2-8 EKİM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

2-8 Ekim Haftası Astrolojik Gündem;

2 Ekim  Merkür ile Neptün arasında bir zorlu açı meydana gelecek. Bu süreci yaratıcı yazarlık gibi sanatsal alanlarda kullanabilirsiniz. 

3 Ekim tarihinde Venüs ve Ay Düğümleri arasında uyumlu bir açı olacak. İlişkiler ve ortaklıklar açısından oldukça destekleyici bir tarih olabilir.

3 Ekim tarihinde Merkür ile Pluto arasında bir uyumlu açı da olacak. Fikirlerinizi savunurken fazla baskıcı ve fanatik olmamaya özen göstermek faydalı olabilir. 

5 Ekim tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. İlişkiler ve ortaklıklar gündemimiz olabilir. 

5 Ekim tarihinde Mars Güney Ay Düğümü kavuşacak. Bu tarihte sakin kalıp sinirlerimize hakim olmak gerekebilir. Depresyonda olanların da yardım almaları gerekebilir.

 

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

2-8 Ekim tarihleri arasında Koç burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir:

İlişkiler, ortaklıklar ve sözleşmeler bu hafta en çok konuşacağınız konular olacak. Bir kira sözleşmesi imzalayabilir veya bir ortaklık için görüşmeler yapmaya başlayabilirsiniz. 

İlişkisi olanlar için, bu ilişkiyi yeni bir seviyeye taşımanın tam zamanı olabilir. 

Partnerinizle birlikte bir yolculuğa çıkmanız da olasıdır.

ilişkileri derinlemesine analiz etmeniz ve hayattan gerçekte ne istediğinizi düşünmeniz kolaylaşacaktır. Böylece harekete geçmeniz size iyi gelebilir. Ancak isteklerinizi ve fikirlerinizi başkalarına dayatma eğiliminde olabilirsiniz. Doğrudan çatışmanın olamayacağı durumları tercih edip, uzlaşmacı yaklaşmanız lehinize olabilir.

Çalışma hayatınızda ve kişisel yaşamda da yaratıcı olabilirsiniz. Bu yeteneğinizin tüm avantajlarından yararlanarak ve büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Özellikle dış görünüşünüzde uzun zamandır planladığınız yenilenmeye başlayabilir, giyim tarzınızı da artık değiştirebilirsiniz. Ayrıca iş yerinde de özgün fikirleriniz sayesinde ilgi odağı olabilirsiniz. Açık zihniniz, kalbinizi dinlemenize yardımcı olabilir. 

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

2-8 Ekim tarihleri arasında Boğa burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir: 

İletişimin kuvvetleniyor. Yeni arkadaşlıklar ve yeni aşk ilişkileri için harika bir zaman olacaktır. Bu dönemde oldukça karizma ve insanların gözdesi olabilirsiniz. İletişim sizin güçlü noktanız olacak arkadaşlarınızla daha derin bir bağlar kurabilirsiniz. Çevrenizdeki bazı kişilere temkinli davranmanız gerekebilir. Etrafınızda, kişisel hayatınızdaki başarınızı kıskanan ve sizi engellemeye çalışacak birileri olabilir. Yeniden ayağa kalkarak büyülü bir çekicilik enerjisi yayabilirsiniz etrafınıza. Ve elbette siz de bu güzellik ve bolluğun tadını hakkıyla çıkarabilirsiniz.

 

 

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER 

2-8 Ekim Ağustos tarihleri arasında ikizler burcu için burç yorumu şu şekildedir;

Planlama ve önemli kararlara odaklanarak nasıl gerçekleştireceğinizi planlamanız için en iyi haftalardan biri olabilir. Öncelikleriniz konusunda net olabilir hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kişisel gelişime de açık olacağınız için bu konuyla ilgili kitaplar okumak iyi gelebilir. Artık depresyon hallerinde uzaklaşabilirsiniz. Yaratıcılık ve cesaret zamanı. Uzun zamandır kafanızda olan planları gerçekleştirmeye odaklanabilirsiniz.

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

2-8 Ekim tarihleri arasında yengeç burcu için burç yorumu şu şekildedir:

İletişimsel becerileriniz yüksek olup keyifli bir hafta geçirmek mümkün. Genellikle yeni insanlarla tanışmaktan kaçınsanız da, bu hafta  arkadaşlıktan keyif alacaksınız ve herkesle kolayca anlaşabileceksiniz. Bu yeteneğinizi iş hayatınızda veya otorite figürleri iletişiminizde de kullanabilirsiniz. Olaylara karşı çok hızlı tepkiler vererek, aksiyon alabilirsiniz. Gerekli tüm argümanlara sahip olmanız,  neredeyse herkesin elinizden ekmek yemesini sağlayabilecek. Bu dönemde konuşmaları her zaman anlamlı olan aydınlar olacaksınız. Yeni bağlantılar  kurup yurt dışı seyahatine çakabilirsiniz. Kas problemlerine yatkın olmanız sebebiyle fiziksel egzersiz yaparken çok dikkatli olmanız gerekebilir. Sağlık söz konusu olduğunda, baldırlarınızda kramplar yaşayabilirsiniz. Ekim ayı başlarında eklemleriniz oldukça hassas olabilir ve kolayca incinebileceksiniz.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN 

2-8 Ekim tarihleri arasında Aslan burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

Sevgi ve iyi ilişkilerle dolu bir hafta. İyi bir ruh hali, kahkaha ve harika fikirler yaratabilirsiniz. Yakınlığınız ve samimiyetiniz sayesinde başkalarının dikkatini çekebilirsiniz i. Romantik benliğiniz uyanacak. İlham alarak partnerinize bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Uzun bir aradan sonra ikiniz de yalnız kalmayı hak ediyorsunuz, ancak sürpriz için doğru yakalamalısınız. Kötü seçilmiş bir an tartışmaya yol açabilir. Partneriniz yoksa bu dönemdeki davranışlarınız yön belirleyici olabilir. Sezgileriniz ve duygularınızla hareket edebilirsiniz. Bu sonbahar ayı aynı zamanda ruhsal algınızı da uyandırabilir. Kişisel gelişim kitapları okumak harika bir seçenek olabilir.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

2-8 Ekim tarihleri arasında Başak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Yalnızlığın ve huzurun özlemini duyabilirsiniz. Bu hafta  kendinize odaklanabilirsiniz. Kapatılması gereken birçok çözülmemiş sorunuz varsa çözmek için mükemmel bir hafta. Doğayla uyum sizin için çok önemli olacaktır. Bu hafta  doğayla temas kurmak, bahçe, toprak, tarım ile ilgilenmek iyi gelebilir. Dışarıda yalnız geçireceğiniz zaman, iç dengenizi bulmanıza yardımcı olabilir. Dinlenme ve doğada vakit geçirme sayesinde hem zihinsel hem de fiziksel sağlığınıza kavuşacaksınız. Başkalarının fikirlerine fazla önem vermemek ve kendi başlarının çaresine bakmak Başak burcunun doğasında vardır. Ekim ayında da durum farklı olmayacaktır. Ne yazık ki arkadaşlarınız bunu ilgisizlik belirtisi olarak algılayabilir ve sizinle daha az iletişim kurabilir. Kalplerinde ne olduğunu duymaya çalışın. Yardımınıza ne kadar ihtiyaç duyduklarına şaşırabilirsiniz.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

2-8 Ekim tarihleri arasında Terazi burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Önceliklerinizi belirlemeye kendinizi kaptırabilir, kendinize zaman ayırmak ve biraz yalnız zamanın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. İç dengenizi bulabilirsiniz. Düşüncelerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir ve bunun için de mahremiyete ihtiyacınız olabilir. Doğada kalmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir ve zihinsel sağlığınız üzerinde mükemmel bir etki yaratabilir. Sanatsal ruh da içinizde uyanacak, dolayısıyla bu dönem doğada zaman geçirmek, resim yapmak, müzik aleti çalmak, dans etmek gibi aktivitelere doğrudan teşvik edilebilirsiniz. Temiz havada iyi bir egzersiz yapmanın da faydasını görebilirsiniz. Ayrıca fiziksel sağlığınıza, özellikle böbreklerinize ve mesanenize dikkat etmelisiniz gerekebilir. Vücut bağışıklığınıza dikkat edin.

 

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

2-8 Ekim tarihleri arasında Akrep burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

Arkadaşlarınızın sorunlarını anlamak sizin gücünüz olacak, böylece çevrenizdeki insanlar desteğinizi hissedecek ve ihtiyaç duyduklarında sizden yardım isteyeceklerdir. Ayrıca çevrenizde oldukça sakin ve dengeli bir insan izlenimi verebilirsiniz. Yeni dilleri öğrenerek ve pratik yaparak muhteşem iletişim becerilerinizden yararlanabilirsiniz. İşyerinde öne çıkabilirsiniz. İstediğiniz her şeyi kolaylıkla elde edebilirsiniz. Güneş size ihtiyacınız olan gücü verecek ve daha önce mümkün olduğunu düşünmediğiniz şeyleri başarmanızı mümkün kılacaktır. Ayrıca bu hafta enerjiniz yükselebilir . Muhtemelen kendinizi hayat dolu ve her zamankinden daha canlı hissedebilirsiniz. Ancak üreme organlarında veya prostat gibi sorunu olanlar dikkat etmelidir. 

 

YAY / YÜKSELEN YAY

2-8 Ekim tarihleri arasında Yay burcu için burç yorumu şu şekildedir: Evinizde yeni düzen yaratma ve geliştirme konusunda  bir ihtiyaç hissedebilirsiniz. Yaşadığınız ve zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz ortam bu ay sizin için çok önemli olabilir. Bu aynı zamanda dolabınızdaki değişiklikler için de ideal bir zamandır. Yay burçları çoğu zaman uyum arzusundan bunalır. Bu hafta ise kendinizi tamamen dengeli hissederseniz. Huzur duygusunu başkalarına aktarabileceksiniz ve bu nedenle meslektaşlarınızdan veya arkadaşlarınızdan oluşan bir ekipte çok popüler olabilirsiniz. Ancak bir ilişkiden tatmin olmuyorsanız, onu yeniden kurmak için radikal adımlar da atabilirsiniz. Çevrenizi değiştirmek, evinizi dekore etmek isteyebilirsiniz.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

2-8 Ekim tarihleri arasında Oğlak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Dış dünyadan kopmaya başladığınızı hissedebilirsiniz. Doğada, tercihen bol miktarda temiz havanda su kenarında bir yerde olduğunuzda kendinizi tatmin olmuş hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi , iç huzuru ve uyumu arayabilirsiniz. Bunu başarmak için yapabileceğiniz en iyi şey meditasyon ve yoga olabilir. Bu dönemde kendinizi hayvanlara çok bağlı hissedersiniz. Evcil hayvanınızla mümkün olduğunca fazla zaman geçirmeye çalışın veya bazı arkadaşlarınızın evcil hayvanına bakmak iyi gelebilir. O anların size çok enerji vereceğini, çok eğleneceğinizi görebilirsiniz. Yalnızlığı ve derin düşünceleri tercih edebilirsiniz. Sık sık hayatın anlamı üzerine düşünerek başkaları ile olan ilişkilerinizi analiz edebilirsiniz. Doğru partneri veya arkadaşı bulmayı arzu edebilirsiniz. Bu hafta aile ve kardeşlerinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Son zamanlarda onlara hak ettikleri ilgiyi göstermediğinizi düşünebilirsiniz. 

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA 

2-8 Ekim tarihleri arasında Kova burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

İş hayatınızdaki otorite figürleri size baskı kurabilir. Bu hafta işler genel anlamda verimsiz olabilir. Her şeyi mizahla karşılasanız bile, işinizde hala mükemmel olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz. Ayrıca düşünce tarzlarındaki değişikliklere açık olabilirsiniz. Bu zaman diliminde günlük meditasyon için kendinize biraz zaman ayırmanız ve kendi içinizin derinliklerine inmeniz iyi olabilir. Kendinizle bağlantı kurabilir ve onu dinlemeye başlayabilirsiniz. 

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

2-8 Ekim tarihleri arasında Balık burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

Fazla yükü omuzlarına yükleyerek üstesinden gelirken zorlanabilirsiniz. Umutsuzluk hissetmeye başlayabilirsiniz. Durun ve bu kadar acele etmenize gerek olmadığını, birçok şeyi aynı anda düşünmenin ve yapmanın verimli olmadığını anlayabilirsiniz. Önceliklerinizi yeniden değerlendirip tam olarak neye odaklanmak istediğinize karar verip diğerlerini erteleyebilirsiniz. Bu hafta dinlenmek önemli. Bu ay zorlu geçebilir. Mars'ın etkisi hedeflerinizi takip edememenizi artıracaktır. Çoğu zaman kendinizi umutsuz hissedebilir, öfkeyle kalkıp, zararla oturabilirsiniz. Ne olduğunu anlamadan çevrenizdeki kişileri kurabilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmek için spor, egzersiz yapmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca kişisel gelişiminize zaman ayırmak iyi hissetmenizi sağlayabilir.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.