13-19 MAYIS 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

13/19 Mayıs Haftası Astroloji Gündemi:

15 Mayıs’a kadar Merkür koç burcunda: Hızlı öğrenip, hızlı kararlar verebiliriz. Düşünmeden konuşmak ya da riski kararlar almak gibi ihtimaller söz konusudur. Fikrimizi açıklamaktan çekinmeyiz. 

15 Mayıs günü 20:06’da boğa burcuna geçecek: Güçlü bir konsantrasyon yeteneği vardır. Yavaş ama kalıcı öğrenebilir, pratik ve temkinli konuşuruz. Aldığımız kararlar uzun vadeli ve kalıcıdır. Kimi zaman sabit fikirli olabiliriz. İnatçı ve önyargılı olabiliriz. Finansal ve ticari konularda becerilerimizi, el yetenekleri geliştirebiliriz. Gerçekçi düşünür, inandırıcı ve güvenilir konuşmalar yapabiliriz.

Bu transitlerin burçunuza etkisini yorumladım sevgili okuyucularım… 

 6 - 12 MAYIS 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

(Yükselen burcunuzu okumayı unutmayınız.)

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Burçlar ;)

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 13/19 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Merkür 15’ine kadar Koç burcunda 1.evinizde olmaya devam ediyor.

Yeni kararlar alıyorsunuz. ‘Ben artık şunu şöyle yapmayacağım. Böyle yapacağım’ diyorsunuz. Kendi seçimlerinize, tavırlarınıza, tutumlarınıza, olaylar/durumlar karşısında tepkilerinize bakıyorsunuz.

15 Mayıs günü 20:06’da Merkür Koç burcundan çıkıp Boğa burcuna  2.evinize geliyor. Para geliyor. Özellikle işinizle ilgili daha çok iletişim, daha çok müşteri bağlantısı, daha çok kazanç anlamına geliyor. Daha büyük resimde toprağınızı güçlendirmekle, hayata köklenme duygusu ile, ‘ben her yerde iyiyim, her yerde güvendeyim.’ Hayatın hepimiz için güzel planları var, elbette benim için de vardır duygusu yaşayabilirsiniz. Hayatla, toprağınızı ve köklerinizi güçlendireceksiniz. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Koç’lar.

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 13/19 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Merkür 15’ine kadar Koç burcunda 12. evinizde olmaya devam ediyor. 

Kendinize dair farkındalıklar yaşıyor olabilirsiniz.

15 Mayıs günü 20:06’da boğa burcuna geçiyor Merkür Boğa burcuna 1. evinize geliyor. 12.evin durağan, sessiz, izole halinin ardından hayata daha çok karışıyor, daha çok iletişim kuruyorsunuz. Daha görünür oluyorsunuz demek. Kişisel hayatınızda, iş hayatınızda, sosyal yaşamınızda bir canlanma, bir hareketlilik yaşanabilir. İşiniz, toplantılar, görüşmeler, haberleşmeler, bildirimler artabilir. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Boğa ‘lar.

 

İKİZLER/ YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 13/19 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Merkür 15’ine kadar Koç burcunda 11. evinizde olmaya devam ediyor. Arkadaşlıklar, ahbaplıklar, sosyal ortamlar içinde kiminle ne mesafede olmanız gerektiğini, durmanız gereken yeri, sınırları, mesafeleri, grup çalışmalarından, bazı grup aktivitelerinden ayrılmış, bazı ortamlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Yeni ilgi alanları, kurs gibi, bir spor faaliyeti, yeni sosyal ortamlara girebilirsiniz.  

15 Mayıs günü 20:06’da Merkür Boğa burcuna 12.evinize geliyor. Geçmişi geçmişte bırakmak, geçmiş ile bugününü ayırt etmek, duygularda kaybolmak, bu güne önünüze bakmak isteyebilirsiniz. Ruhunuza, bedeninize iyi gelecek yoga, meditasyon, spor, kitap, gezme, doga yürüyüşü, yazı yazmak, bir süre inzivaya çekilip bugüne gelmek, hayatını iyileştirmek isteyebilirsin. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili İkiz ‘ler.

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeç burcu 13/19 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Merkür 15’ine kadar Koç burcunda 10. evinizde olmaya devam ediyor. 

Sorumluluklarınız, görev alanlarınız, donanımlarınız, donanımlarınızın yeterliliği, eksik olduğunuz, geliştirmeniz gereken noktalar, iletişim becerileriniz, yönetimle ilgili konular gündeminiz olacaktır. 

15 Mayıs günü 20:06’da Merkür Boğa burcuna 11. evinize geliyor. Sosyal aktiviteler, arkadaşlık ilişkileri, sosyal ortamlarda bulunmak gibi gündemleriniz olabilir. Günlük yaşam kalitenizi artırmak için, düzeniniz içinde konforunuzu artırmak için satın alacağınız elektrikli/elektronik aletler de olabilir. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Yengeç ‘ ler.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 13/19 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Merkür 15’ine kadar Koç burcunda 9. evinizde olmaya devam ediyor. 

Eğitimle ilgili konular, başvurular, kayıtlar, yabancı dil kursları, sertifika programları, sınavlar, eğitime dair konular, yeni planları hayata geçirmek için uygun bir zamandasınız.

15 Mayıs günü 20:06’da Merkür Boğa burcuna 10. evinize geliyor. İşinizi, iş düzeninizi, iş yapma şeklinizi, yaptıklarınızın karşılığını kuralını, sisteme göre düzenleyip yoluna koyabilirsiniz.

Merkür boğada, 10.evinizde iken sistemlerinizi yenilemek isteyebilirsiniz. Yapacağınız iyileştirmelerin, düzenlemelerin maddi anlamda iyi karşılıkları da gelecektir. İş hacminizi büyütebileceğiniz, daha iyi bir sistemle daha çok üretip daha çok kazanabileceğiniz bir zaman.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Aslan ‘lar.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK 

Başak burcu 13/19 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Merkür 15’ine kadar Koç burcunda 8. evinizde olmaya devam ediyor. 

Para iadeleri, banka talimatları, ödemeler, işlemler konu olmuş olabilir. Hukuksal olarak hak ettiğiniz bir paranın/mülkün/hissenin/payın elinize geçmesi sürecinde resmi işlemlerde sorunlar olmuş olabilir. Şimdi bu alan rahatlıyor ve beklemede kalmış parasal konular çözülebilir.

15 Mayıs günü 20:06’da Merkür Boğa burcuna 9. evinize geliyor. Eğitimler, sınavlar, akademik konular, akademik çalışmalar, bunların teslim tarihleri, sunumlar, projeler gündeminize gelmeye başlayabilir. Bu konular için destekleyici bir transit. Yüksek öğrenim, fakülte, üniversite konuları dışında ilgi alanlarınızda eğitimler almak da isteyebilirsiniz. İlmi, felsefi alanlar, ideolojiler, inançlar, toplumların yaşam biçimleri, kültürleri. Entelektüel anlamda güzel bir gelişim dönemi de olabilir. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Başaklar.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ 

Terazi burcu 13/19 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Merkür 15’ine kadar Koç burcunda 8. evinizde olmaya devam ediyor. 

İlişkiler-İkili ilişkiler, ortaklıklar, işbirlikleri, hoca-öğrenci iletişimleri, eğitmenler, danışmanlar gibi konularda bir eleme, bir temizlik yapmış olabilirsiniz. Size iyi gelmeyen ilişkileri sonlandırmış olabilirsiniz. Şimdi daha iyi seçimlerle, size benzeyen insanlarla, daha hak ettiğiniz gibi iletişimlerin, ilişkilerin içinde olacaksınız.

15 Mayıs günü 20:06’da Merkür Boğa burcuna 8. evinize geliyor. Maddi anlamda rahatlamak, elinizi kuvvetlendirmek isteyeceğiniz, bu hedef doğrultusunda yenilikler yapabileceğiniz bir zaman. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Terazi ‘ ler.

 

AKREP/ YÜKSELEN AKREP

Akrep burcu 13/19 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Merkür 15’ine kadar Koç burcunda 6. evinizde olmaya devam ediyor. 

Günlük yaşam düzeniniz, rutinleriniz, uyku düzeniniz, yeme içme düzeniniz, spor düzeniniz türlü sebeplerle bozulmuş olabilir. Farklı koşturmalarınız olmuş olabilir. Kendinize ve rutinlerine zaman ayıramamış olabilirsiniz.

Günlük düzeninizi yeniden oluşturuyorsunuz.

15 Mayıs günü 20:06’da Merkür Boğa burcuna 7. evinize  geliyor. İlişkiler açısından yanında iyi hissedeceğiniz, size benzeyen insanlar, aynı dili konuştuğunuz, benzer bakış açılarında olduğunuz insanlar, yeni güzel tanışmalar, onlardan gelecek güzel katkılar, yönlendirmeler, size eşlik edecek ve yardımcı olacak insanlar.. Böyle ihtimaller taşıyor size Merkür Boğa geçişi.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Akrep ‘ ler.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 13/19 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Merkür 15’ine kadar Koç burcunda 5. evinizde olmaya devam ediyor. 

Katılmak istediğiniz bir aktivite, bir spor, başlamak istediğiniz bir hobi, belki sanatsal bir aktivite, çocuğu olan Yay’lar bunları çocuğu için düşünebilir, belkide çocuğunuzla beraber katılabilirsiniz. Çocuk isteyen Yay’lar çocuğunuz olabilir. Aşık olmak isteyen yaylar Koç hızı ile aşık olabilir. Aşka başlamak için güzel bir zaman.

15 Mayıs günü 20:06’da Merkür Boğa burcuna 6. evinize  geliyor. İş düzeniniz, veriminiz, üretimleriniz, günlük akışlarınız, rutinlerinizde düzen oluşturmak, var olan düzeni geliştirmek ve iyileştirmek. Daha güzel bir işleyiş içinde çalışmak. Daha düzenli üretmek, zamanı daha iyi kullanmak, daha planlı üretmek gündeme gelebilir. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Yay’ lar.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK 

Oğlak burcu 13/19 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Merkür 15’ine kadar Koç burcunda 4. evinizde olmaya devam ediyor. 

Evinizde, aileniz ve aile büyüklerinizle ilgili konularda, yerleşimle, ikametinizle ilgili konularda zorlanmış olabilirsiniz. Eviniz ve ev düzeniniz, hane halkının birbirine saygısı, özeni, konularında münakaşalar, anlaşmazlıklar olmuş olabilir. Belki kendinize yeni kurallar belirlediniz. 

Konunuz evinizde huzurlu, sakin, yaşamak.

15 Mayıs günü 20:06’da Merkür Boğa burcuna 5. evinize  geliyor. Parasal açıdan iyi bir zaman. Kazançlarınızı artıracak yeni girişimler yapabilirsiniz. Bu girişimler görünür, kendinizi ortaya koyarak yapılacak girişimler olabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Oğlak ’lar.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA

Kova burcu 13/19 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Merkür 15’ine kadar Koç burcunda 3. evinizde olmaya devam ediyor. 

Yakın çevre iletişimlerinde, iş hayatınızda iletişimlerde sorunlar yaşamış olabilirsiniz.

Kendinizi yeterince iyi ifade edemediğiniz, iyi ifade ettiğiniz halde anlaşamadığınız, belki başkalarını sizin yanlış anladığınız durumlar yaşamış olabilirsiniz. Birilerini de daha iyi tanımış oldunuz belkide. Şimdi daha doğru iletişim kurma zamanı.

15 Mayıs günü 20:06’da Merkür Boğa burcuna 4. evinize  geliyor. Evinizle ve ev düzeninizle ilgili konularda güzel değişimler olabilir. Bir şeyleri konforunuz için düzenleyebilirsiniz.

Konfor yaratacak yeni ürünler satın alabilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Kova ’lar.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 13/19 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Merkür 15’ine kadar Koç burcunda 2. evinizde olmaya devam ediyor. 

Parasal konularda işler karışmış, bütçe şaşmış olabilir. Alacaklarınızı vaktinde alamamış olabilirsiniz. Şimdi beklediğiniz paralar elinize geçebilir. Satın alacaklarınızı alabilirsiniz. Beklettiğiniz bir alışverişi yapabilirsiniz.

15 Mayıs günü 20:06’da Merkür Boğa burcuna 3. evinize  geliyor. Kişisel hayatınızda, işinizde, sosyal yaşamınızda, yakın çevre içinde, yaptığınız işler içinde iletişiminiz artıyor. Kişisel gelişim alanlarından, spiritüel alanlardan yararlanabileceğiniz, parayla ilişkinizi güçlendirmek isteyeceğiniz, bunun için daha çok okuyup izleyebileceğiniz bir gelişim zamanı.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Balıklar.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.