20-26 KASIM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

20/26 Kasım Haftası Astrolojik Gündem;

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor. 22 Aralık tarihine kadar bu süreç devam edecek. Yay burcuna geçiş yapar yapmaz Satürn ile zorlu bir açısı olacak. Yönetim kademesinin sert eleştirilere maruz kalınması olası. Bireysel olarak fazladan sorumluluk almanız ve sıkı çalışmanız gereken bir zaman olabilir.  Bir dayanıklılık testinden geçtiğinizi hissedebilirsiniz. Eş/baba/patron gibi eril otorite figürleri ile ilgili sorunlar/soğukluklar yaşayabilirsiniz. Devlet kurumları ile sorunlar yaşanabilir. İzole olmak isteyebilirsiniz, yaşam enerjinizin düşebilir. Yaşam enerjinizi korumanız gereken bir zaman. Kalp rahatsızlığı olanların kendilerine dikkat etmeleri gereken bir açıdır.

24 Kasım tarihinde Mars Yay burcuna geçiş yapıyor. Bu geçiş 4 Ocak tarihine kadar devam edecek. 25 Kasım tarihinde Satürn ile zorlu bir açısı olacak. Atacağınız adımlarda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Sabırlı olmak gereken bir zamandasınız. Şimdi yavaşlamalı belki de dinlenmelisiniz. Aksi durumda kazalara ve yaralanmalara açık bir süreç olabilir. Sağlık anlamında kas zedelenmeleri, yorgunluk, bağışıklık sisteminin zayıflaması olasıdır.

20-26 KASIM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

20/26 Kasım tarihleri arasında Koç burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir;

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapacak. Bu geçiş 22 Aralık tarihine kadar devam edecek. Eğitim, yolculuklar ve uluslararası konular ana gündeminiz olacak. Partnerinizle bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu dönemde yasal konular gündemdeyse bunlarla ilgilenmeniz de gerekebilir. Yönetici gezegeniniz Mars da 24 Kasım itibariyle Yay burcuna geçiş yapıyor. Uzak mesafe yolculuklar yapabilirsiniz.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA

20/26 Kasım tarihleri arasında Boğa burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir:

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor. Vergi, sigorta ya da tazminat gibi konular odak noktanız haline gelebilir. 22 Aralık tarihine kadar bu süreç devam edecek. Bazı gecikmeler olabileceğinin farkında olun. 24 Kasım sonrasında ise harcamalar artabilir. Öncesinde acil durumlar için biraz kaynak ayırmanızda fayda var.

 

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER

20/26 Kasım tarihleri arasında ikizler burcu için burç yorumu şu şekildedir;

22 Kasım tarihi itibariyle Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor. 22 Aralık tarihine kadar da bu burçta yolculuğuna devam edecek. İlişki ve ortaklıklar bu dönemde tüm odak noktanız haline geliyor. İş nedeniyle artan sorumluluklar partnerinizle birlikte hareket etmekte zorlayabilir. 24 Kasım sonrasında ise ilişkinizde bazı stresler gündeme gelebilir.

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

20/26 Kasım tarihleri arasında yengeç burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor. 22 Aralık tarihine kadar da bu burçta yolculuğuna devam edecek. İş hayatınız ve sağlığınız ana konunuz haline geliyor. İşte artan sorumluluklar nedeniyle bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. İş nedeniyle mecburi bir yolculuk yapmanız gerekebilir. Sağlığınız da bu dönemde iyileşme gösterecektir. 24 Kasım itibariyle Mars Yay burcuna geçiş yapacak. İş yerinde rekabet artabilir. Daha yoğun çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Acele etmemek ve planlı hareket etmekte fayda var. 26 Kasım sonrasında daha rahat ilerleme fırsatı bulabilirsiniz.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

20/26 Kasım tarihleri arasında Aslan burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Kasım tarihinde ise Güneş Yay burcuna geçiş yapacak ve 22 Aralık tarihine kadar bu geçiş sürecek. Çocuklarınız bu dönemde en çok gündeminizi meşgul edecek konu olacaktır. Onlarla daha fazla irtibat halinde olabilirsiniz. 24 - 25 Kasım tarihleri yorucu olabilir, ufak tefek kazalara karşı tedbirli olun. İkili ilişkiler de bu dönemde sizin için önemli olacaktır. Maddi konular başta sorunlara neden olsa da sorunları çözmek mümkün, alternatif fikirlere açık olmakta fayda var. 24 Kasım tarihinde Mars da Yay burcuna geçiş yapıyor. Bundan sonraki süreçte risk almaya açık olacaksınız ancak dikkat! Özellikle finansal konular açısından şartları zorlamamak gerekiyor.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

20/26 Kasım tarihleri arasında Başak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapacak ve 22 Aralık tarihine kadar bu süreç devam edecek. Ev ve aile konuları odak noktanız haline geliyor. Evde daha fazla vakit geçirme şansınız olabilir. 24 Kasım tarihinde Mars da buraya geçiş yapacak. Eğer bir taşınma planınız varsa bu biraz yorucu olabilir. Evde tadilatlar yapılabilir. Eğer bu süreçte evde olmayacaksanız evin güvenliğine de özen göstermeniz gerekmektedir.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

20/26 Kasım tarihleri arasında Terazi burcu için burç yorumları şu şekildedir:

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapacak ve 22 Aralık tarihine kadar bu burçta kalacak. Odak noktanız eğitim ve yolculuklar olacaktır. Kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi meşgul olabilirsiniz. 24 Kasım tarihinde Mars da Yay burcuna geçiş yapacak. Bu süreçte kardeşlerle aranızda bazı gerilimler olabilir. Bu soğukluklara neden olabilir.

 

AKREP / YÜKSELEN AKREP

20/26 Kasım tarihleri arasında Akrep burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapacak ve 22 Aralık tarihine kadar bu burçta kalacak. Tüm odak noktanız maddi konulara yönelebilir. Birikimleriniz, kazançlarınız ve sahip olduklarınız bu dönemde ana hedefiniz haline gelebilir. Bazı gecikmeler veya aksilikler yaşanabilir. Ancak ilerleyen süreçte olumlu gelişmelere hazır olun. Kazançlarınızı arttırmak adına özellikle Aralık ayında proje ve yatırımlardan uzak durmak faydalı olabilir.  24 Kasım tarihinde Mars Yay burcuna geçiş yapıyor ve harcamalar artmaya başlıyor. Bütçenizi iyi kontrol edin. Bu dönem bir şeyler satmak açısından oldukça iyi ancak satın almak için çok uygun bir zaman değil. Zorunlu harcamalar ilk bir iki gün olasıdır. Ancak sonrasındaki harcamalar biraz gereksiz olabilir.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

20/26 Kasım tarihleri arasında Yay burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapacak ve 22 Aralık tarihine kadar da bu burçta yolculuğuna devam edecek; parlıyorsunuz. Tüm dikkatli üzerinize çektiğinizi göreceksiniz. Fiziksel olarak da kendinizi daha canlı hissedebilirsiniz. Ancak 24 Kasım tarihinde Mars da Yay burcuna geçiş yapacak. Haliyle de bedeninizi fazla zorlama riskiniz var. Özellikle spor yaralanmalarına karşı dikkatli olun. Tekrar eden enfeksiyonlarınız varsa bu dönemde nüksedebilir. Bu tarih gelmeden bağışıklık sisteminizi desteklemek faydalı olabilir.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

20/26 Kasım  tarihleri arasında Oğlak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor ve 22 Aralık tarihine kadar da bu süreç devam edecek. Partnerinizin kariyeri ve maddi durumu bu süreçte gündeminizi etkileyebilir, bazı yolculuk planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Vergi, kredi, sigorta gibi konularda da bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Az sakin olun, ilerleyen günlerde sürecin düzeldiğini görebilirsiniz. 24 Kasım tarihinde Mars Yay burcuna geçiş yapacak. Gergin olabilir ve uyumakta güçlük çekebilirsiniz. Bu süreçte kısa da olsa dinlenme molaları çok faydalı olacaktır. Gizli düşmanlıklara açıksınız, bu nedenle lütfen kiminle ne paylaştığınıza özen gösterin.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA

20/26 Kasım  tarihleri arasında Kova burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor ve 22 Aralık tarihine kadar da burada kalacak. Partnerinizle birlikte katılacağınız etkinlikler olabilir. Daha sosyal olmanız gerekebilir. Bazıları mecburi katılacağınız etkinlikler olabilir. Veya bazı gecikmeler olabilir. 24 Kasım tarihinde Mars da Yay burcuna geçiş yapıyor ve tüm dikkatiniz arkadaşlarınıza ve gelecek planlarınıza yönelik olabilir.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK

20/26 Kasım  tarihleri arasında Balık burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcuna geçiş yapacak. 22 Aralık tarihine kadar da bu geçiş sürecek. Tüm odak noktanız kariyer hayatınız olabilir. Ancak üzerinizdeki sorumluluk ve baskı da artabilir. Yine de iyi ya da kötü yaptığınız herseyin görünür olacağı bu zamanı iyi kullanabilirsiniz. 24 Kasım tarihinde Mars da Yay burcuna geçtiğinde yönetim kademesi ile daha stresli bir dönem başlayabilir rekabet alevlenenimiz. Burada dozu iyi ayarlamanız gerekebilir.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.