aldığınız uzmanlardan yardım alabilirsiniz.

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN 

12-18 Eylül Ağustos tarihleri arasında Aslan burcu için burç yorumu şu şekildedir:

15 Eylül Yeni Ay döneminde maddi konularda yeni adımlar atabilirsiniz. Meslek odaları veya belediyelerle işiniz varsa pürüzleri gidermeden adım atmayın. Bu süreçte arkadaşlarınızla ortak bir iş planınız varsa tekrar değerlendirin. Bazı anlaşmazlıklar beklediğinizden uzun sürebilir. Aracınızla ilgili bakım masrafları da bu yeniay zamanı gündeme gelebilir. Veya bazı eğitim ve yolculuklar için harcama yapabilirsiniz. Kardeşlerinizden ve yakın çevrenizden gelecek destekler bu yeniay zamanında stresleri azaltmaya yardımcı olabilir.

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

12-18 Eylül Ağustos tarihleri arasında Başak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

15 Eylül’de sizin burcunuzda gerçekleşecek Yeni ay döneminde tüm dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Özellikle maddi konularla ilgili önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. İş hayatınızın yoğun olduğu bir süreç yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki aylarda da bu yoğunluğun süreceğini dikkate alarak adımlar atın. Yönetim kademesi ile gerilim yaratmamak gereken bir süreçtesiniz. Onlardan gelecek olası tehditler ise sizi yeni adımlar atmaya itebilir. Bu süreçte karşı adım atmak yerine soğukkanlılığınızı koruyun. Kendi fiziksel konforunuz bu yeni ay zamanında önemli olacak. Burada verdiğiniz kararlar aynı zamanda partnerinizi veya ortağınızı da etkileyebilir.

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

12-18 Eylül Ağustos tarihleri arasında Terazi burcu için burç yorumu şu şekildedir:

15 Eylül Yeni Ay döneminde biraz kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Yalnızlıktan keyif alabilir veya dinlenmeyi seçebilirsiniz. Özellikle terapiye ihtiyaç duyuyorsanız bu ay çok uygun zaman. Ancak bu ay mahremiyet sizin için önemli. Eğer önemli açıklamalar yapmayı planlıyorsanız iki kez düşünün. Verdiğiniz kararlardan vaz geçebilirsiniz. Eğitim veya uzak yolculuklar bu yeniay zamanında yorucu olabilir. Yasal konularda atacağınız adımlarda ise bir uzmandan fikir almanız gerekiyor.

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

12-18 Eylül Ağustos tarihleri arasında Akrep burcu için burç yorumu şu şekildedir:

15 Eylül Yeni Ay sürecinde sosyal hayatınız hareketlenebilir. Arkadaşlarınızla yapacağınız ortak işler veya yatırımlar olabilir. İş hayatınızın hareketlendiği bir süreçten geçiş yapıyorsunuz. Bu da özellikle finansal konuları bu yeniay zamanında gündeminize taşıyor. Kredi, vergi, sigorta gibi konularda harcamalar artabilir. Bu nedenle de bu yeniay zamanında bütçenize özen gösterin. Özellikle ay sonu geldiğinde çocuklarınız için yapacağınız harcamalar olabilir.

YAY / YÜKSELEN YAY

12-18 Eylül Ağustos tarihleri arasında Yay burcu için burç yorumu şu şekildedir:

15 Eylül Yeni Ay döneminde kariyerinizde yeni bir başlangıca adım atabilirsiniz. Eğer birebir hizmet verilen bir alanda çalışıyorsanız iş hayatınızın yoğunlaşması mümkün. Eğer kurumsal bir firmada çalışıyorsanız rekabetin arttığına tanık olabilirsiniz. Devam eden bir dava süreciniz varsa bunun stresi iş hayatınızı etkileyebilir. Bu 

süreçte yeni açılan bir dava olursa süreci olabildiğince sakin geçirin. Arkadaşlarınızdan bu süreçte destek alabilirsiniz.

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

12-18 Eylül Ağustos tarihleri arasında Oğlak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

15 Eylül Yeni Ay döneminde yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Eğer yurtdışı ile bağlantılı işler yapıyorsanız yeni bir müşteri ile anlaşma da yapabilirsiniz. Bir iş seyahati gündeme gelirse yöneticilerinizden destek alabilirsiniz. Yolculuklarda sağlığınıza özen gösterin. Bu süreçte çalışma arkadaşlarınızla aranızda bir gerilim olabilir, sakin kalmayı başarabilirseniz kazançlı çıkarsınız.

KOVA / YÜKSELEN KOVA 

12-18 Eylül Ağustos tarihleri arasında Kova burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

15 Eylül Yeni Ay döneminde yeni bir kredi başvurusu yapabilir veyahut vergi, sigorta veya miras ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Yeni bir iş ortaklığı yapabilirsiniz. Riskli yatırımlar konusunda ise temkinli olmak gereken bir zaman. Yatırımlarınızı bozdurabilirsiniz. Yeni yatırımlar için temkinli olmakta fayda var. Yurtdışı ile bağlantılı işleriniz varsa bu süreçte gündeminizi meşgul edebilir. Belki hobi olarak ilgilendiğiniz bir konuda eğitim almaya karar verebilirsiniz. Ancak masraflar için kaynak yaratmanız gerekebilir.

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

12-18 Eylül Ağustos tarihleri arasında Balık burcu için burç yorumu şu şekildedir:

15 Eylül Yeni Ay döneminde yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz veya  bir ilişkiniz varsa partnerinizin hayatında önemli değişimler gerçekleşebilir. İş hayatında yaşadığı stres nedeniyle yeni bir adım atma kararı alabilir. Eviniz veya ailenizle ilgili konular ilişkinizi de etkileyebilir. Evinizle ilgili konular önümüzdeki 7 ay boyunca gündeminizi meşgul edecek. Bu nedenle mümkünse taşınma kararlarınızı tekrar değerlendirin. Eğer yeni bir kira sözleşmesi imzalayacaksanız muhakkak bir uzmandan destek alın. 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.