15-21 OCAK 2024 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

15/21 Ocak 2024 Haftası Astroloji Gündemi

20 Ocak saat 17:08’de Güneş, kova burcuna geçiyor. Bu dönemde, kendi özgünlüğünü ifade etme isteği artabilir ve toplumla ilgili konulara daha fazla dahil olabilirsin. Arkadaş çevrenle daha fazla etkileşimde bulunmak, gruplarına katılmak veya yeni insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz.

 

Sevgili kova burçu okuyucum, doğum günün kutlu olsun.

21 Ocak saat 03:51’de Plüton, Kova burcuna geçiyor. 20 senelik bir dönemin sonuna geliyoruz. Plüton 21 Ocak 2024 tarihinde Kova burcunda 20 yıllık yeni bir yolculuğa başlayacağız.

Plüton Kova döneminde gelenekselleşmiş kurumlar ve inanışlar yıkılacak, bir devrim niteliğinde ufku açık düşünceler ortaya çıkacak, teknoloji ve tüm canların hakları gündemde olacak.

20 Ocak da Güneş ve Plüton kova burcunda kavuşacak. Kariyerinizi etkileyecek önemli kişilerin yükselişine ve desteğine tanık olacağız. 

 

15-21 OCAK 2024 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

 

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu  15/21 astrolojik yorumum şu şekildedir; 21 Ocak itibariyle Pluto burç değiştirerek Kova’ya geçiyor ve artık 20 yıllık yeni bir yolculuğu sizin 11. Evinizde başlıyor. Bu yolculuk sizi hedefleriniz konusunda besleyecek, güçlü ve arkası sağlam dostluklar geliştireceksiniz. 

20 Ocak da Güneş ve Plüton kova burcunda kavuşacak. Güçlü dostlarla tanışabilirsiniz ya da bir dostun güçlü bir pozisyona yerleşmesine tanık olabilirsiniz. Bu tarihi bir dönemin başlangıcı. Arkadaşlıklara bakış açınız değişebilir.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 15/21 astrolojik yorumum şu şekildedir: 21 Ocak itibariyle Pluto Kova burcundaki 20 yıllık yolculuğuna 10. Evinizde  başlıyor. Kariyer, itibar anlamında çok güçlendirecek bu enerji ile bazen güç savaşlarına da girmeniz gerekecek ama her seferinde daha da sağlam bir şekilde toplum önünde yerinizi koruyacaksınız. 

20 Ocak  Güneş ve Plüton kova burcunda kucaklaşacak. Kariyerinizi etkileyecek önemli kişilerin yükselişine ve desteğine tanık olacaksınız. Eğer burcun ilk günlerinde doğduysanız baskı görebilirsiniz.

 

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu  15/21 burç yorumum şu şekildedir; 21 Ocak itibariyle Pluto Kova burcundaki 20 yıllık yolculuğuna sizin 9. Evinizde başlayarak sizi hayallerinizin ötesinde bir hayata geçmeniz için destekleyecek. Uluslararası bağlantılı işler, yurt dışına taşınma ihtimali, ticaret, girişim, hukuki meseleler, akademi veya basınla bağlantılı işlerde artık önünüz açılıyor. Plüton'un Kova burcuna geçişi sizi sarsacak gibi görünse de daha iyi bir şekilde yol almanıza destek verecektir. 

Dostunuz Kova burcunda Plüton ve Güneş kavuşumu 20 Ocak da gerçekleşecek. Seyahatlere çıkmaya başlayabilirsiniz. Ticarete atılabilirsiniz. Eğitimler alıp kendinize bambaşka bir rota çizebilirsiniz. Mesleki değişim yaşayabilirsiniz. Dünya görüşünüz, yaşadığınız şehir kısa zamanda değişebilir.

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ  

Yengeç burcu 15/21 Ocak burç yorumum şu şekildedir; 21 ocak Pluto Kova burcuna geçerek 20 yıllık yeni bir yolculuğa 8. Evinde başlayacak.  Bu geçiş sizin için özellikle finansal anlamda hesap kitap yapmanız gerektiğine işaret eder. Daha fazla psikoloji gibi bilimler ile okut ve spiritüel alanlarla ilgilenebilirsiniz. 

20 Ocak da Plüton ve Güneş kova burcuda kavuşuyor. Bu tarihi olayın hayatınıza yansıması mali konularda köklü değişiklikler yaşamanız anlamına geliyor. Gelir kaynaklarınız köklü şekilde değişecek. Ameliyatlarınızı planlamaya başlayabilirsiniz. Uzun bir yolculuk olacak. 

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 15/21 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 21 Ocak itibariyle Pluto Kova burcuna geçiyor ve 20 yıllık yolculuğuna 7. Evinizde başlıyor. Kova sizin karşıt burcunuz; bu ilişkilerinize hem tutku ve bağlılık getirecek hem de çeşitli manüplasyonlara karşı da uyanık olmanız gerekebilir. İşbirlikleri, evlilik ve ilişkiler alanında önemli değişiklikler yaşanabilir. Bekarlar için evlilik, evliliği sallantıda olanlara ise ayrılık görünebilir.

20 Ocak da Plüton ve Güneş kova burcuda kavuşuyor. Evlilik ve ortaklık alanınızda değişim yaşanabilir. Yakınlarınızla ilişkiniz değişebilir. Danışmanlarınız değişebilir. Uzun zamandır çalıştığınız kişiler değişebilir. Evlenebilir veya ayrılık kararı alabilirsiniz. 

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

Başak burcu 15/21 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 21 Ocak itibariyle Pluto Kova burcuna geçiyor ve 20 yıllık yolculuğuna 6. Evinizde başlıyor. İş ve sağlık alanınıza 20 Ocak da hem Güneş, hem Plüton giriş yapacak. İkisinin güç birliği yeni ve aydınlık dolu bir dönemi başlatacaktır. İş yapma biçiminizde köklü değişikliklere gideceksiniz. Sağlıklı kalmak üzere bağımlılıklarınızdan uzaklaşabilirsiniz.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

Terazi burcu  15/21 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 21 Ocak itibariyle Pluto 20 yıllık yeni bir yolculuğa 5. Evinizde başlıyor. Bu yolculuk sizi besleyecek, güçlendirecek! Kendinizi hayatın merkezine alıp, sahnede olmanızı destekleyecek.

Dostunuz Kova burcu 20 Ocakta Güneş ve Pluto kavuşacak. Aşk yaşamınızda köklü bir yenilik getirecek. Yalnız olan doğru kişiyle karışılabilir. Bebek sahibi olabilirsiniz. Çocuğunuzun hayatını kökten değiştirecek gündemler de olabilir.

 

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

Akrep burcu 15/21 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 21 Ocak’ta Pluto Kova burcuna geçerek, 20 yıllık yeni bir yolculuna 4. Evinizde başlayacak. Sizin ev hayatınızı, aile büyüklerinizle olan ilişkilerinizi, yaşadığınız yeri  etkileyecek bu geçiş ile yıllar içinde büyük değişime uğrayacaksınız. Bu yıl etkilerini hissetmeye başlayabilirsiniz. Güneş ve yöneticiniz Plüton 20 Ocak da Kova burcuna giriyor. Uzun yıllar sürecek köklü değişimler bu anda başlayabilir. Ev ve semt değişikliği, aile bireyleriyle ilişkilerde değişim, ev eşyalarınızı ve kullanma şeklinizi değiştirmek gibi yenilikler yaşayacaksınız. Alışkanlıkları değiştirmek zor ama daha köklü  olacaktır sevgili okuyucum.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 15/21 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 21 Ocak’ta Pluto Kova burcuna geçerek, 20 yıllık yeni bir yolculuna 3. Evinizde başlayacak. Yakın çevrenizi, yaşadığınız yeri ve kardeşlerinizle ilişkilerinizi değiştirebilirsiniz. Uzun yıllar sürecek bu dönemin başında çözüm odaklı olacaksınız. İlişkilerinizi canlandırmak iyi bir başlangıç yapmanızı sağlayacak. 

20 Ocak Pluto ve Güneş Kova burcunda kavuşacak. Bu etki size iyi gelecek; artık para peşinde koşuyor mücadele ediyorum kaygısından çıkıp fikirleriniz, hayalleriniz, düşüncelerinize odaklanacak ve kendi ışığınızı en iyi şekilde ifade etmeye bakacaksınız.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak burcu  15/21 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 21 Ocak’ta Pluto Kova burcuna geçerek, 20 yıllık yeni bir yolculuna 2. Evinizde başlayacak. Plüton burcunuzdan 21 Ocak da çıkıp Kova burcuna geçecek. 

20 Ocak Güneş de Kova burcunda kavuşacak. Mali konularda köklü değişiklikler yaşanacak yeni bir dönem başlayacak. İş kurabilir veya süregelen işinizle vedalaşabilirsiniz. Büyük değişim başlıyor. Uzun zamandır emek verdiğiniz ve sizi mutlu eden her şeyi hayatınızda tutarken, mutsuz eden ne varsa da hiç düşünmeden köprüleri yıkacaksınız. Bundan sonra ise mücadele, zorluk, kayıp, krizler enerjisini geride bırakıyor ve verdiğiniz emeklerin karşılığını alıp, tadını çıkarıyorsunuz.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA  

Kova burcu  15/21 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 21 Ocak’ta Pluto Kova burcuna geçerek, 20 yıllık yeni bir yolculuna 1. Evinizde başlayacak. Bu, sizin için yeni bir dönemin başlangıcı. Plüton, burcunuzda uzun yıllar kalacak ve hayatınızda köklü değişimlere neden olacak. Bu değişimler, öncelikle kişiliğiniz, görünümünüz, karakteriniz, hedefleriniz, ilişkileriniz, aşk hayatınız, sağlığınız, kariyeriniz gibi konularda olacak. Plüton, sizi daha güçlü, daha kararlı, daha tutkulu, daha yenilikçi, daha özgün, daha lider yapacak. Ancak, bu değişimler kolay olmayacak. Plüton, sizi zorlayacak, test edecek, dönüştürecek. Eski alışkanlıklarınızdan, bağımlılıklarınızdan, korkularınızdan, engellerinizden kurtulmanız gerekecek. Hayatınızda size hizmet etmeyen, sizi yoran, sınırlayan, engelleyen her şeyi bırakmanız gerekecek. Bu süreçte, bazı son dakika sürprizleri, kayıplar, krizler yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, hayatın akışına uyum sağlamalı, esnek olmalı, değişime açık olmalısınız. Unutmayın, her şey sizin iyiliğiniz için oluyor. Hayat, sizi daha iyi bir versiyonunuza ulaştırmak için sizi dönüştürüyor.

20 Ocak'ta Güneş'in burcunuza geçmesiyle yeni yılın heyecanını bu dönem itibariyle daha yoğun hissedebilirsiniz. Şanslı etkiler altındasınız. Bunu çabanızla, duruşunuzla, bakış açınızla süsleyebilir ve çevrenizi etkileyebilirsiniz. 

20 Ocaktan itibaren Güneş ve Pluto burcunuza yerleşip kavuşacaklar. Daha canlı, daha neşeli ve daha güçlü hissedecek, hayatınızı konforlu hale getirecek tüm yeniliklere başlayacaksınız. Süreç uzun, sabırlı olmalısınız.. Dış görünüşünüz de değişiyor olacak.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 15/21 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 20 Ocak'ta Güneş'in Kova burcuna geçişi ile beraber kendi halinizle kalmak isteyeceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Her zamanki sessizliğinizden ve sakinliğinizden farklı olarak bu kez olayları ve insanları daha iyi analiz etmek için kenarda bekleyebilirsiniz. Sezgileriniz güçlü ancak aklınızdan her geçen şeyin olduğu özel dönem 21 Ocak da 12. Evinizde başlıyor. Derinlerde gizli kalan bir acı, sorun ortaya çıkabilir. Bu zorlu süreçte sorunu geride bırakmayı öğrenebilmek, şifa teknikleriyle kendini motive etmek önemli olacaktır. Kendi güçlerinin daha farkına varacağın bir dönem. Bir şifa olacak ya da terapi alarak köklü şekilde değişeceksiniz. Bağımlılıklarınızdan tamamen kurtuluyor özgürleşiyorsunuz. Uzun yıllar sürecek dönemin en yararlı kısmında olacaksınız.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.