12-18 ŞUBAT 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

 12-18 Şubat Haftası Astroloji Gündemi

 

MARS 13 Şubat’a kadar oğlak transitine devam ediyor. 

13 Şubat günü 09:05’te kova burcuna geçecek.

14 Şubat Pazar günü "Sevgililer Günü'nüz kutlu Olsun.

VENÜS 16 Şubat’ta 19:06 itibariyle Kova burcuna geçiyor.

 

12-18 ŞUBAT HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

 

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 12/18 Şubat haftası  burç yorumum şu şekildedir; Çalışma hayatınızda, yaptığınız işte daha çok insana ulaşabileceğiniz, görünürlüğünüzün artabileceği, dolayısıyla daha çok talep/sipariş/istek alabileceğiniz bir zaman. Hedeflerimiz yönünde attığımız adımları, girişimlerimizi, işinizde planladığınız, hazırladığınız uygulamaya almadığınız fikirleri hayata geçirebilirsiniz. Bekleme yapmayın. Kendinizi bekletmeyin. Büyüme fırsatları var bu haftadan itibaren. Motivasyonunuzu, hareket gücünüzü artıracak bu enerjiyi iyi değerlendirin. İşimiz, kariyerimiz, sorumluluk alanlarımız, üretimlerimiz, projelerimiz, iş düzenimiz, sistemimiz, satışlarımız, siparişlerimiz, kazançlarımız ve başarılarımızda sistemleşmek, düzene girmek gibi bir değişim yapabilirsiniz. Daha çok üretmek, hedef odaklı, hedefe daha uygun şekilde üretmek, taleplere göre ürün/hizmet oluşturmak, üretimleri daha iyi tanıtmak, daha güzel anlatmak gibi bir hareketlilik yaşanabilir. Kazançlarınızı artırabileceğiniz bir dönem.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 12/18 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; İş başarıları, kazançları, motivasyon, üretim. Satış, sipariş, para, kazançların artışı, İşinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hem maddi anlamda daha çok kazanabilirsiniz, hem de manevi anlamda tatmin olacağınız çalışmalar yapabilirsiniz.

Uzaklarla iş yapmak isteyenler, başka şehirlerle, ülkelerle iş bağlantıları kurmak, bunları artırmak isteyenler, yeni iş fikirleriyle, başarılı iş planları yapabilirler. İş seyahatleri artabilir. İş için başka bir yere yerleşme hazırlığında olanlar varsa bunun olabileceği zamanlara giriyorsunuz.

 

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 12/18 Şubat haftası yorumum şu şekildedir; Eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, seyahatler, yabancı diller, yabancı kültürler, uluslararası ticaret, akademi, basın, yayıncılık gibi  konular gündeminizde olabilir. Bir eğitime katılabilirsiniz. Bir sosyal ortam eklenebilir yaşamınıza. Eğitim hayatınız, akademik çalışmalarınız varsa, bunlar kolayca ilerleyebilir.  Uzakta yaşayan sevdiklerinizden iyi haberler alabilirsiniz. Yeni bir yabancı dil öğrenmeye başlayabilirsiniz. Size iyi gelecek bir geziniz, bir seyahatiniz olabilir. Gitmek istediğiniz bir yer varsa aklınızda, bu yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz. Yabancı kültürlerden daha çok beslenebileceğiniz, hayatınıza renk katacak yeni yeni alanlar keşfedebilirsiniz.. Yeni ortamlara girebilirsiniz. İlham alacağınız, ufkunuzu büyütecek güzelliklere vesile olabilirler bu kişiler..

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ  

Yengeç burcu 12/18 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; Resmi işlerle ilgilenebilirsiniz.. İş bağlantılarınızın artabilir. Bir ödemenizi kolayca yapmanızı sağlayacak bir fırsat doğabilir. Elinize bütçenizi rahatlatacak paralar geçebilir. Aileden gelecek kaynaklar olabilir. Alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Ticari işlerde bir aracılık, bir komisyon kazancı olabilir. Prim, sigorta ödemelerinizi yapabilirsiniz. Birikmiş borçlar varsa, bunları küçültebilirsiniz. Dijital alanda yeni bankacılık hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 12/18 Şubat haftası  burç yorumum şu şekildedir; İlişkiler. İkili ilişkiler, evlilik, eş/partner ile ilgili konular, iş ortaklıkları, imzalar, ortaklı işler, sözleşmeler, taahhütler, anlaşmalar, ticari iş birlikleri bu haftaki gündeminiz olabilir. Hayatınızda biri varsa, evli iseniz bu süreçte daha çok keyif alabilirsiniz birlikteliğinizden. Sorunlar varsa aşabilirsiniz. Kararsız olduğunuz noktalarda netleşebilirsiniz. Eşinizin/partnerinizin meşgul olduğu, çabalamakta olduğu durumlar varsa, bu konular şekil alabilir. İstenilen yönde ilerleyebilir, sonuçlanabilir.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

Başak burcu 12/18 Şubat haftası burç yorumum şu  şekildedir; Çok hareketli bir hafta. İşinizde yeni bir düzen başlayabilir. Yeni görevler üstlenebilirsiniz. Günlük sorumluluklarınız artabilir. Mevcut işinizde yapacağınız yenilikler olabilir. Hizmet çeşitliliğinizi, ürün çeşitliliğinizi artırabilirsiniz. Sunduğunuz şeyleri daha güzel, daha faydalı hale getirmek için yapacağınız yeni şeyler olabilir. Arkadaşlarınızdan güzel destekler alabilirsiniz.Yeni bir işe başlıyorsanız, yeni bir ortama girecekseniz adaptasyon süreciniz kolay olabilir. Spora başlamak için çok uygun bir dönem.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

Terazi burcu  12/18 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; Eğlence ve sanat ile ilgili yerlere gidebilirsiniz. Bir kurs başlangıcınız olabilir. Sanatsal meşguliyetleriniz varsa ortaya çıkarabilirsiniz. Dijital platformlar, sosyal medyada, dijital alanlarda sanat çalışmalarınızı paylaşabilirsiniz. Çocuklarınla birlikte olabilir tüm bunlar. Onların başlangıçları olabilir. Kurslara katılabilirler. Etkinlikler içinde keyifli vakitler geçirebilirler. Yakınlarınızdan, arkadaş ya da akraba çevresinden hamilelik haberleri gelebilir. Spora başlayabilirsiniz. Grup çalışmalarına, takım çalışmalarına katılabilirsiniz.

 

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

Akrep burcu  12/18 Şubat haftası  burç yorumum şu şekildedir; Evinizde güzel değişimler yapabileceğiniz bir zamandasınız. Yaşam alanınızın enerjisini değiştirmek, eşyalarınızı yenilemek, odalarınızı yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. Aile içi konular gündeminiz olabilir. Sorunlar aşılabilir. Uyumunuzu, birbirinize olan sevginizi, bağlarınızın gücünü besleyecek şeyler yapabilirsiniz karşılıklı olarak. Evinizle ilgili planladığınız şeyler için harekete geçebilirsiniz. Taşınmak isteyenler bu değişimi gerçekleştirebilirler. Evinizde tadilat, tamir gerektiren konular olabilir. İlgilenmeniz gereken şeyler olabilir. Ev içinde zaman zaman tartışmalar da yaşanabilir.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu  12/18 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; Sosyalleşmek. Daha çok iletişim kurmak.Yeni insanlarla tanışmak. Kalabalıklar içinde olmak. Gruplar dahil olmak. Etkinliklere katılmak. Eğitimlere katılmak gibi güzel  ihtimaller var. Kardeşler, akrabalar yakın akrabalarınızla bir araya geleceğiniz vesileler olabilir. Kutlamalar olabilir. Sosyal medya, dijital platformlarla internet üzerinden yaptığınız işler varsa, işinizde de güzellikler yaşayabilirsiniz.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak burcu 12/18 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; Gelirinizi büyütebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yapacağınız şeyler, yeni bir yaşam standardına yükselmek için iyi bir başlangıç olabilir.  Güzel alışverişleriniz de olabilir. Enerjinizi, modunuzu yenilemek isteyebilirsiniz. Finansal konularda bir hareket enerjisi var..

Şu ana kadar izlediğiniz stratejileri değiştirebilirsiniz. İşinizde yeniliklere gidebileceğiniz, yeni stratejilerle ilerlemek, denemediklerinizi denemek isteyebileceğiniz bir hafta. Üreterek maddi manevi karşılıklarını alabilirsiniz.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA  

Kova burcu  12/18 Şubat haftası   burç yorumum şu şekildedir; kendinizi iyi hissedeceğiniz, mutlu olacağınız, size iyi gelecek yeni ortamlara girebilirsiniz. Yeni kişilerle tanıyabilirsiniz. Kendinizi yenilemek, yaşamınızı yenilemek için yapacağınız şeyler olabilir. Kendinize daha çok, daha layığınca özenmek isteyebilirsiniz. Alışverişleriniz olabilir. Hayattan aldığınız keyfi, yaşama duyduğunuz iştahı artıracak güzel bir Venüs dönemi.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu  12/18 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; İç dünyasıyla meşgul, tefekkür halinde duygu dünyanızı, duygularınızı şifalandırmak isteyebilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınızı görmek.. Kendinizi iyileştirmek. Zorlu duygulardan arınmak için yapabileceklerinizi yapmak isteyeceğiniz bir hafta olabilir. Buna ihtiyaç duyabilirsiniz. İçerisi karışabilirsiniz biraz. Bunun dışında iş arkadaşlarınızla güzel paylaşımlarınız olabilir. Kutlama, doğum günü kutlamaları, iş başarısını kutlamak gibi organizasyonlar da olabilir.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.