17-23 HAZİRAN 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

17/23 Haziran Haftası Astroloji Gündemi

Neşeli bayramlar sevgili okuyucularım ..

GÜNEŞ: 20 Haziran’da İkizler burcundan çıkıp, Yengeç burcuna geçiyor; duygusal anlamda yoğun bir dönem geçirebiliriz. İlişkilerde derin duygusal bağlar kurmak, sevdiklerimize daha fazla zaman ayırmak ve duygusal dengeyi sağlamak için fırsatlarla karşılaşabiliriz..

MERKÜR: 17 Haziran’da İkizler burcundan çıkıp, Yengeç burcuna geçiyor; iki düşünüp bir konuşacağımız bir zaman. Konuşmaktan çok dinleyerek olayları anlatabiliriz. Sezgisel yönlerimiz kuvvetlenebilir. Hafızamız sezgilerimiz gibi çok kuvvetli, kimseyi kırmadan iletişim kurabiliriz, ancak kırıldıgımız zaman da asla unutmayacağımız bir zaman.

VENÜS: 17 Haziran’da İkizler burcundan çıkıp, Yengeç burcuna geçiyor; Venüs'ün Yengeç burcunda konumlanması bize anaç tavır katar. Sevgimizi şefkatle göstermeyi tercih ederiz. Duygularımızı derin yaşayacağımız gibi ilişkilerimizi de yüzeysel boyutta sürdürmek istemeyebiliriz.

MARS: 9 Haziran’da koç burcunda çıkıp Boğa burcu transitine başlamıştı; daha çok mücadele ve istikrarlı kazanımlar, hedef odaklı olup ağır adımlarla ilerlemek isteyebilir, hedefe giderken tembellik yapabiliriz.

22 Haziran : Oğlak Burcunda Dolunay  : (Ay 1° Oğlak, Güneş 1° Yengeç) sorumluluk, disiplin ve hedef odaklı enerjinin zirveye ulaştığı bir zaman. Kararlılık, sabır, stratejik düşünme ve uzun vadeli planlar yapmayı, hayatımızdaki yapı ve düzen ihtiyacını daha da belirgin hale getirmek isteyebiliriz. Sorumluluklarımızı daha ciddiye almaya ve hedeflerimize ulaşmak için gerekli olan disiplini sağlayabiliriz. Toplum içindeki konumumuzu ve itibarımızı güçlendirmek için fırsatlar yakalayabiliriz. Toplum önünde daha görünür hale gelebilir ve liderlik rollerinde öne çıkabiliriz. 

17-23 HAZİRAN 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

Öngörüler teknik olarak yükselen burça göre ele alınır. 

(Yükselen burcunuzu okumayı unutmayınız.)

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 17/23 Haziran Haftası burç yorumum şu şekildedir; Yeni bir yere taşınma, yerleşme veya tadilat-tamirat ev eşyası yenileme gibi gündemleriniz olabilir. Evinize yeni eşyalar almak, dekorasyon değişiklikleri, tadilat, yenileme, bakım konuları için iyi bir zaman. Köklerinizle, aile büyüklerinizle daha çok iletişim kurabilirsiniz. Memleket anne- baba evi ziyaretleri yapabilirsiniz. İşinizde sistemli ilerlemediğinizi geciktiren bir takım engeller çıkabilir. Kazançlarınızı arttırmak için ne yapabileceğinizi, ne yapmanız gerektiğini de görebileceğiniz bir zaman.

Aile içindeki harcamalarda sorumluluk almak isteyebilirsiniz. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Koç’lar. İyi bayramlar.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 17/23 Haziran Haftası burç yorumum şu şekildedir; ev düzeniniz, evinizin konforu, dekorasyonunuz, eşyalarınız, evinizde değiştirmek istedikleriniz varsa, yada; bir yakınınız, kardeş veya kuzeniniz yeni bir ev düzeni kuruyorsa, onlara yardımcı olabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı bir konu, seyahat ya da yerleşim konusu varsa, konunun resmi işlemleriyle ilgilenebilirsiniz. Yapmanız gereken resmi beyanları, başvuru, kayıt ve benzeri işlemleri yapabilirsiniz. Bir hizmet almak için bir devlet birimine kayıt yapacağınız, başvuru yapacağınız bir konu olabilir. Sistemsel sorunlar olabilir. Gümrük konuları, ithalat, ihracat faaliyetlerinin resmi onay konuları gibi.. Resmi konuların gündeminizde olabileceği bir Oğlak burcu Dolunay’ının size getireceği olasılıklardan bahsettim.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Boğa ‘lar. İyi bayramlar.

 

İKİZLER/ YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 17/23 Haziran Haftası burç yorumum şu şekildedir; Ev, konut, emlak, mülk alım satım konuları gündeme gelebilir. Eviniz için, alışverişlerin, tadilat, bakım konuları için iyi bir zaman. Kendinize istediğinizde, ihtiyaç duyduğunuzda vakit geçirebileceğiniz bir yer de hazırlıyor olabilirsiniz. Size iyi hissettirmeyen yerlerden, kişilerden uzaklaşabilir huzurunuzu, keyfinizi, konforunuzu besleyecek bir şeylere yönlendirebilirsiniz. Bir ödeme, bir resmi para gündemi olabilir. Yaşça olgun bir aile büyüğünüzün bir ameliyat konusu olabilir. Böyle bir gündem varsa gerçekleşebileceği günler.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili İkiz ‘ler. İyi bayramlar.

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeç burcu 17/23 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Modunuzun, enerjinizin düştüğü, keyifsiz, moralsiz günlerden geçmiş olabilirsiniz. Depresif bir enerjinin ardından yaşam enerjinizin yükseleceği bir hafta olacaktır. Mental anlamda toparlanabileceğiniz, ruhsal anlamda dengeyi bulabileceğiniz, bedensel anlamda hareketlenebileceğiniz bir zaman. Duygusal anlamda bir boşluk yaşamış olabilirsiniz. Yeni bir meşguliyet, yeni bir hobi, heyecanlanacağınız, keyifleneceğiniz yeni bir alan açmak istiyor olabilirsiniz. Eş, partnerin bir gündemi olabilir. Özellikle resmi bir konu, yasal bir işlem, devlet birimlerinde yapılacak bir şey olabilir. Paylar, hisseler, kazançların paylaşımı, vb konular olabilir. Boşanma sürecinde olanlar yeni gelişmeler yaşayabilirler. Boşanmanın gerçekleşmesi de mümkün. İlişkisi olanlarda evliliğe ilk adımlarını atabilirler.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Yengeç ‘ ler. İyi bayramlar.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 17/23 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Oğlak dolunayı 6. evinizde olacak. Bu dolunay en çok işinizle, iş düzeninizle, günlük düzeninizle ilgili. Oğlak burcu iş hayatımızı, görev ve sorumluluklar işinizde görev tanımınıza yeni şeyler eklenebilir.  Temponuz yükselebilir, günleriniz daha kalabalık, daha koşturmalı bir hal alabilir. Günlük rutininiz değişebilir bundan sonrası için geçerli/kalıcı bir değişiklik de olabilir. Gün içinde az şey yaptığınız, vakit geçirmekte zorlandığınız bir işiniz varsa, artan tempo iyi de gelebilir size. Yeni yeni görevleriniz, sorumluluk alanlarınız olabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Aslan ‘lar. İyi bayramlar.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK 

Başak burcu 17/23 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Oğlak dolunayı 5.evinizde olacak. Çocuklarınızın resmi işleri, devlet birimlerinde yapacakları kayıt, başvuru, evrak beyan konuları olabilir. Küçük çocuklarınız varsa, onlar için sizin yapacağınız yeni hobiler veya hobileri resmiyete sunacağınız konular gündeme gelebilir. Bir kurs kaydı için evrak teslimi mesela. Hobilerinizi göstermeyi, görünür alana koymayı, tanıtmayı, reklam yapmayı düşünebilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı karmaşık duygular netleşebilir ve resmiyete dökmek isteyebilirsiniz. İşinizde yeterince reklam yapmadığınız için satışı düşük olan ürünler/hizmetler varsa, bu dolunayla buraları çok güzel canlandırırsınız.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Başaklar. İyi bayramlar.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ 

Terazi burcu 17/23 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Aile büyükleriniz bir süre için yanınıza gelebilirler. Sizde kalmalarını isteyebilirsiniz. Kalıcı olarak da böyle bir düzene geçebilirsiniz. Onların kendi evleri, kendi yaşam düzenleri için katkı olacağınız noktalar olabilir. Yer değiştirecek, ev alacak veya farklı bir yerde düzen kurmak isteyebilirler ve fikrinize ihtiyaç duyabilirler. Evi tutacak olanlar kefil, sözleşme, noter işlemleri, faturaları üzerine almak gibi konularla, işlemlerle meşgul olabilirler. Ev alacak/satacak olanlar tapu işlemlerini, gerekli işlemleri yapabilirler.

Bir arsanın, arazinin satışı da gerçekleşebilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Terazi ‘ ler. İyi bayramlar.

 

AKREP/ YÜKSELEN AKREP

Akrep burcu 17/23 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Resmi işlemlerle, devletin kurallarıyla ilgili yapacağınız işlemler gündeme gelebilir. Bir alım satım konusu, bir şeyin satışı, devri gibi .. Şu an yapmasanız da yapmaya niyetli olduğunuz resmi gerekliliklerini araştırıp öğrenebilirsiniz. Bilgi edinmek, öğrenmek, nasıl yönetmelikler var ? Ne için nereye başvurmak, kayıt yaptırmak gerekiyor ? Böyle konular getirebilir Oğlak burcu Dolunay’ı.

Yakın çevrenize danışacağınız, fikir alacağınız, tavsiye alacağınız konular olabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Akrep ‘ ler. İyi bayramlar.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 17/23 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Oğlak burcu Dolunay’ı ile bir para çıkışı, bir harcama, bir ödeme olabilir. Oğlak resmi işleri simgeler. Devlet birimlerine yapacağınız bir ödeme olabilir. Aile içinde böyle bir konu olabilir, siz de destek verebilirsiniz. Banka, birikiminiz, bankada duran bir parayı farklı şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bir birikim hesabında paranın faiz kazanıyor olması bir yatırım gibi konular Dolunay ışığının aydınlatmasıyla gündeme gelebilir.

Aile büyüklerinizin bir ihtiyacı olabilir, onlara yardımcı olabilirsiniz.. Örneğin dedeniz için, anneanneniz, babaanneniz için, onların iyiliği, sağlığı, konforu için yaptıracağınız, satın alacaklarınız olabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Yay’ lar. İyi bayramlar.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK 

Oğlak burcu 17/23 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Kişisel farkındalık, kendinizle ilgili fark edeceğiniz bir değişim, bir durum sizi duygusal anlamda etkiliyor olabilir. Memnun olmadığınız bir duruma düşünceye takılıyor olabilirsiniz. Bir korkunuz, kaygınız olabilir. Bir şeyin düşüncesinden, duygusundan arınmaya ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. ‘Bu durum böyle devam edemez. Bu şey bana iyi hissettirmiyor’ dediğiniz bir şey varsa, bir değişim yaratmak, durumu değiştirmek, konuya yeni bir şekil vermek için yapacağınız bir şeyler olabilir.

Bazı durumları bütünüyle sonlandırabilirsiniz. Var olan bir şeyi ; daha iyi bir forma dönüştürebilirsiniz. Hedeflerinizde değişimler olabilir burcunuzdaki Dolunay ‘un getireceği farkındalıklarla. Yolunuzda bir rota değişikliği yapabilirsiniz. Bir şeylerin size uygun olmadığını fark edebilir, vazgeçebilirsiniz. Bugüne kadar farkında olmadığınız için doğrusunu yapamadıklarınızın farkına varabilirsiniz.

Kendi iç dünyanızda neyi hangi düşüncelerle, hangi duygusal ihtiyaçlarla hedeflediğinizi fark edebilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Oğlak ’lar. İyi bayramlar.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA

Kova burcu 17/23 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; İş düzeniniz, iş akışlarınız içinde bir süredir sizi yormuş olabilir, vaktinizin çoğunu almış olan bir iş veya kişi varsa, önemli bir işi, bir projeyi, belki bir düzenleme, sistemleşmeyi tamamlayabilirsiniz. Durmak, dinlenmek isteyebilirsiniz. Aile büyükleriniz için bir program bir konu istediğiniz gibi ilerleyebilir. Özellikle ev, yerleşim düzeni konuları olabilir. Ev içinde bakım, temizlik & yemek konularında yardımcı bir çalışan konusu gibi gündemler yaşanabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Kova ’lar. İyi bayramlar.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 17/23 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; bir süredir, ilgilendiğiniz resmi bir işlem varsa, bir dostunuz da yardımıyla daha rahat çözebilirsiniz konuyu. Bir yere bir başvuru, kayıt yapabilir, bir devlet/belediye hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Devlet yönetiminin halka ücretsiz olarak sunduğu bir hizmet almak için kayıt yapacağınız, başvuru yapacağınız bir başvuru olabilir. Böyle bir başvurunuz varsa sonuçlanabilir. Hizmet alabilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Balık ‘ lar. 

İyi bayramlar.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.