13-19 KASIM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

13/19 Kasım Haftası Astrolojik Gündem;

Akrep Burcunda Yeniay 13 Kasım 2023

Kasım 13, 2023  (12:27)   Yeniay 20°43’ Akrep Burcunda..

Akrep burcu kriz, ameliyat, vergi, sigorta ya da kredi gibi konuları temsil eder. Bu yeniay Uranüs ile sert bir açı yapıyor. Sürpriz gelişmeler bu yeniayın ana konusu. Yeni Ay’a Mars eşlik ediyor. Bu nedenle stres ve tartışmaların bu süreçte gündeme gelmesi mümkün. Maddi konularda da bu tarih ani harcamalar olarak karşımıza çıkabilir. Beklenmedik masraflar, ani gelişmeler nedeniyle planların değişmesi, tartışmaların patlak vermesi gibi konular ana konumuz olabilir. Ani görev değişiklikleri, özellikle yönetim kademesinde istifalar ve görevden almalar bu dönemde sarsıcı gelişmeler olabilir. Özellikle finans sektöründe büyük değişimler görebiliriz.

Bu yeniay ilişkiler açısından da beklenmedik gelişmeleri gündemimize getirebilir. Ani ayrılıklar ya da sürpriz birliktelikler yaşanabilir. 

Bu yeniay, kişisel gezegenleri sabit burçların (Boğa, Aslan, Akrep ve Kova) 18 ila 23 derece arasındaki noktalarında bulunan kişileri daha fazla etkileyecektir. 

13-19 KASIM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

13/19 Kasım tarihleri arasında Koç burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir;

13 Kasım tarihinde Akrep burcundaki Yeniay, Bu tarihte maddi konularda bazı stresler olasıdır. Öncesinde yapabiliyorsanız bir acil durum parası ayırmakta fayda olacak. Masrafların arttığı bir zamandan geçiş yapıyorsunuz. Zorunlu olmadıkça bu tarihlerde büyük harcamalardan kaçınmakta fayda var. Önemli kararları 15 Kasım tarihine bırakmak daha iyi bir fikir olabilir. Özellikle maddi konular için destek bulma şansınız da var.

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

13/19 Kasım tarihleri arasında Boğa burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir: 

13 Kasım tarihinde Akrep burcunda bir Yeniay yaşayacağız. İlişkiler konusu ana gündeminiz. Ancak bu tarih partnerinizle aranızda bazı gerilimleri tetikleyebilir. Lütfen fevri kararlar almayın. Onun hayatında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Baba, eş, patron gibi otorite figürleri ile bu tarihte anlaşmakta güçlük çekebilirsiniz. Ani değişimler yaşanabilir. 15 Kasım sonrasında ilişkiler konusunda daha doğru adımlar atabilirsiniz.

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER 

13/19 Kasım tarihleri arasında ikizler burcu için burç yorumu şu şekildedir;

13 Kasım tarihinde Akrep burcunda bir Yeniay yaşayacağız. Bu dönemde yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ancak gergin bir başlangıç olabilir. Belki yoğun bir sektöre giriş yapıyorsunuz. Bu dönemde  iş yerinizde ani değişimler yaşanabilir. Görevden alınanlar ya da istifa edenler olabilir. İlişkiler ve ortaklıklar açısından ise çok daha destekleyici bir yeniay olacak. Bu dönemde partnerden destek almak çok olasıdır. Çocuklarınızın eğitim hayatı ile ilgili de güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

13/19 Kasım tarihleri arasında yengeç burcu için burç yorumu şu şekildedir:

13 Kasım tarihinde Akrep burcunda bir Yeniay yaşayacağız. İlişkiler açısından yeni başlangıçlar mümkün. Ancak fevri kararlar iyi sonuçlanmayabilir. Bu yeniay oldukça sürprizli. Bu nedenle de planların değişebileceğinin farkında olun. Hem çocuklarınızla ilgili konular hem de flörtler anlamında şartlar hızlı ve beklenmedik bir şekilde değişebilir. Ani masraflar da bu dönemde olasıdır. Finansal olarak iniş çıkışlar olabilir. 15 Kasım tarihinde ise ev ve yerleşimle ilgili konularda yeni sözleşmeler imzalama fırsatınız olabilir. Bu tarihte destekleyici açılar var. Özellikle yeni Ay zamanında karşınıza çıkan sorunları bu tarihte çözmeniz mümkün. 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN 

13/19 Kasım tarihleri arasında Aslan burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

13 Kasım tarihinde Akrep burcunda bir Yeniay yaşayacağız. İş nedeniyle taşınmanız gerekebilir. Yeni bir ev almak ya da taşınmak gündeme gelebilir. Gelişmeler beklediğinizden farklı olabilir. Ya da aniden gelişebilir. 15 Kasım tarihinde destek bulma şansınız var. Güzel haberler alabilirsiniz. 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

13/19 Kasım tarihleri arasında Başak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

13 Kasım tarihinde Akrep burcunda bir Yeniay yaşayacağız. Bu yeniay ile birlikte bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Kardeş, kuzen ve yakın çevrenizi ilgilendiren konular bu yeni Ay zamanında gündeminizi meşgul edebilir. Sürpriz gelişmelere açık olun. Bu bir iki gün araç kullanacaksanız veya yola çıkacaksanız kazalara karşı tedbirli olun. Eğer araç almak ya da kiralamak gibi bir fikriniz varsa sürpriz masraflara hazır olun. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir. 15 Kasım tarihi ise bir anlaşma imzalamak ya da alım satımlar açısından daha destekleyici bir tarih olacak. Aileden destek almak, eve yapılacak harcamalar, ev-arsa gibi yatırımlar açısından da olumlu bir zaman olacaktır. 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

13/19 Kasım tarihleri arasında Terazi burcu için burç yorumları şu şekildedir: 

13 Kasım tarihinde Akrep burcunda bir Yeniay yaşayacağız. Maddi konularda yeni adımlar atıyorsunuz. Sürpriz masraflar çıkabilir, dikkatli olun. Bu hafta bir bütçe yapmanızda fayda var. Gereksiz bazı harcamaları azaltarak büyük fark yaratabilirsiniz. Aslında ek kaynaklar anlamında destekleniyorsunuz. Bu da size beklenmedik bir maddi kaynak da sunabilir; kredi, tazminat ya da prim gibi konularda sürprizlere hazır olun. Belki bir satıştan gelebilecek olan bir kazanç da mümkündür. Önemli anlaşmalar ya da imzalar için 15 Kasım tarihini beklemekte fayda vardır. 

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

13/19 Kasım tarihleri arasında Akrep burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Burcunuzda gerçekleşecek bu yeniay oldukça şaşırtıcı olacak. Atacağınız adımlar ya da verdiğiniz kararlar şok etkisi yaratabilir. Fiziksel olarak da bedeninize özen göstermeniz gerekiyor. Mars bu yeniay zamanında hala burcunuzda. Bu nedenle de sizi fiziksel olarak zorlayabilir. Ufak tefek kazalar da bu dönemde olasıdır. Bu tarih öncesinde bağışıklık sisteminizi desteklemek iyi bir fikir olabilir. Kazalardan korunmak için de biraz yavaşlamak iyi bir fikir olacak. Otorite figürlerinde değişim, kariyerde bir projeyi tamamlamak için atılacak adımlar da bu yeniay zamanında gündeminizi meşgul edebilir. Tüm dikkatlerin üzerinizde toplandığı bir zamandan geçiyorsunuz. İyi veya kötü attığınız her adım dikkatleri çekecek

YAY / YÜKSELEN YAY

13/19 Kasım tarihleri arasında Yay burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

13 Kasım tarihinde Akrep burcunda bir Yeniay yaşayacağız. Biraz geri çekilmek, kendi başınıza kalmak isteyebilirsiniz. Mahremiyet önemli. Gizli saklı hareket edeceğiniz bir dönem olabilir. Ancak size yaklaşan kişilere dikkat edin, gizli düşmanlıklara açık bir zamandasınız. İş arkadaşlarınızdan sürpriz istifalar da bu yeni Ay’da karşınıza çıkabilecek olası konular arasında. 15 Kasım tarihinde bir arkadaşınızdan gelebilecek yardım teklifleri olabilir, değerlendirin. 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

13/19 Kasım  tarihleri arasında Oğlak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

13 Kasım tarihinde Akrep burcunda bir Yeniay yaşayacağız. Yeni bir sosyal çevreye de giriş yapabilirsiniz ancak bu yeni Ay biraz stresli açılara sahip. Partneriniz ve sosyal hayatınız arasında bir denge kurmanız lazım. Stresi bu aşamada iyi yönetmeniz gerekebilir. Tabii bir yer değişikliği sizi bir anda başka bir ortama da sokabilir. Herseyi hemen çözmeye çalışmayın. 15 Kasım sonrasında destekler gelmeye başlayacak. 

KOVA / YÜKSELEN KOVA 

13/19 Kasım  tarihleri arasında Kova burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

13 Kasım tarihinde Akrep burcunda bir Yeniay yaşayacağız. Yeni bir işe başlıyor olabilirsiniz ancak bu muhtemelen bir yer değişikliğini getirecektir. Bazılarınızın ise yönetim kademesinde sarsıcı değişimler olacak; istifalar ve görevden almalar şok etkisi yaratabilir. 15 Kasım tarihinde ise bir yolculuk planı yapıyor gibisiniz. Olası fırsatları değerlendirin. 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

13/19 Kasım  tarihleri arasında Balık burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

13 Kasım tarihinde Akrep burcunda bir Yeniay yaşayacağız. Uluslararası konular, turizm veya yolculuklar konusunda yeni adımlar atabilirsiniz. Bu süreçte sürpriz haberlere hazır olun. Bazılarınız yurtdışına çıkmak için işinden ayrılmak zorunda kalabilir. Veya iş yerinde ani görev değişimleri sizi yurtdışına gönderebilir. 15 Kasım sonrasında daha sağlıklı kararlar verebilirsiniz.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.