22 / 28 OCAK HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

22-28 Ocak Haftası Astroloji Gündemi 

23 Ocak Venüs oğlak burcu transiti 

İş ortaklığına adım atmak, kariyerde kadınlar vasıtasıyla ilerleyebilmek, bir ilişkiyi resmiyete dökmek, otorite figürlerini ikna etmek ve sevgilerini kazanmak, diş estetiği yaptırmak, soğuk yerlere tatile gitmek, iş seyahatlerinden keyif almak, mevkisi güçlü insanlarla aşk yaşamak, saygınlık getirebilecek bir evlilik yapmak ve fizyoterapi uygulamaları sayesinde şifalanmak mümkün olabilir.

25 Ocak Aslan burcunda Dolunay 

Jüpiter: büyüten gezegen (pireyi deve yapar)

Kişisel hayatlarımız ve Dünya genelinde ufak şeyleri büyütmek gibi bir etkisi var.

Dolunay Pluton ‘a da sert açı yapıyor. ( Pluto kova burcunda) fanatizm, abartılı istek ve davranışlardan uzak durmamız gerekiyor. Olmayacak duaya amin deyip, şartları zorlamayalım gibi bir dolunay.

 

22 - 28 OCAK HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

 

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu  22/28 Ocak haftası  burç yorumum şu şekildedir; 23 Ocak Venüs oğlak transitine 10.evinizde başlıyor. Venüs kariyer hayatınızda güzel gelişmelere işaret ediyor. 

25 Ocak Aslan Burcunda Dolunay 5.evinizde: Hayatınızın bir yerlerinde, işinizde, sosyal hayatınızda, sosyal ortamlarınızda öne çıkabileceğiniz bir zaman olabilir. Aşk ve ilişkilerinize dair kararlar alabilirsiniz. Bununla birlikte bebek bekleyenlerin bebek haberi de olası. İşinizde çalışmalarınızı daha çok gösterebileceğimiz, reklam, tanıtım çalışmaları yapabileceğiniz yeteneklerinizi, becerilerinizi göstermek istediğiniz konularda kullanabileceğiniz bir dolunay bu. 

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu  22/28 Ocak haftası burç yorumum şu şekildedir: 23 Ocak Venüs oğlak transiti 9.evinizde olacak başlıyor. Yurt dışı, mahkemeler ve eğitimlere dair birçok konu gündeminize. Ani seyahatler de olabilir.

25 Ocak Aslan Burcunda Dolunay 4.evinizde: Ev ve yerleşim alanlarınıza dair bazı gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir ev değişikliği yapma fırsatı doğabilir mesela. 

 

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 22/28 Ocak haftası yorumum şu şekildedir; 

23 Ocak Venüs oğlak transiti 8.evinizde olacak başlıyor. Yasal olarak hak ettiğiniz bir para, bir tazminat konusu ya da belki miras, mal paylaşımı, nafaka konuları varsa, bunlar istediğiniz yönde neticelenebilir ya da iyi yönde yeni gelişmeler olabilir.

25 Ocak Aslan Burcunda Dolunay 3.evinizde: Dolunay tamamlanma işaretidir. Bir eğitim tamamlanabilir. Aslan dolunayı olduğu için özellikle bir hobi, bir el sanatı, sporun bir dalı, müzik, resim gibi bir sanat dalında olan bir eğitim süreci bitebilir.

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ  

Yengeç burcu 22/28 Ocak haftası burç yorumum şu şekildedir; 

23 Ocak günü  Venüs oğlak transiti 7.evinizde başlıyor. İşinizde yapmanız gereken resmi işleri yapabilirsiniz. 

25 Ocak Aslan Burcunda Dolunay 2.evinizde: Yapacağınız bir alışveriş, ihtiyaç olmadığı halde keyif ve zevk için alınacak bir ürün sorun yaratabilir bugünlerde. Bir para kaybına neden olabilir. Beklediğiniz paralar gecikebilir. ‘O yüzden keşke paramı bu alışverişe harcamasaydım. Şimdi lazım oldu’ diyebilirsiniz. Harcamalara dikkat.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu  22/28 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 23 Ocak  Venüs oğlak transiti 6.evinizde başlıyor. İş düzeniniz içinde sistemlerinizi, akışlarınızı yenileyebileceğiniz bir zaman. İş yapma şeklini yenilemek, sistemleri yenilemek gibi şeyler var burada. Bunların da iyi karşılıklarını alabileceğiniz bir dönem. Hem başarı, iş tatmini, hem de maddi kazanç anlamında söylüyorum.

25 Ocak Aslan Burcunda Dolunay 1.evinizde: Bitmesi gereken, bu zamana kadar bir şekilde devam etmiş ama aslında etmemesi gereken bir şeyi hayatınızdan artık çıkarabilirsiniz. Bu bir kişi olabilir. Bir iş olabilir. Bir sosyal ortam olabilir. Hobileriniz için gittiğiniz bir kurs, bir yer olabilir. Birlikte çalıştığınız, birlikte yol aldığınız, yol arkadaşlığı yaptığınız biri olabilir.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

Başak burcu 22/28 Ocak  burç yorumum şu şekildedir: 23 Ocak Venüs oğlak transiti 5. Evinizde başlıyor. Aşk, ilişkiler, hobiler ve çocuklarla ilgili konulara dair yeni gündemler ve fırsatlar oluşabilir.

25 Ocak Aslan Burcunda Dolunay 12.evinizde: gerçekleşiyor. Sağlık konularına dikkat etmenizi ertelemiş olduğunuz kontroller varsa bu süreçte ilgilenebilirsiniz.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

Terazi burcu 22/28 Ocak   burç yorumum şu şekildedir: 23 Ocak Venüs oğlak transiti 4.evinizde başlıyor. Ev ve yerleşim konuları gündeminizi meşgul ediyor olacak. 

25 Ocak Aslan burcunda  Dolunay 11. Evinizde:

Sosyal çevre değişikliğine gidebilir ve bazı üyesi olduğunuz gruplardan ya da organizasyonlardan ayrılabilirsiniz.

 

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

Akrep burcu  22/28 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 

23 Ocak Venüs oğlak transiti 3.evinizde başlıyor.  yeni bir iş geliştirme fikri doğabilir ve harekete geçebilirsiniz. 

25. Ocak Aslan Burcunda Dolunay 10.evinizde: Kariyeriniz ile ilgili net kararlar almanız olası. Bu bir iş değişikliği olabileceği gibi kendi işinizi yapma motivasyonunuz da olabilir.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 22/28 Ocak  burç yorumum şu şekildedir: 23 Ocak Venüs oğlak transiti 2.evinizde. Maddi değerleriniz ile ilgili konularda yenilenmeler olabilir. 

25 Ocak  Aslan Burcunda Dolunay 9.evinizde: Bir tatil, bir seyahat, bir yer değişikliği, bir yolculuk konu olabilir. Bir vize/pasaport konusu olabilir. Vize başvurunuz istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir. Yurt dışına yerleşme kararı verebilirsiniz ya da varsa sürüncemede kalan bir hukuki konunuzda çözülmeler de olabilir.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak burcu  22/28 Ocak  burç yorumum şu şekildedir: 

23 Ocak Venüs oğlak transiti 1.evinizde. Yaşam düzeniniz içinde güzel değişimler yapabilirsiniz. Beslenme düzeninizde değişimlere gidebilirsiniz. Spora başlayabilirsiniz. Hedeflerinize tekrar odaklanma kararı alabilirsiniz.

25 Ocak  Aslan Burcunda Dolunay 8.evinizde:

Bir yatırımdan sebep para çıkışı ya da bir kredi kullanımı gündeme gelebilir.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA  

Kova burcu  22/28 Ocak  burç yorumum şu şekildedir: 

23 Ocak  Venüs oğlak transiti 12.evinizde. Bilinçaltı çalışmaları yapmak ve kişisel gelişim konularına eğilmek isteyebilirsiniz.

25 Ocak  Aslan Burcunda Dolunay 7.enizde: Evlilik, ikili ilişkiler ve varsa iş ortaklıklarınızda bazı form değişiklikleri yaşamanız ve yeni sorumluluklar almanız olası. 

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 22/28 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 

23 Ocak Venüs’ün oğlak transiti 11.evinizde. Yeni gruplara dahil olabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilir, eğlenceli ve çokça sosyal olacağınız organizasyonlarda yer alabilirsiniz

25 Ocak Aslan Burcunda Dolunay 6.evinizde: İş yapış şeklinizi değiştirebilirsiniz ya da çalıştığınız ortamın organizasyonunda bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.