15-21 NİSAN 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

15/21 Nisan Haftası Astroloji Gündemi:

Sevgili okuyucularım…

20 Nisan Güneş Boğa burcuna geçecek.

Daha çok para kazanmak  isteyebilir, zevk, sefa, yeme içmeye düşkünlük artabilir bu dönem. Tembellik yapmak isteyebilir, tembelliğimizin önüne geçecek tek şeyin para olduğunu düşünebiliriz. 

Doğum gününüz kutlu olsun sevgili Boğa’lar.. 

Degerli burçtaşlarım..

(Merkür retrosu devam ediyor.) 

( Yükselen burcunuzu okumayı unutmayınız )

15-21 NİSAN 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

 

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 15/21 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş. 2.evinizi aydınlatmaya geliyor. Maddi açıdan şanslı bir zaman. Maddi konulara odaklanacağınız, paranızı, kazançlarınızı çoğaltabileceğiniz, bereketli kazançlar sağlayabileceğiniz bir dönem.

Bütçenizi rahatlatacak, ödemelerinizi ödeyebilecek, stratejilerinizi oluşturabileceğiniz bir zaman olabilir.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 15/21 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 1. Evinizi aydınlatmaya geliyor. Finansal özgürlük, alım gücü, yaşam standartları konularına daha çok odaklanacağınız bir zaman. Bütçe yapmak, yeni işbirlikleri ve harcamalarınızı takip etmek isteyebilirsiniz. Parayla ilişkinizi güçlendirmek için daha çok okuyup izleyebilir, taktikler geliştirebilirsiniz. Birikim yapmanın yöntemlerini öğrenmek, yatırım araçlarını tanımak isteyebilirsiniz. Finansal anlamda kendinizi geliştirebileceğiniz bir dönem.

 

İKİZLER/ YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 15/21 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 12. Evinizi aydınlatmaya geliyor.Hayatımızın temposu düşebilir. Yavaşlayıp, durağanlaşabilirsiniz. Sosyalleşmek yerine kendinizle olmak isteyebiliriz. Rutinlerimize ara vermek, mola vermek, dinlenmek isteyebiliriz. Enerjinizi toparlamak için biraz durmak isteyebilirsiniz.

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeç burcu 15/21 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 11. Evinizi aydınlatmaya geliyor. Enerjinizi yenileyecek, güzel bir başlangıça adım atabilirsiniz. Hem keyif alacaklarınızı yapabilir, hem sosyalleşebilirsiniz. Sosyal hayatınız canlanıyor. Daha çok kişiyle bir araya gelip, daha çok iletişimleriniz kurabilir, daha çok sosyal ortamlarda bulunabilir, maddi kazanımlar hakkında konuşabilir, daha çok para kazanmanın yollarını arayabilirsiniz.

Kurslar, eğitim merkezleri, etkinlikler, aktiviteler, grup çalışmaları konularında para kazanabilirsiniz.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 15/21 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 10. Evinizi aydınlatmaya geliyor. Paramızı, kazançlarımızı, gelirinizi, iş hayatınızda parasal anlamda iyi bir dönem olabilir. Zam almak, prim, ikramiye, hediye almak gibi. Kendi işini yapmakta olanlar gelirini büyütebilirler. Yaşam şartlarında vardığımız yerle, bugün olduğumuz yerle ilgili gündeminiz olabilir. Maddi anlamda konforunuzu artırmak için neler yapabileceğimize odaklanırsınız. Yeni deneyimler yaşayabilirsiniz.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK 

Başak burcu 15/21 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 9. Evinizi aydınlatmaya geliyor. Kısa süreli gündemler değil, konularımıza uzun vadede de şekil verecek bir aydınlanma olur. Yönümüzü belirliyoruz, rotamızı oluşturuyoruz. Bir başka şehirle/ülkeyle bağlantılı bir iş teklifi alabilirsiniz. Bir iş için yer değiştirecek olabilirsiniz. Bir eğitiminiz olabilir.

Uzaklarda yerleşmiş olan bir yakınınızla ilgili konularınız olabilir. İşbirliği ile beraber kazanacağınız maddi kazanımlar olabilir. Haberleşmeleriniz olabilir.

Akademik çalışmaları (tez, makale, ödev, proje, vb) olanlar için iyi bir ilerleme dönemi. Yapmanız ve yapmamanız gerekenleri öğrenip doğru biçimde ilerleyebilirsiniz.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ 

Terazi burcu 15/21 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 8. Evinizi aydınlatmaya geliyor. Yasal paralar, yasal kazanımlarla hak edilmiş paralar, miras, tazminat, Nafaka, mal paylaşımları, devir işlemleri, hisseler, ortaklı ticari işler, alım satım konuları da bu hafta gündeminize gelebilir.

 

AKREP/ YÜKSELEN AKREP

Akrep burcu 15/21 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 7. Evinizi aydınlatmaya geliyor.İlişkilerinizin içinde yeterince kendiniz olamadığınız, kendiniz gibi olduğunuzda kabul görmediğiniz, belki başka sebeplerle yakın olamadığınız, uyumlanamadığınız, yanlış zemine doğru köklenemediğiniz, bağlarınızı, ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Kimileri ile yakınlığınızı, paylaşımlarınızı artıracak zamanlar olabilir. Bir yola birlikte çıkmayı, biz olmayı, yol arkadaşınızla yapacaklarınızı birlikte yapabilirsiniz. Bir iş birliği, bir ortaklık, yeni bir yola giriş yapabilirsiniz. Danışmanlık almak, eğitim almak, birinin öğrencisi olmak, bir uzmana danışmak..Bir rehber kişi ile yol almak gibi konular bu hafta gündeminiz olabilir.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 15/21 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 6. Evinizi aydınlatmaya geliyor.Güneş’in bu transitinde sağlığınıza yeterince özenmediğiniz noktalarda sorunlar yaşamamak adına düzenli bir yaşama geçmek isteyebilirsiniz. “Kendine iyi bak, sağlığına daha çok özen göster’ diyebilirsiniz kendinize.

İş düzeniniz, günlük düzeniniz içinde veriminizi, temponuzu düşüren, üretimlerinize ket vuranlar varsa bu anlamda da düzene koyabilirsiniz hayatınızı.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK 

Oğlak burcu 15/21 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 5. Evinizi aydınlatmaya geliyor.Çocuklarınız varsa onlar için önemli bir başlangıcın hazırlığında olabilirsiniz. Kurs, eğitim, öze ders, etkinlik, parti, doğum günü, aktivite, spor, sanat, bir hobi olabilir planladığınız.

Onun için satın almanız gerekenlerde olabilir. Günlük, gündelik alışverişlerin ötesinde biraz daha yüksek fiyatlı, uzun süre kullanacaklarınız olabilir bunlar. Hobilerinizle daha çok zaman geçirebilirsiniz. Bir hobinize dönüş yapabilirsiniz. Bir şeyi ne kadar özlediğinizi fark edebilirsiniz. Vaktiyle yarım kalmış meşguliyetlerinize geri dönebilirsiniz. Enerjinizi yenilemek istiyorsunuz.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA

Kova burcu 15/21 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 4. Evinizi aydınlatmaya geliyor.Başka bir ev tutmak isteyenler, ev almanın hazırlığında olanlar, evini almış, düzenini kurmakta olanlar olabilir. Bu  konular hızlanıp tamamlanabilir. Yani tamamlanması mümkün.

Yeni bir düzen kurabilirsiniz kendinize. Aile evinizi yenileyebilir, aile zıyaretinde bulunabilirsiniz 

Kimileri de ev içinde bir şeyleri yenileyebilir. Evini daha şık, daha konforlu, daha güzel bir yaşam alanına dönüştürebilir.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 15/21 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 3. Evinizi aydınlatmaya geliyor. İnternet sitesi, sosyal medya, e-ticaret işleri olanlar, kazancını dijital alanlardan sağlayanlar için iyi bir dönem. İşiniz için ne yapmanız, ne yapmamanız gerektiğini gösterebilir bu hafta size. İstediğiniz sonuçları getirmeyen, istediğiniz ölçüde fayda getirmeyen üretimleriniz de olabilir. Uygulamayla, deneme yanılmalarla öğrenecekleriniz olabilir. Gitmemeniz gereken yönü daha iyi görebilirsiniz.

iPhone’umdan gönderildi

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.