16-22 EKİM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

16-22 Ekim Haftası Astrolojik Gündem;

18 Ekim tarihinde Güneş güney ay düğümü ile kavuşacak. Bazı yöneticilerin görevden alınması muhtemeldir. 

20 Ekim tarihinde Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşiyor. Otorite figürlerinin önemli gündemleri olabilir. 

21 Ekim tarihinde Güneş ve Merkür 'ün Pluto ile arasında zorlu bir açı yapacak. Derin konuları ilgileneceğimiz bir zaman. 

22 Ekim tarihinde Merkür de Akrep burcuna geçecek. 10 Kasım tarihine kadar devam edecek. Mahremiyetin önemli olduğu bir sürece giriyoruz. Şimdi daha kalıcı kararlar verme zamanı.

22 Ekim tarihinde iki iyicil olan Venüs ve şans gezegeni Jüpiter arasında olumlu bir açı olacak. Halinizden memnun ve rahat olacağınız bir zaman. Şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz bir zaman.

16-22 EKİM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

16-22 Ekim tarihleri arasında Koç burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir:

Bu hafta atacağınız imzalar bağlayıcılığı ve kalıcı olabilir. Özellikle kredi, vergi, sigorta gibi konularda yeni düzenlemeler yapılabilir. Harcamalar düzenlenebilir. Kredi alacaksanız eğer bunların geri ödemelerinin uzun sürebileceğinin farkında olarak alın. Eğer geçtiğimiz iki sene içinde aldığınız krediler varsa bu tarihte bu kredileri kapatabilirsiniz. Partnerin gelirleri de bu dönemde gündeme gelebilir. 22 Ekim’den sonra Zorluklarla ve mücadelelerle geçen bir süreci arkanızda bırakabilirsiniz. İleriye doğru kendi iradenizle atılabilecek büyük adımlar size huzur getirebilir. Yeni fırsatları değerlendirirken korkularınızın olmaması kendinize tam anlamıyla güvenmeniz gerekebilir. Bu dönemde kalıplaşmış düşüncelerinizden uzaklaşmak faydalı olabilir. hayatınızda pek çok değişikliğe gidilebilir ve iş hayatınızda da dönüşümler yaşanabilir.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

16-22 Ekim tarihleri arasında Boğa burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir: 

Bu hafta iş hayatınızı, iş arkadaşlarınızı, hatta evcil hayvanlarınızı ve sağlıkla ilgili yeni kararlar almanız gereken bir döneme işaret ediyor. Bu dönemde yurt dışı bağlantıları, eğitim veya hukuksal meselelerle ilgili zorlayıcı süreçler yaşayabilirsiniz, ancak sonuçlar olumlu olabilir. Fiziksel değişiklikler, ilişkiler, ortaklıklar ve sağlık konuları öne çıkacak.    Haber almak ve iletişimde olmadığınız kişilerle iletişime girmek için ticaret içeren karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.

 

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER 

16-22 Ekim Ağustos tarihleri arasında ikizler burcu için burç yorumu şu şekildedir;

Bu dönemde, finansal kaynaklarınızı doğru bir şekilde yönetmek de önemli olacak. İş hayatının günlük telaşesini rahatla yürütebileceği bir alana girerek, günlük iş ve çalışma arkadaşları gündemlerinizi hızlandıracak. İş için seyahat edebilir, yazışmaların ve telefon trafiğinin çok yoğun olduğu ofis günlerinden geçebilirsiniz. Hiç ummadığınız anda bir hareket haline geçiş yapmanız olası. Seyahat edebilirsiniz, iş gereği yurt dışında dışında olabilirsiniz. Bununla birlikte sağlıkla ilgili birtakım beslenme düzenini değişikleri söz konusu. İlaçlar kullanabileceğiniz bir dönem. Kendinize özen göstererek bu süreci en iyi şekilde atlatabilirsiniz diyorum.

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

16-22 Ekim tarihleri arasında yengeç burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Bu hafta sağlık, çalışma hayatınız ve iş arkadaşlarınızla ilgili krizler yaşanabilir, ancak bu tartışmalar yeni bir anlayışın ve iyileşmenin kapısını açabilir, daha cesur ve kalpten konuşacağınız bir alana girerken varsa çocuklarınız ile ilgili haberler alabileceğinizi gösteriyor. Aşk hayatında konuşanın, derdini anlatanın kazanacağı doğru sözcükleri bulmakta zorlanmayacağınız bir dönem olabilir. Aynı zamanda iletişiminizin derinleştiği, kendinizi iyi hissedeceğiniz bir süreç de olabilir. Eğer kalbiniz boşsa insanlarla tanışmanız olası. Sonrasında bu görüşmeler ciddi bir ilişkiye dönüşme ihtimali taşıyor. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu dönem mutlu haberler alma olasılığı var.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN 

16-22 Ekim tarihleri arasında Aslan burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

Bu hafta sizin için olumlu sonuçlanabilir, ancak Plüton’un etkisi nedeniyle günlük rutin düzeninizde değişiklikler ve çalışma hayatınızda krizler yaşanabilir. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmek gerekir. Ev ve aile konularınızı gündeme getirip kafa yordururken, hep aklınızdan geçen ama yazıya dökemediğiniz şeyleri ifade etmeye başlayabilirsiniz. Evdeki elektronik aletleri değiştirebilir veya tamir ettirebilirsiniz. Öte yandan taşınma, ev değişimi alım-satım, miras konuları, aile kaynaklı birilerinin hayatınıza girip çıkması gibi konularla uğraşabileceğiniz bir dönem. Bu dönem içerisinde daha sakin ve izlemede kalırsanız sizin için avantajlı olabilir.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

16-22 Ekim tarihleri arasında Başak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Bu hafta, iletişim trafiğinizi artırıyor ve beklenmedik seyahatlerden bahsediyor, yazışmalar ve cevaplar daha çabuk elinize ulaşacak. Fazla derin düşünecek fakat kısaca ifade etmeniz gerekecek, kaleminizin gücü artacak. İletişim trafiğinizde tam sizin istediğiniz gibi bir enerji akıyor. Yeni iş fırsatları, sözleşmeler, müşterilerinizin artacağı, yakın çevrenizden ve kardeşlerinizden destek göreceğiniz zamanlar. İşlerinizi kolaylıkla halledeceksiniz.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

16-22 Ekim tarihleri arasında Terazi burcu için burç yorumları şu şekildedir: 

Bu hafta, ekonomi hanenizi hızlandırıyor, nakit akışınız hızlanabilir. İleride gelir getirecek anlaşmalara imza atabilirsiniz. Ticaretin göstergesi Merkür’ün bu alana ziyareti, ticaret ve al-sat işlerinden kazançlı çıkılan günleri gösteriyor. Bu dönem yeni sözleşmeler söz konusu. Finansal anlamda size katkı sağlayacak ve büyütecek anlaşmalara imza atabilirsiniz. Yalnız bu sözleşmeleri yaparken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Ve bu dikkat sizin bir şeyleri öğrendiğinizin göstergesi olacak. Hakkınızı sorup aradığınız dönemler.

 

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

16-22 Ekim tarihleri arasında Akrep burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Bu hafta, mental olarak çok aktif olabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan yoğun haberlerin gelebileceği, ziyaretlere katılım gösterebileceğiniz, sosyal bir dönem başlıyor. Bu dönemde evden çıkmadan bile ne kadar sosyal olabileceğinize şaşıracaksınız. Sürpriz seyahatleri, yeni sözleşmeleri, yeni gelir kapıları, yeni aşk fırsatları kapınızda! Hatta size yeni araba ve cihazlar da alma enerjisi veriyor. Dolayısıyla bu dönem için güzel bir dönem. İyi değerlendirmenizde fayda var.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

16-22 Ekim tarihleri arasında Yay burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

Bu hafta, bilinçaltınızı etkileyecektir, haberci rüyalar görebilirsiniz. Bağımlılıklarınızı fark etmek ve bırakmak için adım atmaya karar verebilirsiniz. İlhamlara açık fakat kendinizi biraz üşengeç hissedebileceğiniz bir dönem olabilir. Bir şeyleri deneyeceksiniz. Bu bir sevgili veya iş potansiyeli olabilir. Ancak bunun gerçek etkisini bir ay sonra elle tutulur şekilde görebileceksiniz

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

16-22 Ekim tarihleri arasında Oğlak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Bu hafta, arkadaşlık ilişkilerinizi canlandırırken, görüşmediğiniz kimseler ve sosyal çevrelerinizden haberler alabilirsiniz. Bu dönemde arkadaşlarla seyahate çıkabilir, normalde iletişimde olmadığınız çevrelerle görüşebilirsiniz. Merkür size yeni iş tekliflerini, yeni iş fırsatlarını getiriyor. Aynı zamanda grup çalışmalarını ve yeni bir sosyal platformu da müjdelemekte. Kalbiniz boşsa böyle bir insanla karşılaşmanız söz konusu. Kısa bir seyahat yaparken o seyahatte aşkla karşılaşabilme ihtimali yüksek.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA 

16-22Ekim tarihleri arasında Kova burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

Bu hafta, iş hayatınıza hız katabilir, iş ile ilgili görüşmeler, yazışmalar yapabilir, haberler alabilirsiniz. Akıl ve mantık süreçleriniz hızlanırken, kardeş ve akrabaların gündeminizde olduğu bir hafta geçirebilirsiniz. Çocuklarınızın geleceğini düşünüyorsunuz. Bu dönemde yeni bir sözleşme ile kariyerinizi taçlandırmanız mümkün. Bununla birlikte iş yaşamınızla ilgili adeta yeni bir sayfa açılacak ve önümüzdeki süreçte başarıyı da beraberinde getirecek. Sezgisel olana kendinizi açın. Sabit fikirli olmayı bırakın. Çünkü gelen teklifleri detaylı bir şekilde incelerseniz başarı sizin olacaktır.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

16-22 Ekim tarihleri arasında Balık burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

Bu hafta, eğitim ve seyahatler ile ilgili bir alanı etkinleştirirken beklediğiniz bir eğitim başlıyor olabilir. Yabancılardan haberler alabilir, iş için mecburi seyahat edebilirsiniz. Online hesaplarınız ve basın/medya ile ilgili işlerinizde aktif bir iletişim dönemi başlayabilir. Yeni sözleşmeler, seyahatler, uluslararası konularda başarılar, sosyal medya alanında yeni atılımlar getiriyor. Dolayısıyla olumlu ve size artı değer katacak bir sürecin içerisindesiniz. Yalnız daha temkinli ve ağırdan alarak davranıyorsunuz. Aynı zamanda bu derin düşünerek yaptığınız atılımlar size getiri sağlayacak.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.