20-26 MAYIS 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

20/26 Mayıs Haftası Astroloji Gündemi:

Güneş 20 Mayıs günü 16:00’da ikizler burcuna parlatıyor. İkizler burcu temalarında gündemlerimiz olacak. İşimizde artan bir iletişim trafiği. Yeni görüşmeler, mülakatlar, toplantılar, yeni iş bağlantıları, bol bol yazışmalar, ticari faaliyetler, sosyal yaşamımızda canlanma, arkadaş buluşmaları, geziler, sohbetler, muhabbetler. Ulaşımla ilgili konularda yenilikler, kullandığımız ulaşım araçlarında değişimler, arabalarla ilgili konular. Ehliyet kursu, sınavı, işlemleri gibi konularda ilerlemeler. Kısa mesafe içinde hareketlilik. Eğitmenlik, danışmanlık, bilgi, bilgi paylaşımı, bildirim, bilginin paylaşıldığı platformlar/ortamlar, eğitimler, kurslar, etkinlikler, seminerler, website/blog/sosyal medya faaliyetleri, e-ticaret. Dijital alanlar ve işler. Bu alanlar ile bağlantısı olanlar, işi bu alanlarda olanlar için verimli, üretken, hareketli, bol iletişimli bir zaman olacaktır bu Güneş transiti.

Doğum gününüz kutlu olsun sevgili ikizler burçları…  Güneş sizin için doğarken diğer burçlara etkilerini yükselen burcunuza göre yorumladım. Hadi başlayalım…

Güneş’in İkizler burcuna geçişi şans getirsin…

20-26 MAYIS 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

(Yükselen burcunuzu okumayı unutmayınız.)

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 20/26 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 20 Mayıs günü 16:00’da ikizler burcuna geçip, doğum haritanızda 3. evinizi parlatıyor. İletişim yakın çevre bağlantılarınız, haberleşmeler, kısa seyahatler, şehrin içindeki hareketliliğiniz artabilir. Araç alabilir- satabilir veya değiştirebilirsiniz. Ayrıca kardeşler, kuzenler, yakın akrabalar, yakın arkadaşlar, komşular, gün içinde gördüğümüz kişiler, günlük hayatımızın bir parçası olan kişilerin hayatında yeni gelişmeler olabilir. Yakın çevrenizde haberleşmeleriniz artabilir. Online/dijital alanlar, sosyal medya faaliyetleri olanlar bu alanları yenilenmek, büyümek, hızlanmak için iyi bir zaman. Bilgiyi, paylaşmayı, bilgiyi paylaştığımız platformlarda iletişim trafiği artabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Koç’lar.

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 20/26 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 20 Mayıs günü 16:00’da ikizlerburcuna geçip, doğum haritanızda 2. evini parlatıyor. Para, parasal konuları, maddi kaynaklar, kazançlar, harcamala, gelir-gider maddi konfor konularda yenilikler görünüyor. Bir güçlenme ve yenilenme yaratacak yeni girişimler olabilir. Ayrıca kadersel olarak karşımıza çıkan güzel fırsatlar da olabilir.

Hevesleriniz, niyetleriniz için yenilikler yapabilirsiniz. Geliriniz büyüyebilir.

Güzel fikirlerle donanımlarınızı, becerilerinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Farklı ve yeni bir gelir kaynağı da doğabilir. Kendiniz için, keyfiniz için, konforunuz için satın alacaklarınız da olabilir. Bütçe gerektiren bir konu, istediğiniz yönde gerçekleşebilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Boğa ‘lar.

İKİZLER/ YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 20/26  Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 20 Mayıs günü 16:00’da ikizler burcuna doğum haritanızda 1. evini parlatıyor. Sevgili İkizler burcu  doğum gününü kutluyorum !! Şans diliyorum ;)

İşimizde artan bir iletişim trafiği, yeni görüşmeler, mülakatlar, toplantılar, yeni iş bağlantıları, bol bol yazışmalar, ticari faaliyetlerde, sosyal yaşamımızda canlanma. Arkadaş buluşmaları, geziler, sohbetler, muhabbetler. Ulaşımla ilgili konularda yenilikler, kullandığımız ulaşım araçlarında değişimler, arabalarla ilgili konular, alım satım konuları. Ehliyet kursu, sınavı, işlemleri gibi konularda ilerlemeler.

Kısa mesafe içinde hareketlilik. Şehrin içinde geziler gibi olasılıklarımız var. Ayrıca eğitmenlik, danışmanlık, bilgi, bilgi paylaşımı, bildirim, bilginin paylaşıldığı platformlar/ortamlar, eğitimler, kurslar, etkinlikler, seminerler, website/blog/sosyal medya faaliyetleri, e-ticaret. Dijital alanlar ile bağlantısı olanlar, işi bu alanlarda verimli, üretken, hareketli, bol iletişimli bir zaman olacaktır. Hitap ettiğiniz kişilere iletişim ağınızı büyütebilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili İkiz ‘ler.

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeç burcu 20/26 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 20 Mayıs günü 16:00’da ikizler burcuna geçip, doğum haritanızda 12. evini parlatıyor. Sessiz, durgun, daha kendinizle, daha içe dönük geçirebileceğiniz bir süreç. Biraz sosyal ortamlardan uzaklaşmak, kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Sosyal medyada ara vermek, paylaşımları azaltmak, geri çekilmek, sessizleşmek isteyebilirsiniz. Spiritüel alan ve yöntemlerden güçlü şekilde yararlanabileceğiniz bir dönem de olabilir. Bedensel ya da ruhsal anlamda iyileştirilmeye ihtiyaç duyan konular varsa, bunları çözmek ve geride bırakmak için yapacaklarınız olabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Yengeç ‘ ler.

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 20/26 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 20 Mayıs günü 16:00’da ikizler burcuna geçip, doğum haritanızda 11. evini parlatıyor. Sosyal çevreniz, iletişim, arkadaşlık ilişkileriniz, iş bağlantılarınız, yakın çevre diyalogları açısından hareketli. Konuşmaların, haberleşmelerin arttığı bir zaman olacaktır.  Buluşmalar, sohbetler artacaktır.

İşinizde müşteri ağınızı, hitap ettiğiniz kitleyi büyütebilirsiniz. Yeni bağlantılar, projeler üretebilirsiniz. Ekip çalışmaları konusunda verimli bir dönem. Ekip olarak üreteceğiniz sosyal ağ içerikleri olabilir. Paylaşımlarınız, birbirinize destekleyebilir karşılıklı yardımlaşmalar yapabilirsiniz. İşinizde içinde bulunduğunuz departmanı ilgilendiren yeni düzenlemeler de olabilir. İş birimleri, görev alanları güncellenebilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Aslan ‘lar.

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK 

Başak burcu 20/26 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 20 Mayıs günü 16:00’da ikizler burcuna doğum haritanızda 10. evinizi parlatıyor. Takdir görebileceğiniz, başarılı, verimli, şanslı bir dönem. İşinizde bol iletişimli iş bağlantılarınız artabilir. Müşteri ağınızı büyütecek güzel fikirlerle sosyal medya ve internet ağını daha verimli kullanabilirsiniz. Otorite, patron, baba ile ilgili gündemleriniz olabilir. Devlet, resmi konular, Devlet dairelerinde yapacağınız resmi işlemler de hızlanabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Başaklar.

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ 

Terazi burcu 20/26 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 20 Mayıs günü 16:00’da ikizler burcuna geçip, doğum haritanızda 9. evinizi parlatıyor. Uzağınızda yaşayan aile bireylerinizle, akrabalarınızla, sevdiklerinizle daha çok iletişim kurabileceğiniz, onlarla ilgili konularla meşgul olabileceğiniz bir dönem. Yolculuklar, gidiş gelişler de olabilir. Şehirler arası taşımacılık konularınız, kargolarınız, gönderileriniz hızlanabilir. Eğitim hayatı olanlar için, okulunuzla ilgili konular ön planda olacaktır. Sınavlar, proje teslimleri, ödev teslimleri, sunumlar gündeminizde olabilir. Bir ilgi alanınızda eğitim almak istiyorsanız, bu konu gerçekleşebilir. Başarılı, donanımlı bir eğitmen ile bir araya gelebilirsiniz. Bir öğrencilikte başlayabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Terazi ‘ ler.

AKREP/ YÜKSELEN AKREP

Akrep burcu 20/26 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 20 Mayıs günü 16:00’da ikizler burcuna geçip, doğum haritanızda 8. evinizi parlatıyor. Güncelde gündeminizde olan ve sizi uğraştıran, problem yaratan durumlar varsa, güzel gelişmeleriniz olabilir. Kolaylıklar, çözümler doğabilir. Özellikle ödemeler, parasal konular çözüm bulabilir. Kardeşler içinde paylaşılacak ortak aile gelirleri, ortak paralar çözüme kavuşabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Akrep ‘ ler.

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 20/26 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 20 Mayıs günü 16:00’da ikizler burcuna geçip, doğum haritanızda 7. evinizi parlatıyor. İlişki, evlilik, partnerin yaşamındaki konular, ortaklar, ortaklıklar, birlikte yapılan imza gerektiren işler, sözleşmeler, anlaşmalar, danıştığımız kişiler, hocalarımız, sözüne güvendiğimiz ve tavsiyeleri ile ilerlediğimiz kişilerle hareketli bir dönem yaşayabilirsiniz.

Hayatınızın herhangi bir alanında yenilemeniz gereken taahhütler, yıllık anlaşmalar, kontratlar ve evlilik olabilir. Dijital platform, kira sözleşmesi gibi yenilikler yaşayabilirsiniz. Eşiniz-partnerinizle yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Online faaliyetler, sosyal medya, website, blog, e-ticaret, işbirlikleri ile faaliyetlerinizi büyütebilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Yay’ lar.

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK 

Oğlak burcu 20/26 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 20 Mayıs günü 16:00’da ikizler burcuna geçip, doğum haritanızda 6. evinizi parlatıyor. Çalışma hayatınız, iş arkadaşlarınızla iletişimleriniz, iş ve iş dışındaki sorumluluklarınız, günlük rutinlerinizin hareketlenebilir. Tempolu, aktif, yoğun bir çalışma ortamında yeni başlangıçlar yapabilir, yeni görevler eklenebilirsiniz. İş dışında da günlük düzeninizde yenilikler olabilir. Kardeşlerinizin yada yakın çevrenizin iş hayatında güzel gelişmeler olabilir.

Aynı zamanda bir sadeleşme zamanı. Evinizi, çevrenizi temizlemek, düzenlemek, sadeleştirmek isteyebilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Oğlak ’lar.

KOVA / YÜKSELEN KOVA

Kova burcu 20/26 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 20 Mayıs günü 16:00’da ikizler burcuna geçip, doğum haritanızda 5. evinizi parlatıyor. Şansınız artıyor, keyifiniz yerine geliyor demektir. Hayattan keyif almak, eğlenmek, geziler, etkinlikler, hobiler, spor, sanat, aktiviteler, eğlenceler, alışverişler, tatiller gündeminiz olacaktır. Aşk hayatınız canlanacak. Belkide gittiğiniz bir tatilde aşık olacaksınız. Çocuğunuz varsa beraber tatil planı yada yeni bir aktiviteye başlayabilirsiniz. Çocuk istiyorsanız bu dönem erkek çocuğunuz olabilir. Tabi bu kişisel doğum haritanıza göre değişecektir.

Yaşam enerjinizi yükselteceksiniz. Daha çok gezeceğiniz, daha çok sosyalleşebileceğiniz, ilgi alanlarınızda güzel etkinliklere katılabileceğiniz, renkli bir zaman. Müjdeler gelebilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Kova ’lar.

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 20/26  Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Güneş 20 Mayıs günü 16:00’da ikizler burcuna geçip, doğum haritanızda 4. evinizi parlatıyor. Eviniz, apartmanınız, yaşadığınız yer ile ilgili konular, aile içi konular öne çıkabilir bu dönemde. Yaşadığınız ortak alanda komşularınızla birlikte yeni kararlar alabilirsiniz. Evinizin içinde değişimler, yenilikler yapabilirsiniz. Odalarınızı yenileyebilirsiniz, satın alacağınız eşyalar, dekorasyonunuzu da yenileyebilirsiniz.

Ev değiştirmek isteyenler bu yönde adımlarını atabilirler. Evle ilgili konular önde olacaktır.

Aile bireylerinin yaşamında da yenilikler başlayabilir. Daha keyifli, daha güzel yaşamak için, hedefleri için yeni adımlar atabilirler.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Balıklar.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.